Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 188 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1-Real Madrid
2-Kadıköy Match Fixers
3-CSKA
4-Barcelona
5-Milano
6-Efes
7-Zalgiris
8-Pana

şeklinde biter diyorum.

Cskadan bu sene cacik olmaz rengim. Yerlerine efesi koy. Bugün izlediğim milanodan da bi halt olmaz. Kimse sut sokamıyor, sayı atamıyor. Kabız bir takim oluşturmuşlar.

Valencia yarın cskayi çoğaltacaktır. Tahminimce play offlara da kalırlar.

Real
Barca
Efes
Kevaşeler
Cska
Valencia
Kimki
Pana

Cskadan bu sene cacik olmaz rengim. Yerlerine efesi koy. Bugün izlediğim milanodan da bi halt olmaz. Kimse sut sokamıyor, sayı atamıyor. Kabız bir takim oluşturmuşlar.

Real
Barca
Efes
Kevaşeler
Cska
Valencia
Kimki
Pana
valencianın kadro cacık değil mi rtas transfer mi yaptılar

Real
Barca
Efes
Kevaşeler
Cska
Valencia
Kimki
Pana
CSKA'nın bütçesi kaça düştü acaba üstat? Real Madrid 30 Kevaşeler de 30 muş doğru mu? Efes 13 onu kesin biliyorum genel olarak bütçe bilgisi paylaşabilir misin üstat?

Ulan yatacak demedin mi sus diye ben de senin kuponunu öderim swift at ama kazanacaksın diye... Ayrıca bejekeye oynanır mı hakkaten cahilsin can :)
Yatacak demedim, burada şom ağızlık yapma dedim. Ayrica cahillik ile alakası yok.

Beşiktaşa oynamadım beraberlik oynadım. Mal gibi son saniye gol yemeselerdi de gayet tutacaktı.

sent via GSC

Yatacak demedim, burada şom ağızlık yapma dedim. Ayrica cahillik ile alakası yok.

Beşiktaşa oynamadım beraberlik oynadım. Mal gibi son saniye gol yemeselerdi de gayet tutacaktı.

sent via GSC
Yahu bunlar zaten daha geçen hafta da son saniye yemediler mi? Cahillikten kastım o... Uzak dur uzak bu hunterdan yoksa senin de kimyan bozulacak

Üst Alt