Türk Telekom Arena İnşaatı Başladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena İnşaatı Başladı

Cevap: Türk Telekom Arena İnşaatı Başladı

bir barcelona bir real madrid bir manu olma yolunda emin adımlarla ilerlicez .

sadece su son parcana katilmiyorum, bunu basarmak icin, ligimiz cag atmasi lazim, bu yonden cok zor, ama ilk soylediklerine tamamen katiliyorum, cok cok buyuk bir payi olacak bu stadin, hemen olurmu? zar zor, bilemiyorum, takimin yerlesmesine bagli ama Rijkaard takimi saglam bir sekile getir ise, alinan oyuncular giden oyunculari aratmaz ise, Sabri gibi performansina ceki duzen verip cok kisa zaman icinde kotu gunlerini arkada birakir ise o zaman Galatasarayi artik durdurmak cok zor olacak, ve insallah rakip takimlarda bunu anlayip durdurmak yerine yanimiza gelmeye caba verip insallah lig halinde ust duzeye geliriz.

ya arkadaşlar benim aklımda bir soru işareti var bunu bilen varsa cevaplasın çok mutlu olacağım. biz şimdi bu stadda tokinin ve varyapın dediği üzere 29 ekim 2010 da başlayacağız maçlarımızı oynamaya. peki diyelim ki lig maçlarını 10. haftadan sonra oynamaya başladık. onda bi sorun yok. peki şampiyonlar ligine kalır ve grup maçları oynamaya başlarsak gelecek sezon bu maçların akıbeti ne olacak. grup maçları alisamiyende, olurda gruptan çıkarsak aslantepe de mi oynanacak. bunları bilen biri varsa çok sevinirim. zaten böyle bir stada geçip hayati maçlar için tekrar alisamiyene yada başka bir stada gitmek bana zülum gelir. uefa nın bu noktada bize sağlayacağı bir kolaylık olurmu?

ya arkadaşlar benim aklımda bir soru işareti var bunu bilen varsa cevaplasın çok mutlu olacağım. biz şimdi bu stadda tokinin ve varyapın dediği üzere 29 ekim 2010 da başlayacağız maçlarımızı oynamaya. peki diyelim ki lig maçlarını 10. haftadan sonra oynamaya başladık. onda bi sorun yok. peki şampiyonlar ligine kalır ve grup maçları oynamaya başlarsak gelecek sezon bu maçların akıbeti ne olacak. grup maçları alisamiyende, olurda gruptan çıkarsak aslantepe de mi oynanacak. bunları bilen biri varsa çok sevinirim. zaten böyle bir stada geçip hayati maçlar için tekrar alisamiyene yada başka bir stada gitmek bana zülum gelir. uefa nın bu noktada bize sağlayacağı bir kolaylık olurmu?

Maçlar için iki stad ismi verilebiliyor biz yıllarca hem Sami Yen'i hem Olimpiyat'ı UEFA'ya gönderdik yani gruptan çıkarsak ve stad biterse yeni statta oynayabiliriz.

seyrantepe spor kompleksi inşaatında yer alan kameraların görüntülerinin yayınlandığı, Seyrantepe Spor Kompleksi sitesi yoğun ilgi nedeniyle çöktü.

Inşaat çalışmalarını izlemek isteyenlerin büyük bir bölümü, sitedeki yoğun bağlantı talebi nedeniyle görüntülere ve siteye ulaşamama sorunları yaşadı.

Inşaatı üstlenen varyap-uzunlar ortaklığından yapılan açıklamada, kullanıcıların görüntüleri kesintisiz bir şekilde izlemelerini sağlamak için çalışmaların sürdüğü belirtildi.

ntvspor

İnşaattan Canlı Yayın Yakında Başlayacak

Varyap-Uzunlar Ortak Girişim Grubu, Türk Telekom Arena inşaatında yer alan kameraların görüntülerinin yayınlandığı Seyrantepe Spor Kompleksi sitesi beklenmedik yoğun bağlantı talebi nedeniyle görüntülere ve siteye ulaşamama sorunları yaşadıklarını, tüm kullanıcıların sorunsuz bir şekilde hizmet almaları ve görüntüleri kesintisiz bir şekilde izlemelerini sağlamak üzere teknik ekiplerin sunucu üzerindeki çalışmalarını hızla sürdürdüklerini açıkladı.

Bu süre zarfında siteye inşaatın güncel fotoğrafları konulacak.

Galatasaray.org

Bende beyaz sayfa var sadece. 10 saniyede bir yenileniyor ama nafile...

edit: ahanda acildi. Bekledigim gibi cikmadi malesef. Yarin sabah belki daha güzel olur görüntü falan...

ben izledim güzel bi olay ama kamera sayısı artırılırsa iyi olur

snap_c1.jpg

Üst Alt