Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Prefixler gidince gozune carpmadi herhalde.

Iyi mi oldu sence?

Gecen sezon Baskonia'nin fb ile payidar olmasini istiyordum lakin @Serkan Şafak turlu oyunlariyla aklimi bulandirip Pao ile fikrimi revize ettirmisti.

Gerci Aziz'in kalmasini saglyacaksa fb'nin bir daha almasinda beis gormem.

basketbol şeyinin altında arayıp bulamadım ondandır :D

çok fazla takip etmiyorum ama normalde formda bir ekip olduğu söyleniyor son zamanlarda tabi efese nasıl yenildiler o bir soru işareti

fener genelde deplasmanda marizleniyordu bu ekibe geçmiş yıllarda, ekmek çıkabilir

basketbol şeyinin altında arayıp bulamadım ondandır :D

çok fazla takip etmiyorum ama normalde formda bir ekip olduğu söyleniyor son zamanlarda tabi efese nasıl yenildiler o bir soru işareti

fener genelde deplasmanda marizleniyordu bu ekibe geçmiş yıllarda, ekmek çıkabilir
Hocam durduk yere deplasman galibiyeti aldigina gore o da seninle ayni fikirde.Baskonia ile eslestirmek icin takimi ozel hazirlamis olabilir.

Sözünden dönmez ise küçümsenecek bir durum değil. Aldığı ceza yüzünden böyle karar verdiği söyleniyor ama derine inersek durum farklı. Kapalı lig aradaki uçurumu dahada fazlalaştırdı. 30+ bütçeli Cska, Fener, Real ve diğerleri gibi oldu. Panathinaikos, Maccabi gibi yıllardır zirveye oynayan takımlar bunlarla baş edemiyor artık. Olympiakos'u ayrı değerlendirmek lazım Spanoulis ve Printezis sayesinde üst tarafa tutunuyor basketbolu bıraktıklarında onlarda diğerlerinin seviyesine inecek.

Euroleague formatı iyice batırdı. Yaşamak isteyen kulüplere yatırım yapmayın boşuna diyorsun sen.

Pana’nın açtığı yolda daha çekilen de olur yakında. Maccabi , Olympiakos vs de gelirse diğer tarafa olaylar olaylar.

Maccabi de seneye 2 tane farklı kadro kuracakmış. Bir tanesi Euroleague’de, diğeri ligde oynayacakmış. 2 kadronun teknik ekibi de farklı olacakmış.

Pana’nın çekilmek istemesi güzel. Bir “noluyoruz” desinler. Resmen şampiyonların sırayla belirlendiği şaibeli bir lig oldu.

Gerçi play off’lar öncesi Euroleague yönetimi ve hakemlere mesaj da olabilir. Madrid eşleşmesinde hakemler bizi doğramasın “Sataram ha köyü, giderem buralardan” blöfü de olabilir.

Jasikevicius, Olympiakos deplasmanında maç aldı. 30 milyon euroluk bütçelerin arasından final four yapacak helal olsun.

Oyun Doncic'in üstüne kalmadığında daha iyi oynuyor Real ne kadar özel oyuncu olursa olsun baskıyı kaldıramıyor Doncic. Panathinaikos büyük fırsat tepti aslında kötü de oynamadıkları maçta Reyes, Carroll ikilisine maç verdiler.

fb baskonia maçı yüksek skorlu gidiyor baskonianın şansı var

d76.gif

Üst Alt