Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [Arşiv] - Sayfa 320 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [Arşiv]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]

Çatı tamamlandıkça alt yüzeyindeki görüntü daha az gözüme batıyor

Salı günü koltukların takılmasına başlayacağını duymuştum zaten bir 2 güne vinçler de gidecek sonra zemine ağırlık verilir

Salı günü koltukların takılmasına başlayacağını duymuştum zaten bir 2 güne vinçler de gidecek sonra zemine ağırlık verilir

262.jpg

Surda (cati) acik olan ön taraf seffaf olacak dediler, simdi bunu ne zaman yapacaklar, bu sene mi, yoksa seneye acilir kapanir kapaklar takilirken mi?

Ayrica 2 gün icinde vincler kaybolur demissin ama cati isi daha 1-2 hafta sürecek gibi ama.

262.jpg

Surda (cati) acik olan ön taraf seffaf olacak dediler, simdi bunu ne zaman yapacaklar, bu sene mi, yoksa seneye acilir kapanir kapaklar takilirken mi?

Ayrica 2 gün icinde vincler kaybolur demissin ama cati isi daha 1-2 hafta sürecek gibi ama.

Ek parça takıldı boş olan yeri görüyorsun.

Orası şeffaf olacak.

Açılır kapanır çatı yapılırken o ek parça kaldırılcak yani şeffaf kısım kalkacak.

Arkadaşlar dikkat ettim de, ilk takılan koltuk örneklerimizde koltuklar hepsi açık pozisyonda.

Koltuklarımız katlanabilir özellikte mi ? yoksa hep böyle açık mı kalck ?

Arkadaşlar dikkat ettim de, ilk takılan koltuk örneklerimizde koltuklar hepsi açık pozisyonda.

Koltuklarımız katlanabilir özellikte mi ? yoksa hep böyle açık mı kalck ?

Başka resimlerde kapalı olduğu görülüyor onlar sadece resim amaçlı açık tutulmuş üstlerinde su olduğu görülüyor pek ihtimal vermiyorum o kadar suyun koltuğu açık tutabilmesine ama normalde açılır kapanır koltuklardır ve müdahele edilmediği takdirde kapalı konumdadır sinema koltuğunu düşün

Başka resimlerde kapalı olduğu görülüyor onlar sadece resim amaçlı açık tutulmuş üstlerinde su olduğu görülüyor pek ihtimal vermiyorum o kadar suyun koltuğu açık tutabilmesine ama normalde açılır kapanır koltuklardır ve müdahele edilmediği takdirde kapalı konumdadır sinema koltuğunu düşün

Su ile açık olurmu yahu hiç :) Onun altdan mekanizmasını açmışlardır yada çomak felan sokmuşlardır :)

Onlar zaten dışardan takılıyor ve dediğin gibi daha işi uzun Barış o vinçlerin sahada olmasının nedeni şu sarı vincin arkasında ve de sahanın ortasına yakın yerde gördüğün beyaz profillerin çatıya takılmasıdır yani o vinçlerin çatı kaplamayla alakası yok

O vinçler şu işaretlediklerimi çatıya takmayla görevliydi zaten bugun sonuncuyu taktılar diye biliyorum ve sahayı çimlerin takılması için uygun hale getirecek çalışmalar bir kaç gündür devam ediliyor

Stadın zemini nasıl olucak bilgisi olan var mı acaba? Yani düzgün kalmasını sağlayacak önlemler alınacak mı?

Koltuklara Laf atanlara duyurulur...

Siz Avrupadaki Stadlarin Koltuklarini Gaaliba Sinemalardaki gibi saniyorsunuz...

Yaniliyorsunuz hepsi bu Tür Koltuklardan.. Illaki öyle Komforlu istiyorsaniz basin Parayi alin VIP Koltuklari.. Hem Bedavaya yersiniz icersiniz hemde Kalörüferli Koltuklarda evinizde gibi seyredersiniz...

Bu Koltuklarin üstüne cikilmaz diyenler...

Merak etmeyin.. O Koltuklardan kalktinizmi Kapaniyor ve o Prekazilerin üstünde 24 Saat ziplayabilirsiniz.. Hem daha Genis alaniniz olur :)

Adnan Polat:Yeni stadımıza şampiyon ünvanıyla kupalar kazanarak gitmek istiyoruz.

Adnan Polat:Yeni stadımıza şampiyonlar ligi maçları oynayarak gitmek istiyoruz.

Adnan Polat:Yeni stadımıza avrupa liginde mücadele ederek gitmek istiyoruz

Adnan Polat:Yeni stadımıza lider gitmek istiyoruz

Adnan Polat:Yeni stadımıza ..................................................??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt