Tuvana Türkay'dan Alper Potuk'a: "Bilerek mi kötü oynuyorsun?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tuvana Türkay'dan Alper Potuk'a: "Bilerek mi kötü oynuyorsun?"

Yo benim amacim su , insanlarin yaslariyla dalga gecen ,hem de abartili alayci ornekler veren , milletin soyleyip soylemedigi bile medyanin balonu olup olmadigi bilinmeyen sozler uzerinden kadin uzerinden alay eden ve bunu fb kimligi olan bir oyuncu oldugu icin yapan insanlar ,

ve o basliga cinsel imali tonla sey yazanlar , acaba sokakta karsilastiklari kisiler yanindaki kadina burada yazilanlari soylese boyle gulup eglenebilecekler mi ?

hani benim kibirli , tepeden bakan tarzim rahatsiz edici ya , bu firsatla ben de vurgulayim dedim , bugun bazi basliklarda bir cogunun yazdiklari cok kaliteli ve saygideger kelamlar mesela degil mi ?

mesela bu kadinin kabahati alper le iliskisi olmasi , serdar azizle olsaydi ayni benzetmeleri ,cinsel imali saldirilari antu da gorecektik .. bunlar mubah ve guzel davranislar tabi

Kadınla alay eden yok. Alperle dalga geçiliyor ilk 5’e girelim öyle evlenelim sözü üzerinden. Orada da esasında fenerle dalga geçiliyor dolaylı yoldan. Kadına da cinsel saldırı falan yok element uydurma.

Adam asgeri ücretliler umrumda değil demiş, burada hatuna güzel hatun diyenlerle kendisini bir tutuyor. Beni attınız onları da atın diyor ama onun dediğiyle burada yazılanların alakası yok. Hakikaten standartın çok üstünde yorumlar var. Harbiden sağlam troll.

Ben o baslikta o sozu gecim sikintisi ceken insanlari asagilamak ,hor gormek icin yazmadim . Konu rakamlar uzerinden giderken , birisi "indirsin o zaman vergileri vatandasi dusunsun" gibi bir sey yazdi

ben de orada konustugumuz konunun akaryakit fiyatlarina kur ve doviz etkisi oldugunu anlattim ve isi kalkip da dar gelirlilerin sorunlari ile yogurmanin amacindan saptiracagini soyledim

velev ki diyelim benim bireysel olarak umrumda degil ,bunu da dile getirdim , ve diyelim ki bu orf ve adetlerimize gore ayip , kibirli vs bir davranis ... Bu baslikta su yukaridaki alintiladiklarim normal mi ?

eger normalse o zaman hepimiz birbirimize de diyelim mesela ,senin esin kutur kutur , digerinizinki guzel kari , memeler soyle boyle vs diye , nasil olur ? gulup eglenir miyiz ?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Kadınla alay eden yok. Alperle dalga geçiliyor ilk 5’e girelim öyle evlenelim sözü üzerinden. Orada da esasında fenerle dalga geçiliyor dolaylı yoldan. Kadına da cinsel saldırı falan yok element uydurma.

Yukarida mesajlari kopyaladim belli basli , kadinla ilgili bir sey yok mu ? Pes buna da ..

Arada bir saçmalamak herkesin hakkı, muhim olan bunu sürekli hale getirmemek. Bir de şu yazdığın yazıyla, kendini tanıttığın tarz arasında ters kolerasyon var. Hiç bir şeyi takmayan bir insanın yazacağı yazı değil bu.

İnsanlar internet ortamında normalde yapmayacakları veya yapamayacakları yorumları yapıyorlar ki bu GSC'nin sorunu değil bütün dünyanın sorunu, kalkıp bu küresel olgu üzerinden GSC'deki durumu eleştirmen komik bence.

Maddi durumu gayet iyi olan bir insanım, şükürler olsun ki zamanında edep adap öğretmişler nerede ne söyleneceğimi falan biliyorum. Türk halkının büyük çoğunluğu maddi sıkıntı yaşıyor, asgari ücretle geçimini sürdürüyor. Muhtemelen bizim forumda da bu durumda olan arkadaşlar vardır, bu insanların kendilerine göre çektiği onlarca şey var. Yeri geliyor çocuğunun çok beğendiği bir şeyi alamıyor, bunun sıkınıtısını yaşıyor vs vs uzatmak istemiyorum. Sen kalkıyorsun yaşadığın ülkenin realitesinden kopuk bir şekilde asgari ücretliler umurumda değil vs gibi saçma sapan cümleler kuruyorsun. Sonra bir de kalkıp insanları sorgulamaya kalkıyorsun.

Son düzenleme:
Kafi mi ? Yo ben sadece sunu sordum , durustce cevap verilirse saygim var , buradaki sozleri soyleyenlere ayni sozleri biri soylese sakince karsilar mi ? Bu baslik ve bu yorumlar GS li bir yerli oyuncu ile kiz arkadasi icin yapilir mi ? baska takim olunca mubahlasiyor mu ?

Guzel, iyi, kutur kutur bunlar hakaret/terbiysizlik degil. Kutur kutur zaten artik "meme"lesmis bir tabir, digerleri ise gayet normal yorumlar.

Kese kagidiyla ilgili olan yorumu adam zaten kendisi icin soylemis. Kufur imasi da gormuyorum ben orada.

Bu yorumlar tabii ki Galatasarayli bir oyuncunun kiz arkadasi icin de yapilir. Neden yapilmasin? Saygisizliga uzak yorumlar hepsi.

Ben sorulari her zaman kiyaslamali sorarim , hani bazen futbolda diyoruz ya , ayni olay fegouli degil Q7 yapsa sari kart bile almazdi , yok iste jansen kendini yerlere atarken konusulmaz belhanda konusulur deriz

ben de simdi sorumu kiyaslamali sordum , hem de cift asamali ...

esinize ,dostunuza , arkadasinizin karisina buradaki sozler soylendiginde de "turkiye ortalamasinin uzerinde " vs gibi yorumlar yaparsaniz eyvallah lafim yok

hatta onu gectim , ayni baslik serdara ,tolgaya acilir miydi , ya da alper bize yarin imza atsa bu baslik kalir mi , ayni yorumlar yapilir mi ?

net olalim arkadaslar . hic gerek yok yan yollara sapmaya , yapilan arkasinda durun veya hatadir deyin burasi mahkeme degil

Arada bir saçmalamak herkesin hakkı, muhim olan bunu sürekli hale getirmemek. Bir de şu yazdığın yazıyla, kendini tanıttığın tarz arasında ters kolerasyon var. Hiç bir şeyi takmayan bir insanın yazacağı yazı değil bu.

İnsanlar internet ortamında normalde yapmayacakları veya yapamayacakları yorumları yapıyorlar ki bu GSC'nin sorunu değil bütün dünyanın sorunu, kalkıp bu küresel olgu üzerinden GSC'deki durumu eleştirmen komik bence.

Maddi durumu gayet iyi olan bir insanım, şükürler olsun ki zamanında edep adap öğretmişler nerede ne söyleneceğimi falan biliyorum. Türk halkının büyük çoğunluğu maddi sıkıntı yaşıyor, asgari ücretle geçimini sürdürüyor. Muhtemelen bizim forumda da bu durumda olan arkadaşlar vardır, bu insanların kendilerine göre çektiği onlarca şey var. Yeri geliyor çocuğunun çok beğendiği bir şeyi alamıyor, bunun sıkınıtısını yaşıyor vs vs uzatmak istemiyorum. Sen kalkıyorsun yaşadığın ülkenin realitesinden kopuk bir şekilde asgari ücretliler umurumda değil vs gibi saçma sapan cümleler kuruyorsun. Sonra bir de kalkıp insanları sorgulamaya kalkıyorsun.

Bu dediginle tam anlatmak istedigime aciklik getirmissin . Ben de bunu diyorum iste , ben kendilerini zor durumda hisseden insanlarin belki yarasina tuz basacak bir soz soylemisim dogru mu ? Oyle diyelim yani

Peki ayni soruyu su an ben soruyorum , turk insani sence esine ,kardesine bu baslikta soylenenleri soyletir mi ? yani benim yaptigim yanlisti ama bunlar dogru ,oyle mi ?

kıza bak yanındakine bak . bir de kiz bunla evlenmek istiyor inanamıyorum . para var ya kıllı hanzoyu top model edip çıkarıyor herhalde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben o baslikta o sozu gecim sikintisi ceken insanlari asagilamak ,hor gormek icin yazmadim . Konu rakamlar uzerinden giderken , birisi "indirsin o zaman vergileri vatandasi dusunsun" gibi bir sey yazdi

ben de orada konustugumuz konunun akaryakit fiyatlarina kur ve doviz etkisi oldugunu anlattim ve isi kalkip da dar gelirlilerin sorunlari ile yogurmanin amacindan saptiracagini soyledim

velev ki diyelim benim bireysel olarak umrumda degil ,bunu da dile getirdim , ve diyelim ki bu orf ve adetlerimize gore ayip , kibirli vs bir davranis ... Bu baslikta su yukaridaki alintiladiklarim normal mi ?

eger normalse o zaman hepimiz birbirimize de diyelim mesela ,senin esin kutur kutur , digerinizinki guzel kari , memeler soyle boyle vs diye , nasil olur ? gulup eglenir miyiz ?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Yukarida mesajlari kopyaladim belli basli , kadinla ilgili bir sey yok mu ? Pes buna da ..

