turkcell benim internetim daha hızlı beyinsizliği - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

turkcell benim internetim daha hızlı beyinsizliği

Kendilerini türk olarak görmüyorlar, türkler kötü eh kaka pis, e orda da türk diye dıslanıyorlar. Ne ilginç :asd:

Turkcell olsun Vodafone olsun 3G diye milleti kazıklıyorlar

Ben İstanbul'da ikisinide kullandım 3G çok nadir çekiyor

En fazla EDGE onuda bulursan öp başına koy çoğu zaman GPRS

GPRS yada EDGE ile Vestelin 900 liralık akıllı telefonuda süper faydalı olur inan ki

Sonra senin gibiler yurt dışında 4G görmüş olupta karşılaştırma yapan biz gurbetçileri her ne hikmetse aşağılamaya kalkıyor

Eline ne geçiyor ise sana onunla iyi eğlenceler diliyorum yeter ki bizim gibi ülkesinden uzak olupta buna rağmen ülkesinden kopmayan insanları rahat bırak

Öyle mikrofona kişi başı gelir 10000 Doları geçti diye bağırmak ile olmuyor o işler

Son düzenleme:
yaw neyın tatavasını yapıyorsunuz..ınternetımız avrupadan abd den baya bı gerıde bunu kabullenmeyıp gurbetcılere laf atmak nıye..ayrıcada avrupada yeterınce dıslanmıs -cogu ınsanı dıyorum alınmasın kımse -ınsanları kendı ulkelerınde barı rahat bırakında barı rahat rahat turkum dıyebılsınler..

sonuna kadar haklı bir konu.. daha yeni "bizim 3g ingiltere'den daha yaygın" diye reklam yaptı hırbolar..

la ingiltere'de 3g mi kaldı.. 10 sene geriden gelip böyle avrupa'ya bok atma ezikliği de bir bitmedi.. lan ben 2009'da ingiltere'de telefonda "sınırsız" internet kullanıyordum.. sene olmuş 2015, bizim memlekette hala gerçek anlamda tam sınırsız mobil paket yok, bi de avrupa'ya bok atıyorlar..

Bu sene tatilda Turkcell kullandim Turkiyenin heryerinde cekiyor .. Avrupada cogu sirketler cekim gucunde sinifta kaliyor ..

Turkiyeyi karalamak isteyen cahil once bir realist ol

sonuna kadar haklı bir konu.. daha yeni "bizim 3g ingiltere'den daha yaygın" diye reklam yaptı hırbolar..

la ingiltere'de 3g mi kaldı.. 10 sene geriden gelip böyle avrupa'ya bok atma ezikliği de bir bitmedi.. lan ben 2009'da ingiltere'de telefonda "sınırsız" internet kullanıyordum.. sene olmuş 2015, bizim memlekette hala gerçek anlamda tam sınırsız mobil paket yok, bi de avrupa'ya bok atıyorlar..
Sınırsız paketinde adil kullanım çakallığı yine bizde var :D

ya bu çocuk harbi sıkıntılı :) Türkiye'yi savunmak Allahın gurbetçisine mi kaldı..

burada turkcell çekmiyor diyen yok.. turkcell "bizim 3g ingiltere'den hızlı" diye ezik ezik reklamlar yaparak kendini aşağılıyor zaten.. burada söyleneni anlamayacak kadar "donuk zeka" olmaya lüzum yok.. madem çok iyisin, madem ingiltere ve avrupa aşağılık, ne diye kendi reklamlarında durmadan kendini avrupa ile kıyaslıyorsun..

tatilde kullanmışmış :) ben de hem turkcell var, hem avea, hem vodafone.. kırsalda avea daha iyi bence, şehirde turkcell.. ama benim gitmediğim kırsallarla ilgili yorum yapamam..

Sınırsız paketinde adil kullanım çakallığı yine bizde var :D

2009'da ingiltere'de de adil kullanım vardı ama, limit çok yüksekti.. ayrıca biz adil kullanımlı sınırsıza kaç sene sonra başladık, onu düşün :)

bir diğer sorun bizde çok pahalı.. ben 5-6 sene önce ingiltere'de ev internetini 32mbit/saniye + sınırsız telefon konuşması ayda Türk parası ile 30 tl'ye kullanıyordum.. bizde 32 mbit/sn bugün bile 30 tl değil ki o hızı da her yerde bulamazsın..

Üst Alt