Türk Telekom Arena Sohbet Konusu - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Telekom Arena Sohbet Konusu

Toki başkanı ilk önce onların yuzunden iflas eden bir yığın esnafın hesabını versin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Harbiden toki başbakını neden konuşturdular ya? O adam ne bok oluyo ki? Varpay & uzunların yöneticileri konuşsa hak verirdim. Resmen siyasete döktüler olayı stadyumda. Yazık lan!

Mitingi veren edepsizlere karşı mı.?

Seviyeli ol arkadaşın değilim.

Edepsiz diyerek farklı görüşteki insanların damarına basmaya hakkın yok.Herkes başkasını eleştirebilir beğenmeyebilir ama hakaret etmeye hele böyle umumi bir forumda hakkı yok.Ben iyi niyetimi belirtmek için arkadaş diye hitap ettim senin seviyeni şimdi anladım tamam.

Edepsiz diyerek farklı görüşteki insanların damarına basmaya hakkın yok.Herkes başkasını eleştirebilir beğenmeyebilir ama hakaret etmeye hele böyle umumi bir forumda hakkı yok.Ben iyi niyetimi belirtmek için arkadaş diye hitap ettim senin seviyeni şimdi anladım tamam.

Sen "edepsizlik yapma" diyerek farklı görüşteki insanların damarına basıyorsun cevap gelince atan damarlarınıza mı geliyor sıra.? Eyv. anlayışına hasta oldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt