turkcell benim internetim daha hızlı beyinsizliği - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

turkcell benim internetim daha hızlı beyinsizliği

Cebinde corba parasi olmayan ama illa akilli telefonum,bilgisayarim olsun diyen insanlar icin özellikle önem arz eden über müthis ötesi baslik.Millet düdüklenmeye aliskin oldugunudan bir iki gün sonra unutulur gider zaten.

Yine gsc yine almancıları hor görme sjuevdası.

Yetti be siz kimsiniz bizim hepimizi aynı torbaya koyup yadırgıyorsunuz.
Siz bu hayatta ne başardınız ne için mücadele ettiniz ?
Anca gurbetteki insanları aşağılıyorsunuz.
Buraya gelen ithal damatları gelinleride gördük iki sene sonra bunalım ayrılık dönme hatta intihara kadar giden bir yol.

Kolaymı lan burda yaşamak, elin gavurunla uğraşmak, yabancısın diye ötekileştirmek, insan yerine koyulmamak, hem gelenelleklerine bağlı olup her türlü gavur adetlerini mecburi olarak yaşamak.

Siz en baştan kendinize bir bakın!!!

BlueTapa

Biz mi gidin dedik arkadaşım, sanki kovduk ülkeden sizleri bu şekilde yazıyorsun

amerika'dan hızlı, ingiltere'den hızlı, bugünde almanya'dan hızlı reklamını gördüm türkcell'in. türkiye'de 4g'nin olmadığına göre 3g'den bahsediyorlar herhalde.
Aslında açtığın konunun cevabınıda sen vermişsin.

Türkiye daha 4G teknolojisini kullanmaya başlamadı, bu yıl içerisinde gerekli adımlar atılır, ihalesi filan yapılır, malum seçim var, çalışıyoruz ayağı klasik, Türkiye'de böyle işler.

4G olmadığı için yaptıkları reklamlar 3G içerikli, diğer operatörlere nazaran pahalı ama hızlı gerçekten.

Almanya, İngiltere gibi ülkelerden daha hızlı iddiasını bilemem, bana hiç inandırıcı gelmiyor.

Diğer açıdan 4G ye geçince hayatımda ne değişir? Belki bir basamak daha hızlı internet ve kaliteli iletişim lakin çok mühim değil açılcası.

Aslında açtığın konunun cevabınıda sen vermişsin.

Türkiye daha 4G teknolojisini kullanmaya başlamadı, bu yıl içerisinde gerekli adımlar atılır, ihalesi filan yapılır, malum seçim var, çalışıyoruz ayağı klasik, Türkiye'de böyle işler.

4G olmadığı için yaptıkları reklamlar 3G içerikli, diğer operatörlere nazaran pahalı ama hızlı gerçekten.

Almanya, İngiltere gibi ülkelerden daha hızlı iddiasını bilemem, bana hiç inandırıcı gelmiyor.

Diğer açıdan 4G ye geçince hayatımda ne değişir? Belki bir basamak daha hızlı internet ve kaliteli iletişim lakin çok mühim değil açılcası.

Bu arada 4G hızı 100-150 mb/s kadar çıkabiliyor. Türkiye'de çoğu evde bile yoktur bu hız.

Turkcell türkler anadoluya girdiğinde bu cep telefonu şebekesi işine girmişti şu anda avrupadan önde olmamız çok normal onlar bokunda boncuk ararken biz turkcell sayesinde bokumuzdaki boncuğu face de paylaşıyoduk.

Isin trajikomik yani da sanirim en kotu hat turkcell'in... Hicbir yerde dogru durust cekmiyor
Yok birader, o operatör Turkcell değil, Allah var şimdi, çekim gücü en iyi operatör Türkiye'de.

Asıl trajikomik olan Türkiye'de 3G'yi güç bela kullanıyoruz, 4G diye birşey yok, Turkcell ilk 4G akıllı telefonu çıkardı ve reklamını yaptı, 4G'li telefon ama 4G hizmeti yok, ileri görüş ve yatırım budur :)

Yok birader, o operatör Turkcell değil, Allah var şimdi, çekim gücü en iyi operatör Türkiye'de.

Asıl trajikomik olan Türkiye'de 3G'yi güç bela kullanıyoruz, 4G diye birşey yok, Turkcell ilk 4G akıllı telefonu çıkardı ve reklamını yaptı, 4G'li telefon ama 4G hizmeti yok, ileri görüş ve yatırım budur :)

:asd:

Turkcell kullanmis biri olarak hic memnun kalmadim cekim gucunden (istanbul'da). 3g ilealakasi yoktu. Bir baska operator denedim cok memnun kaldim cekim gucunden.

Üst Alt