Türk Telekom Arena Sohbet Konusu - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Telekom Arena Sohbet Konusu

Benim babamın verdiği vergilerle yapıldı bu stad...CEplerinden mi verdi Toki başkanı parayı...Kim veriyor ona taraftarı yönetimi ezme hakkını...PArti mitingine dönüştürmeye çalıştılar taraftarda gereken cevabı verdi uzatmanın anlamı yok...Hitler gibi konuşup tehditvari parmağını sallıyordu taraftara o Bayraktar denen herif...

Mesele orada zaten Refik'cim...

1996'da Faruk Süren geldikten sonra Bürokratik engellerden cartlardan curtlardan çekmedik mi yıllarca...

Bari o bürokratik engelin kalkmasının hatrına siyaset sokma...

Eğer yuhalacaksan git mitingde başka yerde yuhala...

Stad Siyaset yeri değildir...;)

Katılıyorum. Bürokratik işlemlerin yavaş yürümesi zaten ülkemizde başlı başına bir sorunken bu durumu küçümsemek olmaz. Şu stad da kimin en ufak dahi katkısı varsa teşekkür edilmeli. Tepki vermek isteyenler için stadın açılışı doğru bir mekan değil bence.

1996'da Faruk Süren geldikten sonra Bürokratik engellerden cartlardan curtlardan çekmedik mi yıllarca...

Bürokratik engellerin kalkmasıya devlet Mecidiyeköy 'den güzel paralar kazanacak.;) Helali hoş olsun ama siyaseti onlar da yapıyor statda.

Bunlar boyle, yine etkinligin adini degistirdiler. Stad acilisi diye izlerken, birden bire AKP mitingi oldu...

Haziran 2011'e saklayın beyler yuhlamanızı sinirlenmenizi...

Burada siyaset görmek istemiyorum...

Stadın keyfini çıkartalım...

Sizce çok mu şey istiyorum...?

Bürokratik engellerin kalkmasıya devlet Mecidiyeköy 'den güzel paralar kazanacak.;) Helali hoş olsun ama siyaseti onlar da yapıyor statda.

Maçlarda rakipleri böyle ıslıklasalardı keşke, madem tepki vereceksin tezahurat yap adamın sesi duyulmasın.

az once bulundugum cafede araplar arasinda konusuyordu, o sirada ekranda bizim arena gorundu. birisi sordu heralde bu stad kimin diye digeri Galatasaray dedi soran sadece piiiuuuuuuuuu diye bi islik caldi sadece :sopa:

Haziran 2011'e saklayın beyler yuhlamanızı sinirlenmenizi...

Burada siyaset görmek istemiyorum...

Stadın keyfini çıkartalım...

Sizce çok mu şey istiyorum...?

Başbakanla işim yok üzüldüm ıslıklanmasına ama o Toki başkanı olacak herif resmen parmak sallıyordu traftara...Devletin parasıyla fRivaunluk yapmaya gelmiş..Helal olsun traftara izin vermedi..

Açılışı siyaset meydanına çeviren yuhalanan kişilerin kendisidir. Hakeden hakettiği tepkiyi bulmadığına şükretsin. Yuhalayanlara teşekürler...

Gidin siyaseti kıraathanede yapın. İlginç fikirlerinizi, saplantılı düşüncelerinizi kendinize saklayın. Hem burayı hem de stadı kirletmeyin. Yeter artık yahu, şu günde bile tartışılan konuya bak.

kardesim bize saydirdi resmen toki baskani ,yönetim birsey beceremedi galatasaray kiraciydi gibi birseyler dedi,acilisi karistirmaya mi gelmsi bu adam?

Boşverin arkadaşlar.Neticeye bakın siz,stad bizimmi artık evet bizim,gerisi teferruat.Konuşsun dursun Sayın Bayraktar.İşin içinde siyaset var boşverin.Biz alacağımızı aldık,stadı yıkacak halleri yokya.

bizim halkta bilinç yok. sevmesen bile böyle uluslarası meydanlarda başbakanını yuhlayamazsın! dünya basket şampiyonasında da yaptılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt