Turkcell Super Lig Maçları 4 Yıllığına Digitürk'te! Bank Asya TRT'de ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turkcell Super Lig Maçları 4 Yıllığına Digitürk'te! Bank Asya TRT'de !

Cevap: Turkcell Super Lig Maçları 4 Yıllığına Digitürk'te! Bank Asya TRT'de !

Aziz Yıldırım Kulüpler Birliğinden istifasını ihale için çekmişti. 400 milyon doları aşmış ihale vergilerle. Yani Aziz Yıldırım 'ın istediği değere ulaşmış. Bu da demek oluyor ki kulüplerin kasasına daha iyi para girecek bundan sonra. Birkaç hafta sonra Kulüpler Birliği 'ni bırakabilir Aziz Yıldırım.

Digiturk'un alması daha iyi oldu En azıdan kulüpere daha iyi bir gelir getirecek ama eğer para artarsa baya sıkıntı çekerler.

12 saat sonra özetleri izleyebileceksek kimin aldığının bir önemi yok açıkçası.Biz netten devam ederiz. :D

Aziz Yıldırım Kulüpler Birliğinden istifasını ihale için çekmişti. 400 milyon doları aşmış ihale vergilerle. Yani Aziz Yıldırım 'ın istediği değere ulaşmış. Bu da demek oluyor ki kulüplerin kasasına daha iyi para girecek bundan sonra. Birkaç hafta sonra Kulüpler Birliği 'ni bırakabilir Aziz Yıldırım.

Aynen öyle. Aziz Yıldırım Türk futboluna yapabılecegı en buyuk hızmetlerden bırını yapıp şansal Buyuka gibiler tarafından küçümsenen, alaya alınan, imkansız denılen bır rakkama ihalenin gercekleşmesini saglamıstır.

Şimdi gönül rahatlıgıyla gorevınden ayrılıp Fenerbahcedeki asli görevıne dönecektir. Orada da daha çok projesi var çünkü.

Aynen öyle. Aziz Yıldırım Türk futboluna yapabılecegı en buyuk hızmetlerden bırını yapıp şansal Buyuka gibiler tarafından küçümsenen, alaya alınan, imkansız denılen bır rakkama ihalenin gercekleşmesini saglamıstır.

Şimdi gönül rahatlıgıyla gorevınden ayrılıp Fenerbahcedeki asli görevıne dönecektir. Orada da daha çok projesi var çünkü.

Sen fenerlimisin?

Her yerde Azizeyi okadar ovmussun ki, herhalde karabaliginizda var.

Bilmiyorum ama birkaç yerde birden özetler 12 saat sonra yayınlanabilecek diye duydum.

Trt dışında öyle arkadaşlar hatta bi radyoda artık Güntekin Onayla Rıdvan Dilmen pazartesi günleri sunarlar diye duydum. tabi yanlış duymadıysam.

Beyler kesin sorulmuştur ama ben tekrar soracağım Telekom kazansaydı ligleri şifresiz verme izni varmıydı?

Kim kazanırsa kazansın şifreli yayınlayacaktı. Federasyonun kuralı böyle.

Trt milleti gaza getirdi. Yok şifre kalkıyor yok artık herkes izleyecek vs vs.

Hepsi palavraydı.

şaka gibi resmen daha önce peşkeş çekilmiş digiturke haluk ulusoy federasyonu tarafından

Devlet bilmediği bir işe girmez dediğimizde sporun siyasallaşmasından dem vuruluyordu. TRT ve Telekom bu işe girmese bu paranın yarısına kapatırdı Digitürk. Sadece fiyat artırmak için bile girmiş olabilir Telekom.

bank asya için sevindim.zevkli ve çekişmeli oluyor, izlenmeye değeer

Üst Alt