“Kız iyiymiş” sözünü bile örnek gösterdiğinin farkında mısın? Hayır trollük böyle yapılmaz biraz zeka kırıntısı göstermen lazım.

Haberde kızın 2 tane fotosu var. İkisinde de bir şey gözüktüğü yok. Eğlencesine yazılan, hiç bir cinsel saldırı iması taşımayan memeler lens mi ifadesini yazmışsın.

Kütür kütür ifadesini okuduğunda aklında ne canlandı? İlk defa mı duydun ya da? Senin hayatın resim galerilerinde falan mı geçiyor. Sokağa hiç iniyor musun?

Senin kafana göre şöyle de yapmamız lazım mesela: Futbol uğruna bir çok hakeme, futbolcuya, yöneticiye burada kızıyoruz, sinirleniyoruz, bağırıyoruz. Saldırılarda bulunuyoruz senin kafaya göre. Hadi dükkanı kapatıp gidelim.

tamam berkan normal , ben ikna oldum , ama sakin ha trafikte ,bir ortamda bu sozleri kendi deger verdiginiz insanlara soyleyen olursa kizmayin olur mu , normal karsilayin , istikrar olsun

Bu dediginle tam anlatmak istedigime aciklik getirmissin . Ben de bunu diyorum iste , ben kendilerini zor durumda hisseden insanlarin belki yarasina tuz basacak bir soz soylemisim dogru mu ? Oyle diyelim yani

Peki ayni soruyu su an ben soruyorum , turk insani sence esine ,kardesine bu baslikta soylenenleri soyletir mi ? yani benim yaptigim yanlisti ama bunlar dogru ,oyle mi ?

Ben kendi yazdıklarımdan sorumluyum başkasının yazdığı beni ilgilendirmez, diğer yazına cevap vereyim. Yok müsaade etmem eşime dostuma öyle şeyler söylenmesine, bu GSC'nin sorunu değil zaten internet aleminin genel sorunu, insanlar normalde söylemeyeceği veya yapmayacağı şeyleri internet ortamında yapabiliyor. Dediğim gibi arada bir cıvımak başka bunu sürekli yapmak başka.

tamam berkan normal , ben ikna oldum , ama sakin ha trafikte ,bir ortamda bu sozleri kendi deger verdiginiz insanlara soyleyen olursa kizmayin olur mu , normal karsilayin , istikrar olsun

Sen de burada yazdığın o malca cümleleri yerin kaç km altında asgari ücretle kömür çıkartan adamların yanında onların yüzüne söyleyip oradan sağ çıkabilirsen gel bir daha konuşalım.

Sanki senin burada yazdıklarınla dışarıdaki söylemlerin bire bir aynı.

Bu arada Mehmet abinin de dediği gibi beni ilgilendiren benim yazdıklarım ama adamların burada yazdıkları ülke şartlarında absürt ifadeler değil.

Son düzenleme:
Sen de burada yazdığın o malca cümleleri yerin kaç km altında asgeri ücretle kömür çıkartan adamların yanında onların yüzüne söyleyip oradan sağ çıkabilirsen gel bir daha konuşalım.

Ben oyle bir iddiada degilim ki ,bir kez agzimdan duydun mu boyle bir soz ?

ama bana o sekilde yorumlar getirenlerin , "aman ne ayip" cekenlerin, bir baslikta insanlarin yasi , veya birinin yanindaki kadinla ilgili soylediklerini okuyunca ve isin komigi normallestirmeye calistiginda sasirmamak elde degil

Sen de burada yazdığın o malca cümleleri yerin kaç km altında asgeri ücretle kömür çıkartan adamların yanında onların yüzüne söyleyip oradan sağ çıkabilirsen gel bir daha konuşalım.

Bu arada Mehmet abinin de dediği gibi beni ilgilendiren benim yazdıklarım ama adamların burada yazdıkları ülke şartlarında absürt ifadeler değil.

Başkası söylese haklılık payı var aslında Berkan, ama Sinan bunları söyleyebilecek pozisyonda değil anlamadığı bu. Kürk giyen birinin hayvan haklarını savunması neyse Sinan'ın bu konuyu dile getirmesi de o.

Son düzenleme:
Başkası söylese haklılık payı var ama Sinan bunları söyleyebilecek pozisyonda değil anlamadığı bu. Kürk giyen birinin hayvan haklarını savunması gibi bir olay.

Kimin soylediginin bir onemi yok , kisilerin degil olaylarin konusuldugu bir noktadayiz . Bir sey yanlis ise yanlistir , mehmet sinan hakan huseyin farketmez

O zaman su acidan bakalim , sinan kendi benzerlerini yaptigi seyleri elestiremez diyorsun bir nevi , peki sinanin yaptigini elestirenlerin benzerlerini yapiyor olmasina ne diyecegiz ?

Başkası söylese haklılık payı var ama Sinan bunları söyleyebilecek pozisyonda değil anlamadığı bu. Kürk giyen birinin hayvan haklarını savunması gibi bir olay.

Abi onun şu anda tek derdi beni şu konudan attınız insanları da bir yerlerden atmalısınız. Bakıyor başlıklara fazla hareket yok sanırım nereden tutturabilirim hesabında.

Yani Belhanda başlığına falan gitse orada millet deli gibi tartışıyor bazen sınırları da geçiyor onların neden atmıyorsunuz falan dese belki anlayabilirim bir nebze de adam “güzel kız” gibi bir şey yazmış, cinsel saldırı var diyor.

Bu noktada samimi olan adam çok daha öncesinde “size göre en güzel kadınlar” başlığına gider orada yazar ayni şeyi. Mantık olarak aynı. Daha fazla haklı çıkma ihtimali bile var. En azından orada cinsel içerikli mesaj daha fazla. Şimdi gelir der ki ama buradaki kızın sevgilisi var. Sanki oradaki kızların yok.

Kimin soylediginin bir onemi yok , kisilerin degil olaylarin konusuldugu bir noktadayiz . Bir sey yanlis ise yanlistir , mehmet sinan hakan huseyin farketmez

O zaman su acidan bakalim , sinan kendi benzerlerini yaptigi seyleri elestiremez diyorsun bir nevi , peki sinanin yaptigini elestirenlerin benzerlerini yapiyor olmasina ne diyecegiz ?

Konuştuğumuz konu doğa bilimi değil, dolayısıyla kimin söylediğinin çok önemi var. Onu senin yaptıklarını yapmasına rağmen seni eleştirenler ile konuşacaksın, benim konum değil o. Çünkü bahsettiğin gibi bir olayın varolup olmadığını bilmiyorum, o senin iddian sadece.

Abi onun şu anda tek derdi beni şu konudan attınız insanları da bir yerlerden atmalısınız. Bakıyor başlıklara fazla hareket yok sanırım nereden tutturabilirim hesabında.

Yani Belhanda başlığına falan gitse orada millet deli gibi tartışıyor bazen sınırları da geçiyor onların neden atmıyorsunuz falan dese belki anlayabilirim bir nebze de adam “güzel kız” gibi bir şey yazmış, cinsel saldırı var diyor.

Bu noktada samimi olan adam çok daha öncesinde “size göre en güzel kadınlar” başlığına gider orada yazar ayni şeyi. Mantık olarak aynı. Daha fazla haklı çıkma ihtimali bile var. En azından orada cinsel içerikli mesaj daha fazla. Şimdi gelir der ki ama buradaki kızın sevgilisi var. Sanki oradaki kızların yok.

Ya bosver sen sinani , yazilanlar normal ve dogru seyler mi , bununla alakali bir fikrin yok mu ? Benim dunku baslikta yazdiklarima yorum yapildi , buna da yorum yap iste birak sinani filan

ben bu baslikta veya bahsettigin diger basliklarda yazilanlara yorumunu istiyorum .

Ben sorulari her zaman kiyaslamali sorarim , hani bazen futbolda diyoruz ya , ayni olay fegouli degil Q7 yapsa sari kart bile almazdi , yok iste jansen kendini yerlere atarken konusulmaz belhanda konusulur deriz

ben de simdi sorumu kiyaslamali sordum , hem de cift asamali ...

esinize ,dostunuza , arkadasinizin karisina buradaki sozler soylendiginde de "turkiye ortalamasinin uzerinde " vs gibi yorumlar yaparsaniz eyvallah lafim yok

hatta onu gectim , ayni baslik serdara ,tolgaya acilir miydi , ya da alper bize yarin imza atsa bu baslik kalir mi , ayni yorumlar yapilir mi ?

net olalim arkadaslar . hic gerek yok yan yollara sapmaya , yapilan arkasinda durun veya hatadir deyin burasi mahkeme degil

Bu kiz bizde oynayan Sercan'in sevgilisiyken de ayni muhabbet geciyordu yalniz.

Üst Alt