Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ergin Hoca atarak kazanacağını düşünür Mahmuti de hep savunmayla. Ben severim açıkçası Mahmuti'yi ama o da biraz demode kaldı. Yugoslav ekolüne acayip bağlı.
Gerçi basketbolda hücum maç kazandırır savunma şampiyon yapar derler ama bu artık Aydın Örs'ün Efesi zamanındaki kadar geçerli değil.

Ben de severdim ama 11-12'de Atamanlı Bjk'ye verdiği yarı finalden beri sevmiyorum.Bir de geçen sene ligde fbnin önündeyken geldi bizi yendi İpekçi'de.(işini yaptı bir şey demiyorum ama taraftarım duygusal bakıyorum olaya biraz)

Basketbol şubemizi ayağa kaldıran adam olduğu da bir gerçek tabii.Yıllar sonra gelen lig finali,CSKA,Olympiakos EL maçları ve Fb'den aldığımız Cumhurbaşkanlığı Kupası(95'ten sonra erkek baskette aldığımız ilk kupa) unutulmaz.

Yazın Wanamaker, Moerman yaza yaza dilimizde tüy bitti. Smith'in oynadığı paranın 100bin-200bin üzerine Wanamaker, Thompson'ın 100-200bin üzerine de Moerman gelirdi.

Üst Alt