Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Favorin kim ustat bu sene

Valla reis sene başında Real Madrid diyordum da şu anda CSKA çok daha doğru ve net oynuyor. Geçen sene şikeciler baya net gittilerya şampiyonluğa, F4'ünde İstanbul'da olacağını düşündüğümüzde favoriydiler, herkes öyle düşünüyordu neredeyse. İşte bu sene de şu anda oynanan basketbola baktığımızda CSKA önde gibi. Şikeciler bu sene ritm bulamadı, dağınıklar geçen seneye göre baya. Şampiyon olamazlar, Top 8'de elenmeleri de sürpriz olmaz bana göre.

Bir de bu sene ben Pana'nın F4 yapacağını ve Top 8'de ya da F4'te bunları kanırtacağını düşünüyorum, niye bilmiyorum.

Sorunun cevabı olarak favorim CSKA, sürprizim de Pana olsun.

Valla reis sene başında Real Madrid diyordum da şu anda CSKA çok daha doğru ve net oynuyor. Geçen sene şikeciler baya net gittilerya şampiyonluğa, F4'ünde İstanbul'da olacağını düşündüğümüzde favoriydiler, herkes öyle düşünüyordu neredeyse. İşte bu sene de şu anda oynanan basketbola baktığımızda CSKA önde gibi. Şikeciler bu sene ritm bulamadı, dağınıklar geçen seneye göre baya. Şampiyon olamazlar, Top 8'de elenmeleri de sürpriz olmaz bana göre.

Bir de bu sene ben Pana'nın F4 yapacağını ve Top 8'de ya da F4'te bunları kanırtacağını düşünüyorum, niye bilmiyorum.

Sorunun cevabı olarak favorim CSKA, sürprizim de Pana olsun.
Fenerin gecen yil berbat normal sezon performansi sonrasi sampiyonlugunu gordukten sonra temkinli olalim derim

Fenerin gecen yil berbat normal sezon performansi sonrasi sampiyonlugunu gordukten sonra temkinli olalim derim

Ya bakma heis geçen sene normal sezon kötü gibi gözükmüş olsa da Bogdan, Udoh falan çok dominanttı. Onlar ağırlığı koyduğu anda işlerin değişeceği netti. Bilerek düşük viteste gittiler normal sezonda. Ama şu anda bilerek sakladıkları bir şey yok. Kötüler. İlk 4'ün dışında kalırlarsa normal sezon sonunda, bu sefer Pana, Oly falan kıçlarına tekmeyi basar saha avantajı ile, geçen seneki gibi olmaz. F4 dışında kalmaları sürpriz olmaz normal sezonu ilk 4'te bitiremezlerse.

Real Madrid tam rüzgarı almışken Printezis üçlüğü atıp döndürdü maçı. Uzun forvetin oyunu son yıllarda bu kadar domine ettiği bir Khryapa var herhalde. Adamın kafa kafaya gidip verdiği maç yok gibi bir şey.

Önemli bir mağlubiyet değil fener için. Fenerin ilk 4 garanti gibi, muhtemel rakiplerden de Zalgiris zorlar bir tek basketbol olarak. Belki Pana da hırs yapar buradaki maçtan dolayı ama fener saha avantajı ile F4 yapar kim gelirse gelsin.

Ergin Hoca ligdeki en kötü coach olabilir ya 15 maç 12 mağlubiyet oldu. Onuda geçtim hemen hemen her maçta rakiplerinin ikilik ve üçlük denemeleri birbirine yakın. Üç sayı çizgisini savunmama fikrini ne ara benimsedi acaba? Her maç aynı tepede basit bir ikili oyun sonra üçlük.

Üst Alt