Türk Telekom Arena Sohbet Konusu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Telekom Arena Sohbet Konusu

6a00e5502e47b288330120a4ddf1bf970b-800wi

sen kucugunu goster ben buyugunu:)

Skorboard'daki gorunttuye dikkat edin. Birisi galiba Playstation oynuyor stadda... :)

G.Saray'dan zorunlu açıklama

Galatasaray Kulübü'nden Türk Telekom Stadı'nın localarıyla ilgili çıkan haberlere yanıt geldi.

Galatasaray Kulubü'nden rakip takım locaları ile ilgili çeşitli basın organlarında çıkan haberler hakkında açıklama geldi.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklama şöyle:

"Son günlerde, bazı medya organlarında 15 Ocak 2011'de açılacak olan yeni stadımız Türk Telekom Arena'da deplasman tribününün yer aldığı bölümdeki localar ile ilgili birtakım haberler yer almıştır.

Bahsi geçen haberlerde Türk Telekom Arena'da rakip taraftar tribünün yer aldığı bölümdeki localarda herhangi bir güvenlik önlemi bulunmadığı ve bu sorun çözülemediği için de burada bulunan locaların kaldırılabileceğine dair bir çalışmamızın olduğu söylenmiştir.

Türk Telekom Arena projesinin en başından bu yana bahsedilen alanlar bilinmektedir. Türk Telekom Arena'da oynanacak maçlarda, rakip taraftar tribünün tamamen dolmasını beklediğimiz maçlarda, bahsedilen locaların sahipleri başka alanlarda misafir edilecektir. Bu bölümdeki locaların kaldırılması söz konusu olmadığı gibi, buralarda loca alan hak sahipleri de bu işleyişten haberdardır.

Galatasaray Sportif AŞ

Halil Özer, "Şükrü Saraçoğlu'ndan daha güzel bir stad hayal edemiyordum,fakat TT. Arena daha iyi oldu" gibisinden birşeyler söylemiş...

Yahu bizim milletin hayal gücü hakikaten sığ. Allah'ın gecekondusunu resmen dünyanın en iyi stadı olarak görüyorlar. Sonra diyoruz ki Türkiye'de niçin güzel bir stad yok. Olmaz tabii..

Çünkü herşey hayal ederek başlar. Böyle sığ hayal güçleri olunca da biz hala Ş.S. ile Kadir Has ile avunuruz.( Kadir Has tabii ki modern ama ne değimi anlamışsınızdır umarım)

Bu sözleri Halil Özer gibi bir gazetecinin söylemesi de ilginç.Avrupa'da hiç mi maç izlememiş kendisi?Fanatizm böyle birşey işte...:)

Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]

herşey çok güzelde şu üst katdaki koltuk rengine uyuz oldum 1950 model çok donuk bir renk biraz canlı birşey seçebilirlerdi yada sarı yapılabilirdi.

kesin adnan sezgin seçmiştir zevksiz herif

Skorbord benim odanın 1 buçuk katı büyüklüğünde. O ebatı gözümde canlandırdım da el insaf diyorum, nesi küçük bunun?:)

Daha büyüğü iğrenç olur zaten. Serdar reyisin koyduğu resim tarzında birşey olsa rezalet tam anlamıyla. Futbol bu yahu, elektronik girince iğrenç oluyor işin içine. Gidin basket izleyin salonlarda var koca koca ekranlar.

80 m2 cok buyuk... :) kucuk denilemez hic bir zaman... yukaridaki regbi stadindaki kadar buyuk ekran da gereksiz bence.

stadın açılışına birşey kalmadı dış görünümü böyle mi olucak karşı tribündeki beyazlıklar hala niye dolmadı arkadaş stadın çevresi batmış nasıl yetişecek bilmiyorum bu stadın tam bıtmesı sene sonunu bulur

O kaplamanin icine mi gircek skorbord yoksa o kaplamanin disina monte mi edilecek? O zaman daha büyük olur skorbord herhalde. Kaplama kücük görünüyor ve skorbord´un öyle kücük kalacagini sanmiyorum. 80 m2 sigmaz oraya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt