Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 281 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Barça kaybetmiş Maccabi’ye. Yenseydi birinciliği garantiliyordu. Son iki maçları Fener-Bayern. Düşük ihtimal ama 2/0 yaparsa 3. bitirir muhtemelen. Fener Bayern’e karşı sayı farkını aldığı için Bayern 2/2 yapmadığı takdirde 5. bitiriyor. İlk 8 dışında sadece Valencia ve Zenit’in şansı bulunuyor. Baskonia ve Madrid’den en az birinin 8 dışı kalması sürpriz olmaz. Özellikle Valencia 2/2 yaparsa Baskonia ile son hafta final maçına çıkıyor. Baya keyifli bir maç izleriz. Zenit ise kalan 3 maçını şansı kalmayan takımlarla içerde oynuyor. Kendi kaderlerini çizecekler gibi gözüküyor.

herifler ligin en iyi 1-5'iyle oynuyor, bir de guduric'i getirmişler üstüne. obra'nın her sene alıp kullanamadığı 1 tane nba'den kazma eksik işte, hala ligin en büyük bütçelerinden birine sahipler, hele de bu ekonomik şartlarda. uzun seride milano'yu eleyebilirler. kalan 2 maçları barca-real'le. ikisine de kaybederlerse efes'i yakalayabilirler, o zaman elimize verdiler durumu yaşanır.

Ergin hocam molada fuck fuck deyince oyuncular da hocamın istediğini yapmış.

O değil de patlıcan surat bu sene bu bütçeyle Ergin hocamın karşısına çıksa ve Ergin hocam tarihi fark için çıksa fenere karşı 128-67 lik falan bir galibiyet alabilirdi.

Gergin hocam 3. kalmayı ayarlayıp bayernle esleserek turu by geçmeli.
4.olup 5.fenerle eşleşmek daha garanti olmaz mı :)

Hem yol yorgunluğu da olmaz.

O değil de 1.barca 8.real olursa eğer ilginç olur.
Bir bakmışsın derbi ayağına Real Barca'yi yemiş.
Gerçi basketbol da o işler öyle olmuyor ama hayali bile güzel.
Barça tam nefretlik

herifler ligin en iyi 1-5'iyle oynuyor, bir de guduric'i getirmişler üstüne. obra'nın her sene alıp kullanamadığı 1 tane nba'den kazma eksik işte, hala ligin en büyük bütçelerinden birine sahipler, hele de bu ekonomik şartlarda. uzun seride milano'yu eleyebilirler. kalan 2 maçları barca-real'le. ikisine de kaybederlerse efes'i yakalayabilirler, o zaman elimize verdiler durumu yaşanır.
nba den kazma aldılar diye biliyorum, bir tane iri yarı bir kazma vardı. Bütçeleri ilk 8 deki takımlar içinde en düşük onlarındır. valencia milano bile daha yüksek bütçede diye biliyorum. Lakin bana göre plyaoff turunda elenmeleri cok yüksek ihtimal, su an birçok takımın form durumu aldatıcı.

4.olup 5.fenerle eşleşmek daha garanti olmaz mı :)

Hem yol yorgunluğu da olmaz.

O değil de 1.barca 8.real olursa eğer ilginç olur.
Bir bakmışsın derbi ayağına Real Barca'yi yemiş.
Gerçi basketbol da o işler öyle olmuyor ama hayali bile güzel.
Barça tam nefretlik
Barcada oyun kurucu sıkıntısı var. Savunmalar sıkılastiginda kalates tam bir bomba. Dün de gördük mac sıkıştığında sadece miroticin eline bakiyorlar. Set met hikaye. Kaliteli bir el sezonunda bu barcayi tokat manyagi yaparlardi da kalite cok dusuk.

nba den kazma aldılar diye biliyorum, bir tane iri yarı bir kazma vardı. Bütçeleri ilk 8 deki takımlar içinde en düşük onlarındır. valencia milano bile daha yüksek bütçede diye biliyorum. Lakin bana göre plyaoff turunda elenmeleri cok yüksek ihtimal, su an birçok takımın form durumu aldatıcı.
Sadece Vesely ve De Colo 5 milyon euro aliyordur. Vergilerle filan belki fazladir ama maaslarda Valencia - Bayern - Baskonia filan geridedir.

Üst Alt