Türk Telekom Arena'da Polisler Ayakta Alkışlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena'da Polisler Ayakta Alkışlandı

ne diyon oglum sen yine? vidi vidi konusmaya basladin
Siyaset yasaksa neden sadece bana? Yada baska bir ifade ile neden pkk yi asagilayan bir yaziya? Birinci sayfada siyaset yapan bir arkadas var. Neden ona yazmadin da bana yazdin. Sayfalarca siyaset yapanlar var. Sen bile yapiyorsun. Neyden rahatsiz oluyorsun ki? Ulkece ayni dusunce icerisinde olmamiz gereken bir konu neden siyaset olsun ki?

Siyaset yasaksa neden sadece bana? Yada baska bir ifade ile neden pkk yi asagilayan bir yaziya? Birinci sayfada siyaset yapan bir arkadas var. Neden ona yazmadin da bana yazdin. Sayfalarca siyaset yapanlar var. Sen bile yapiyorsun. Neyden rahatsiz oluyorsun ki? Ulkece ayni dusunce icerisinde olmamiz gereken bir konu neden siyaset olsun ki?

Ersin sana simdi bir sey söyleyecegim cok sasiracaksin: Siyaset tartismalar tartisma platforumunda yer aliyor. Bu forum hangi forum?
Ben simdi bu senin yazdigina cok güzel bir cevap verirdim ama vermiyorum, daha dogrusu veremiyorum.

Üst Alt