Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 279 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ilk 4 icin Bayern veya Milano maclarindan birini kazanmali. Normal sartlarda kalan 6 maci da kazanirlar ama gorecegiz.
Bu arada Efes 1 aydir filan cok iyi. Larkin de 1 ay kadar gec katilmisti. Eger o da arkadaslarini takip ediyorsa onun da zamani geldi. Efes herkese 30 sayiya yatirirken Larkin daha 3. viteste takiliyordu.

Trinchieri hocam fi tarihinde Cantu ile Abdi İpekçi'ye gelmişti yendik falan neyse maç bitti çıkış tüneline giderken arkada davarın biri küfür etti hoca da iki elini açıp ben size ne yaptım tarzı baktı tribüne o gün bu gündür niyeyse hocaya karşı mahcubiyet var bende hep başarılı olsun hocam.

pianigiani'nin potansiyelini yakalamışı gibi geliyor bana hep.

Efes'in mağlubiyetinin sorumlusu benim arkadaşlar. Basketbola pek ilgim olmamasına rağmen efes'in methini duydum ve bu maçı izleyeyim dedim ve olanlar oldu. 10 maçtır rakiplerini paçavraya çeviren takım benim desteğimle yenildi. Bu nasıl bir şanssızlıktır. El attığım her şey kuruyor...

Trinchieri hocam fi tarihinde Cantu ile Abdi İpekçi'ye gelmişti yendik falan neyse maç bitti çıkış tüneline giderken arkada davarın biri küfür etti hoca da iki elini açıp ben size ne yaptım tarzı baktı tribüne o gün bu gündür niyeyse hocaya karşı mahcubiyet var bende hep başarılı olsun hocam.
Müthiş hoca, şahanın tiplemelerine benziyor.

Screenshot_20210320-004807_YouTube.jpg

Ortaokulda/Lisede öğrencilerin tamamının sevdiği öğretmen tipi var. Müthiş bir herif. Böyle İtalyanlar da kibirli, burnundan kıl aldırmayan tipler olur, bu nasıl İtalyan anlamadım.

Teknik/bilgi/beceri olarak da Pablo Laso’dan falan kat kat iyi hocadır.

Hele o Xavi Pascual isimli herif yıllardır Euroleague’de yer alırken Trinchieri’nin zaman zaman bu seviyede yer almaması insanı üzüyor.

Ortaokulda/Lisede öğrencilerin tamamının sevdiği öğretmen tipi var. Müthiş bir herif. Böyle İtalyanlar da kibirli, burnundan kıl aldırmayan tipler olur, bu nasıl İtalyan anlamadım.

Teknik/bilgi/beceri olarak da Pablo Laso’dan falan kat kat iyi hocadır.

Hele o Xavi Pascual isimli herif yıllardır Euroleague’de yer alırken Trinchieri’nin zaman zaman bu seviyede yer almaması insanı üzüyor.

Hakikaten yani Yunan milli takımı dışında öyle hatırladığım bir başarısızlığı da yok hep favori olmayan takımlarda çalışıp kupa kazandı garip.

Üst Alt