Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 205 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Asvel evinde 4'te 4 yapmis zor.
Milan iyi takim yenemez.
Bayern'i yener.
Baskonia'yi yenebilir ama kesin demiyorum.
Fb'yi yenemez.
Zalgiris'i yenebilir.

Ulan aslinda 3 mac alabilirlermis harbiden. :asd: Bence 2 ya da 1 olacak galibiyetleri.

c7aa2f2d20c.jpeg

Anadolu Efes'in aldığı sonuçlar sürpriz değil ben Armani Milana yenilirse yenilir dedim onuda yendiler ben en başından beri F4 görüyorum Efesi inşallah kupayıda alırlar bu sefer yüreyedur Ergin Ataman hocam :hat:

Son düzenleme:
Vay be bir Türk takımı deplasmanda 23/24 serbest atış atmış, bugünleri de gördük. Her ne kadar 2/2 ile Sertaç’tan başka Türk oyuncu serbest atış kullanmasa da.

Efes ile başa baş oynayabildiklerini söyleyen Messina, “Salonda yarattıkları bu harika atmosfer için taraftarımıza teşekkür ediyorum. Oyuncularımla da gurur duyuyorum. Geçen sezonun finalisti olan çok ama çok iyi bir takıma karşı oynadık ve onlarla yarışabildik. Maç tek pozisyonuna düştü. Biz birkaç şut kaçırdık, onlar ise birkaç şutu soktu. Takımımın gösterdiği efordan gurur duyuyorum. Bu yenilgiyi sezon içerisinde gidermeye çalışacağız” dedi.

Obradoviç:

“Fuck you OK?”
“Fuck you Gigi Datome”

Ismail: Koç bugünkü takimla barcelona maci arasındaki fark ne? Bugün neyi farkli yapıyoruz?

Diger dingil de ciddi ciddi cevap vermeye çalışıyor. Bu fark rakipler arasındaki 8 gömleklik fark olabilir mi acaba dingilail.

Bu arada getirin asveli obradovic gardaşım şov yapacak :D

Üst Alt