Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-0 Bucaspor| 28 Ekim |İkinci Ya

Bu arada Nonda girdi oyuna.

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-0 Bucaspor| 28 Ekim |İkinci Ya

bu nasıl oyun yaaaa :/ bugün cok sinir oldum takıma

ayhan nasılsa yedeksin artık ne yaparsan yap bu maç...

Yalnız Emre Güngör süper...

oynadıgımız oyuna bakarmısın kardeşim :(

news_manset_resim_2j_EmreGungor003.jpg

nazar-boncu%C4%9Fu-thumb1971593.jpg

Mahalleden 11 adam toplayıp maç yapsak Galatasaray'a gol atarız. Ayıp ya kardeşim.:D

Burada penaltı var veya yok onu tartışmıyorum.Burada Emre güngörün bu takımda oynayamayacak mental yetersizlikte olduğunu gördüm.Sürekli kaymalar,çifte dalmalar falan..inanılır gibi değil. penaltı pozisyonunda bile ne gerek var kardeşim elini koyuyorsun dur adam gibi karşında..

çok şişiriyoruz takımı çokkk...

Bu arada nondada bu maçta oynamazsa ne zaman oynayacak...

Alisamiyende hakemlere çiftlik gibi geliyor..Hep ninni ninni nereye kadar yazıklar olsun bee

grup kuraları ne zaman çekiliyo

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |İkinci Ya

Bravo Aydın. Çok güzel bir goldü.

Üst Alt