Tuvana Türkay'dan Alper Potuk'a: "Bilerek mi kötü oynuyorsun?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tuvana Türkay'dan Alper Potuk'a: "Bilerek mi kötü oynuyorsun?"

Beni bir cok yerde etik degerler sebebiyle elestiriyorsunuz . Tamam lafim yok , kibirli tepeden bakma vesaire . Hepsine eyvallah.

Peki ozellikle dikkat ediyorum basliklarda , mesela bu baslikta yazilan bu kadin icin yorumlar filan , siz cok mu etiksiniz mesela ? Alper yarin GS ye transfer olsa bu baslik burada kalir mi ?

Ya da ayni haberler bugun ornegin ne bileyim Serdar aziz ile kiz arkadasi filan arasinda olsa bu basliga o kadinla ilgili bu tip yazilar yazar misiniz ?

Bir sozum de moderator ve adminlere , ben "asgari ucretliler umrumda degil veya ilgilenmiyorum" dedigimde bunu gerekce gosterip konulardan atiyorsunuz , bir baslikta insanlarin yaslariyla ilgili alayci ifadelere , bu baslikta elalemin bacisi bilmem nesine edilen alayci , terbiye limitlerini asan seyleri ise keyifle barindiriyorsunuz ?

O zaman sorarim size , sinan cok bilmem ne adam da geri kalaniniz cok mu duzgunsunuz acaba ?

Beni bir cok yerde etik degerler sebebiyle elestiriyorsunuz . Tamam lafim yok , kibirli tepeden bakma vesaire . Hepsine eyvallah.

Peki ozellikle dikkat ediyorum basliklarda , mesela bu baslikta yazilan bu kadin icin yorumlar filan , siz cok mu etiksiniz mesela ? Alper yarin GS ye transfer olsa bu baslik burada kalir mi ?

Ya da ayni haberler bugun ornegin ne bileyim Serdar aziz ile kiz arkadasi filan arasinda olsa bu basliga o kadinla ilgili bu tip yazilar yazar misiniz ?

Bir sozum de moderator ve adminlere , ben "asgari ucretliler umrumda degil veya ilgilenmiyorum" dedigimde bunu gerekce gosterip konulardan atiyorsunuz , bir baslikta insanlarin yaslariyla ilgili alayci ifadelere , bu baslikta elalemin bacisi bilmem nesine edilen alayci , terbiye limitlerini asan seyleri ise keyifle barindiriyorsunuz ?

O zaman sorarim size , sinan cok bilmem ne adam da geri kalaniniz cok mu duzgunsunuz acaba ?

Seni sevmiyorlar demek ki.

Hatuna çok absürt bir şey diyen olmamış ki? Ne anlatıyon yine? Bir sıkıntı varsa bu konuyla bağlayıp beni niye konudan atıyorsunuz demen çok alakasız olmuş. Bu konudan o anlamda ekmek çıkmaz sana.

Yo benim amacim su , insanlarin yaslariyla dalga gecen ,hem de abartili alayci ornekler veren , milletin soyleyip soylemedigi bile medyanin balonu olup olmadigi bilinmeyen sozler uzerinden kadin uzerinden alay eden ve bunu fb kimligi olan bir oyuncu oldugu icin yapan insanlar ,

ve o basliga cinsel imali tonla sey yazanlar , acaba sokakta karsilastiklari kisiler yanindaki kadina burada yazilanlari soylese boyle gulup eglenebilecekler mi ?

hani benim kibirli , tepeden bakan tarzim rahatsiz edici ya , bu firsatla ben de vurgulayim dedim , bugun bazi basliklarda bir cogunun yazdiklari cok kaliteli ve saygideger kelamlar mesela degil mi ?

mesela bu kadinin kabahati alper le iliskisi olmasi , serdar azizle olsaydi ayni benzetmeleri ,cinsel imali saldirilari antu da gorecektik .. bunlar mubah ve guzel davranislar tabi

Hatuna çok absürt bir şey diyen olmamış ki? Ne anlatıyon yine? Bir sıkıntı varsa bu konuyla bağlayıp beni niye konudan atıyorsunuz demen çok alakasız olmuş. Bu konudan o anlamda ekmek çıkmaz sana.

Türkiye internet standartlarının çok üstünde hatta yorumlar. Haber sitelerinin, youtube videolarının altında falan neler yazılıyor hepimiz biliyoruz

Türkiye internet standartlarının çok üstünde hatta yorumlar. Haber sitelerinin, youtube videolarının altında falan neler yazılıyor hepimiz biliyoruz

Insanlar once kendilerine durust olmalilar , sinan dedi diye degil , su basligin 2 inci sayfasini bir acip okuyun , sonra da esinize kardesinize biri dese bunlari ne dusunurdunuz diye kendinize sorun

Ha sonra yine bana sallayabilirsiniz ama dedigim gibi once kendinize durust olun yeterli

Hangi yorum veya yorumlari genel ahlak degerlerine aykiri, terbiyesizce buldun?

Adam asgeri ücretliler umrumda değil demiş, burada hatuna güzel hatun diyenlerle kendisini bir tutuyor. Beni attınız onları da atın diyor ama onun dediğiyle burada yazılanların alakası yok. Hakikaten standartın çok üstünde yorumlar var. Sanki millet Ali’nin 8 günü filminde Ufuk Bayraktar’ın meşhur sahnesindeki ifadeleri kullandı burada. Harbiden sağlam troll.

Son düzenleme:

kütür kütür

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

farketmez kese kagidiynan seapmis adamlariz

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi yorum veya yorumlari genel ahlak degerlerine aykiri, terbiyesizce buldun?

Kafi mi ? Yo ben sadece sunu sordum , durustce cevap verilirse saygim var , buradaki sozleri soyleyenlere ayni sozleri biri soylese sakince karsilar mi ? Bu baslik ve bu yorumlar GS li bir yerli oyuncu ile kiz arkadasi icin yapilir mi ? baska takim olunca mubahlasiyor mu ?

Üst Alt