U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | M.S | 22 Haziran - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | M.S | 22 Haziran

Cevap: U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 1-0 El Salvador | D.A | 22 Haziran

Hakan bu maç kendini gösteremedi daha... Bence Salih'ten daha yetenekli.

Türk futbolunun yillardir en büyük eksikligi adam gibi bir forvetin cikmayisi.

Takımın en iyisi Cenk'ti beğendim dikini iyi gidiyor, Alparslan'da iyiydi baya top çaldı.Milli takım iyi ama daha istekli arzulu oynamalıyız.

Ynt: U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 1-0 El Salvador | D.A | 22 Haziran

Alpaslan cok saglam gozukuyor. Keske alabilseydik

yha telefondan giriyorum ben simdi taptalk 2 ye iphone5 imden. eger olur ki iletilerinize donemezsem sakin ola uzulmeyin alinmayin masabasina gecince mutlaka cevaplarim:) xoxo

bu cenk olur. cenk ile kerimi al nani farfana gerek bile yok bu kontenjanlan

2011'de Kolombiyada da grup aşamasında seyirci sayısı düşüktür , sonradan yükselmiştir bizde de öyle olur diye düşünürken kendimi avuttuğumu farkettim.

2011 FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası - Vikipedi

Bazı grup maçlarında 4.000e kadar inmiş ama çoğunlukla 20.000-30.000 aralığında seyirci gelmiş grup maçlarına bile. :eek::sad007:

Ynt: U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 1-0 El Salvador | D.A | 22 Haziran

Cenk hizli mizmilida daha el salvador karsisinda ilk defa izlionuz biraz sabir

yha telefondan giriyorum ben simdi taptalk 2 ye iphone5 imden. eger olur ki iletilerinize donemezsem sakin ola uzulmeyin alinmayin masabasina gecince mutlaka cevaplarim:) xoxo

Hakan bu maç kendini gösteremedi daha... Bence Salih'ten daha yetenekli.

Benzer bir yeteneği var. Almamız lazım. Cenk, Kerim vs. Hakan kadar kafalı adamlar değiller.

Bu arada bir arkadaşın yaptığı forvet sıkıntısına katılıyorum. Milli takımda Alpay-Bülent ikilisinden sonra stoper ve Hakan Şükür'den sonra forvet sıkıntısı hiç bitmedi. Alt kategoriler de öyle.

2011'de Kolombiyada da grup aşamasında seyirci sayısı düşüktür , sonradan yükselmiştir bizde de öyle olur diye düşünürken kendimi avuttuğumu farkettim.

2011 FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası - Vikipedi

Bazı grup maçlarında 4.000e kadar inmiş ama çoğunlukla 20.000-30.000 aralığında seyirci gelmiş grup maçlarına bile. :eek::sad007:

Simdiye kadar en yüksek seyirci ortalamasi ile oynanan U-20 DK olmus zaten.

Cevap: U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 1-0 El Salvador | 1.Y | 22 Haziran

Bu arada şu maçtan çıkarımım şu ki Salih'i alamadıysak Hakan'ı mutlaka almalıyız.

Bence o iş çoktan geçti. Hamburg'da ise ya Özil gibi parlayacak, ya da Tunay gibi olacak. Bizim ilgilenmemiz gereken Okay, Kerim ve bu maçta çok beğendiklerim Cenk ve Ethem. Hatta Kerim ve Okay'ı bu turnuvadan önce bitirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu arada Alpaslan yakın bir zaman önce S. Liege ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Üst Alt