Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fbye koymuşlar lan çok şaşırdım.inş. guard transferi yapmazlar.yapmazlarsa sıkıntı yaşayacaklarını düşünüyorum.

Banvit doğuşu uzatmada yendi.haftaya biz banvitle oynayacağız.theodero denen herifi durduramazsak bizim maçta şov yapar

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Kavga cikiyordu macta nerdeyse... haha... Güller acsin, Yesilgiresunum azize koydukca...

3 puan fark var... ledo bos turnikeye giderken, arkadan sert faul oldu, sonra kargasa cikdi.

ayrica salon Aziz Yildirim istifa sesleri ile inliyorduuu...

Simdi de "sike yapsana" sloganlari basladi, hakemin karari begenilmeyince.

Bu hakemler ve fenerasyon ile 10 sene daha şikeciler şampiyonluğu kimseye vermez

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk 4'te 4'le başladı sezona.Ergin Ataman'la yolları ayırırsak alınabilecek 2 yerli alternatiften biriydi.Kötü oldu bjk ile anlaşmış olması.

Mahmuti boşta ama onu da pek beğenmiyorum.

Ergin Hoca atarak kazanacağını düşünür Mahmuti de hep savunmayla. Ben severim açıkçası Mahmuti'yi ama o da biraz demode kaldı. Yugoslav ekolüne acayip bağlı.
Gerçi basketbolda hücum maç kazandırır savunma şampiyon yapar derler ama bu artık Aydın Örs'ün Efesi zamanındaki kadar geçerli değil.

Üst Alt