Twitch, Facebook, Dlive, Mixer Canlı Yayın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Twitch, Facebook, Dlive, Mixer Canlı Yayın

3D secure yokmuş. Kendi sistemleri varmış. Bu sistemde iyi değilmiş. Söylenene göre platform izleyicilerin yaşı düşük olduğu için kasti olarak düşük güvenlikli yapmış.
Anasının babasının kartından sövüşleyelim demişler yani modern dilencilik gibi bir şey bu bir insan niye para atar ki ? Ayrıca bu zamana kadar kimse farketmemis mi ulan ben 100 TL harcasam bankadan 50 tane mesaj arama geliyor birileri şikayet etmemiş mi hiç ?

Anasının babasının kartından sövüşleyelim demişler yani modern dilencilik gibi bir şey bu bir insan niye para atar ki ? Ayrıca bu zamana kadar kimse farketmemis mi ulan ben 100 TL harcasam bankadan 50 tane mesaj arama geliyor birileri şikayet etmemiş mi hiç ?
Avrupa'da falan bu 3D secure koruma yöntemleri yok sanırım. Mesela Amazon'un alışveriş sitesinde de yok bu sistem. Ekstrelerde çıkıyor böyle durumlarda bankaya sorunu iletince geri iade ediyor sana banka. Benim başıma 40 dolarlık böyle bir şey gelmişti benim yapmadığım bir harcama vardı bankayı şikayetimi bildirdim para kartıma iade edilmişti.

Avrupa'da falan bu 3D secure koruma yöntemleri yok sanırım. Mesela Amazon'un alışveriş sitesinde de yok bu sistem. Ekstrelerde çıkıyor böyle durumlarda bankaya sorunu iletince geri iade ediyor sana banka. Benim başıma 40 dolarlık böyle bir şey gelmişti benim yapmadığım bir harcama vardı bankayı şikayetimi bildirdim para kartıma iade edilmişti.
Yahu bu nasıl bir iğrençlik insanların parasını alıyorlar rahat rahat uyuyorlar mı birde

Yahu bu nasıl bir iğrençlik insanların parasını alıyorlar rahat rahat uyuyorlar mı birde
Öyle bildiğin kara para aklıyorlar işte net seuç hapse girmeliler bence birde bazıları haberimiz yoktu diyor o tam komedi 3-4 ay üst üste banka hesabına 5 bin dolar civarlarında para yatıyor ama fark etmiyorlar sanki bana Jeff Bezos da banka hesaplarında milyonlar var fark etmiyorlar. . Gerçi benim kredi kartımdan yapılan harcama bunlarla alakalı değildi. Booking diye bir platform birde Hollanda Netflix'ine abone olumuş benim katımdan bende kartı değişikliği talep edip durumu bildirmiştim 40 dolar banka tarafından kartıma iade edilmişti.

Çalıntı kredi kartı nasıl oluyor 3d secure yok mu ödeme yapılırken

türk bankalarinda 500liraya kadar 3d gerekmeden xbox veya ps icin alis veris yapabiliyorsun

hesabinden hemen cekiliyor miktar

onun üstündeki rakamlarda hata veriyor

yurt disindaki bankalarda da belirli bir limite kadar güvenlik kodu falan istemez diye tahmin ediyorum

Bu işlere bulaşan kişiler yayıncılık ve Espor hayatlarında kırmızı listede olurlar hem twitch bunları engeller hem de ceza sonuçlarına göre bir daha yayıncılık hayatına dönemezler diye düşünüyorum. Toplam rakama bakınca inanılmaz ötesi bir rakam çıkıyor daha bir kaç hafta önce Twitch'de kimin ne kadar kazandığı tüm rakamlar sızdırılmıştı ondan sonra ülkemizdeki bu detaylar ortaya çıktı eğer sızdırılmasa muhtemelen bu işe gizlice devam edeceklerdi.

Bu işlere bulaşan kişiler yayıncılık ve Espor hayatlarında kırmızı listede olurlar hem twitch bunları engeller hem de ceza sonuçlarına göre bir daha yayıncılık hayatına dönemezler diye düşünüyorum. Toplam rakama bakınca inanılmaz ötesi bir rakam çıkıyor daha bir kaç hafta önce Twitch'de kimin ne kadar kazandığı tüm rakamlar sızdırılmıştı ondan sonra ülkemizdeki bu detaylar ortaya çıktı eğer sızdırılmasa muhtemelen bu işe gizlice devam edeceklerdi.

Arti, bu isleri yapanlar yani Cardingciler yani kredi kartilar bilgilerine calan kisiler asil buyuk paraya goturdu.

mesela 1000 dolar bit gonderiyor, 800 geri gonder 200 sen al gibi teklifler yapilmis.

En fazla 30-40.000 TL kaldiran var, yani profesyonal e-spor ve yillarca birikmis yayinci ve partnershipleri 30.000-40.000tl oda en fazlasi, bazilar cok daha az aldi, hayatlarina sattilar lol.

Koyun gibi kullandilar, gercek parayi cardingciler aldi goturdu.

Arti, bu isleri yapanlar yani Cardingciler yani kredi kartilar bilgilerine calan kisiler asil buyuk paraya goturdu.

mesela 1000 dolar bit gonderiyor, 800 geri gonder 200 sen al gibi teklifler yapilmis.

En fazla 30-40.000 TL kaldiran var, yani profesyonal e-spor ve yillarca birikmis yayinci ve partnershipleri 30.000-40.000tl oda en fazlasi, bazilar cok daha az aldi, hayatlarina sattilar lol.

Koyun gibi kullandilar, gercek parayi cardingciler aldi goturdu.
Yayıncılık hayatından çok daha fazlasını kazananların bu işe girmesi şaşırtıcı özellikle aylık geliri 15-25 bin TL olan insanların isimleri de düşmeye başladı ya da Espor kariyerinin zirvesinde olan bir kaç isimde var muhtemelen kariyerlerini bitirdiler diyecek bir şey yok kendilerine yazık ettiler.

Jahrein fişi çekmiş he. Iddaalara gore 9 milyon dolar aklanmış Twitchteki Turk hesaplari uzerinden. Yuh

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt