Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 204 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yani Premier Lig'de oynanan topun yanında bizimki futbol filan değil ama biz yine ölümüne Galatasaray'ı tutuyoruz işte. Bir de her şeyin merkezi para konusu ki NBA'in sonuncu takımı geçtim Euroleague'i, dünyanın en çok kar açıklayan futbol takımı kadar kar açıklıyor yılda. Dünyada Amerikan futbolundan sonra en çok para getiren spor organizasyonu. Euroleague'i esas kıyaslanabileceği alt organizasyon Eurocup'la mukayese edince farkı anlıyorsun tabii ama NBA'le kıyaslamak fazla hayalcilik olur.

Yok kıyaslamıyorum ya.Onu ekşi de salak fenerliler yapıyor.Yok Nba de savunma yokmuş da eurolig taktiklerin mucadelenin zekanın falan ligi diye zırvalıyorlar.İtiş kakış ne zaman mucadele oldu.Oyuncuların alayı yeteneksiz olduğu için de 1000 tane set var işte ne yapsın koçlar.Nba/Eurolig farkı Premier lig super lig farkı gibi de değil bence.çok çok daha fazla.

Yok kıyaslamıyorum ya.Onu ekşi de salak fenerliler yapıyor.Yok Nba de savunma yokmuş da eurolig taktiklerin mucadelenin zekanın falan ligi diye zırvalıyorlar.İtiş kakış ne zaman mucadele oldu.Oyuncuların alayı yeteneksiz olduğu için de 1000 tane set var işte ne yapsın koçlar.Nba/Eurolig farkı Premier lig super lig farkı gibi de değil bence.çok çok daha fazla.
eurolig daha ii

Berkay Saraçoğlu

Üst Alt