Turkcell, Vodafone, Türk Telekom vb. Hizmet Teklifleri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom vb. Hizmet Teklifleri

1 buçuk milyon insanın yaşadığı şehrin tam merkezinde yaşıyorum. Evimin tam nerede olduğunu bile biliyorsun unutmadiysan. Burada telefon çekmiyorsa suç benim değil.
Ona laf etmedimki yav.

Senin lokasyonun için uygun değil ama benimki için uygun yani genelleyemeyiz bu tip şeyleri. İnternet sağlayıcılarında da bu durum var mesela, bölgesel hizmet farkı çok değişken.

Hep aynı lokasyonda mı yaşıyorsunuz? Başka yere gittiğiniz de mı olmuyor hiç? Vodafone Türktelekom felan hiç bir yerde çekmiyor merkezi yerler hariç ve interneti 50 mbit alıyorken turkcellde vodafone kullanan arkadaşlar 4 mbit 5 mbit internet hızı alıyor ve oyunlarda felan ping sorunları da var, müşteri hizmetleri desen tam fasa fiso. Tamam türkcell pahali ama fiyat olarak verilebilir bir durumda.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hep aynı lokasyonda mı yaşıyorsunuz? Başka yere gittiğiniz de mı olmuyor hiç? Vodafone Türktelekom felan hiç bir yerde çekmiyor merkezi yerler hariç ve interneti 50 mbit alıyorken turkcellde vodafone kullanan arkadaşlar 4 mbit 5 mbit internet hızı alıyor ve oyunlarda felan ping sorunları da var, müşteri hizmetleri desen tam fasa fiso. Tamam türkcell pahali ama fiyat olarak verilebilir bir durumda.

Turkcell iş yerimin -2 deki arşivinde bile çekiyor. Vodafone birinci kattaki ofiste çekmiyor. Önü açık. Şehrin tam merkezi.

Hiç bir yerde çekme problemi yaşamadım, yaşayan kullanmasın yav.

Siz yaşadınız diye kimse mi kullanmasın şu tarz takıntılarınız yoruyor insanı cidden. Hiç bir yerde çekmiyormuş nah çekmiyor.

Hey Allahım.

Eylülde Vodafone'a geçtim çok pişmanım yav büyük şehirlerde bile sıkıntı yaşıyorum İnternet hızı da çok düşük. 5 sene Telekom kullandım bundan iyiydi. Vodafone için tek avantajı devreden tarife olayı var kullanmadığım dakika İnternet falan öbür aya devrediyor başka bi esprisini görmedim

Hiç bir yerde çekme problemi yaşamadım, yaşayan kullanmasın yav.

Siz yaşadınız diye kimse mi kullanmasın şu tarz takıntılarınız yoruyor insanı cidden. Hiç bir yerde çekmiyormuş nah çekmiyor.

Hey Allahım.
Nah çekiyor derim bende sana o vakit bu böyle uzar gider.Vodafone cekmedigini şikayet durumlarına gir görürsün senin başına gelmemiş umarım da gelmez kimsenin başına gelmesin sanslıymışsın demek ki diyelim biz buna.
Herkesin kendi tercihi ben birebir yaşadığımı yazdım aynı mekanlarda olmamıza rağmen ping ve internet sorunu yaşıyorlar.Internet hızı aşırı derecede yavaş, yavaştan kasıt her videoyu izleyebiliyorsun tabii ki ancak yüklenme süresi çok yavaş.

Türktelekom ondan da kötü durumda ama dediğin gibi yasadigin lokasyonlarin önemi vardır bence olay şöyle gelişiyor, her bölgenin ıyi olan hatlar var bu bölgede türkcell iyidir sizin bölgede vadofone gibi.

Vodafone lanetinden kurtulmama az kaldı TT ve Turkcell’de 10-15 GB arası internet paketi olan önerdiğiniz paket var mı

Nah çekiyor derim bende sana o vakit bu böyle uzar gider.Vodafone cekmedigini şikayet durumlarına gir görürsün senin başına gelmemiş umarım da gelmez kimsenin başına gelmesin sanslıymışsın demek ki diyelim biz buna.
Herkesin kendi tercihi ben birebir yaşadığımı yazdım aynı mekanlarda olmamıza rağmen ping ve internet sorunu yaşıyorlar.Internet hızı aşırı derecede yavaş, yavaştan kasıt her videoyu izleyebiliyorsun tabii ki ancak yüklenme süresi çok yavaş.

Türktelekom ondan da kötü durumda ama dediğin gibi yasadigin lokasyonlarin önemi vardır bence olay şöyle gelişiyor, her bölgenin ıyi olan hatlar var bu bölgede türkcell iyidir sizin bölgede vadofone gibi.

Şikayet sitelerinde her yerle ilgili şikayet var. Ayrıca herkes senin gibi mobilden oyun oynamıyor. Bunu baz alıp genelleme yapamazsın. Ben kendi yaşadığımı paylaşıyorum adam gelmiş iddiasını şikayet sitesiyle falan savunuyor.

Burada mevzu operatör de değil zira 15 seneden fazla muhtemelen Turkcell kullandım.

Benim yorumumda beni yalancı çıkarmaya çalışırsan da sana 10 katını da söylerim. Çevremde de çok kullanan var İstanbul Avrupa yakası ve Bursa'da sorun yaşanmadı; tatile gittiğimiz bölgelerde ya da iş seyahatlerinde de olmadı.

TT kullanmadım hiç mesela ama kullanan herkes kötü diyor, gelip de buraya kesinlikle almayın demiyorum ben bir yerlerde çekiyordur diye.

İsteyen istediğini kullanır, kimseye laf edemezsin hele yalancı iması yapmak senin haddine falan değil.

Vodafone lanetinden kurtulmama az kaldı TT ve Turkcell’de 10-15 GB arası internet paketi olan önerdiğiniz paket var mı

Turkcell Bol12 kullanıyorum.

12 gb. internet, 1000 dk. konuşma ayda 60,98 TL.

Vergiyle osu busu falan 66 TL oluyor.

Sen yeni geçiş yapacağın için sana daha uygun teklifler sunacaklardır. Ayrıca beklemene gerek yok. Ben üçüncü ayda caymıştım Vodafone'den 90 TL ödemiştim. Kontrol ettir. Fazla bir cayma bedeli yoksa beklemeye değmez.

Vodafonea iyi para veriyorum lakin internetim bitmiyor. Uygulamalar internetten yemiyor. Vodafone tv de çok iyi.

Ha iyi para dediysem öyle turkcelldeki gibi doğalgaz faturasından hallice değil

24 mbit 94tl kullanıyorum 2yıl taahütlü
1 yıl bitmeye yakın 82tl 35mbit teklif ettiler anında kabul ettim

ttelekom
(bu posttan sonra 24mbiti 82 tl verdiler bir süre kavga telefon falan derken 99a 35 kullandım. Telefonda kandırdılar beni bildiğin 82 tl 35mbit demişti kadın.)

aradılar bugun(6 ay geçti)
35 mbit için 120tl 50mbit için 135tl teklif ettiler kabul etmedim
yıl sonunda taahhüt bitince milenicom'a geçicem 100mbit 109 tl(evin altyapısı destekliyor)

1622725469163.png

Son düzenleme:
Üst Alt