U21 ve Genç Takımlar Oyuncuları - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beğenmedim pek. Oyun zekası düşük geldi u17 maclarında. İyi bir anadolu takım futbolcusu olur büyük gelişim gösteremez ise.

Bizde şu an oynaya bilecek iki isim var gibi. Atalay ve ozan kabak. Bu ikisi pırıl pırıl parlıyor.

Beğenmedim pek. Oyun zekası düşük geldi u17 maclarında. İyi bir anadolu takım futbolcusu olur büyük gelişim gösteremez ise.

Bizde şu an oynaya bilecek iki isim var gibi. Atalay ve ozan kabak. Bu ikisi pırıl pırıl parlıyor.
aslında oyun zekası da cok iyi,hazırlık maçlarında şans bulursa izlersin abi.ayrıca melih gökçimen ve yunusta a takımda oynayacak yetenekte

aslında oyun zekası da cok iyi,hazırlık maçlarında şans bulursa izlersin abi.ayrıca melih gökçimen ve yunusta a takımda oynayacak yetenekte
U17 turnufasında tüm maçlarını izledim sergen. Kötü oyuncuda demiyorum ama Galatasaray A takımın seviyesinde de göremedim açıkcası. Yaşları ama baya genç yani. Gelişecekler iyi kötüye.

Atalay ve ozan hariç A takım seviyesinde görmüyorum yinede şimdilik. Gerçi şu an takımda yerlileri görünce ... Haksız yorum yaptım belkide :(

U17 turnufasında tüm maçlarını izledim sergen. Kötü oyuncuda demiyorum ama Galatasaray A takımın seviyesinde de göremedim açıkcası. Yaşları ama baya genç yani. Gelişecekler iyi kötüye.

Atalay ve ozan hariç A takım seviyesinde görmüyorum yinede şimdilik. Gerçi şu an takımda yerlileri görünce ... Haksız yorum yaptım belkide :(
yunus normalde forvet ama sag kanatta da oynayabilyo zaman zaman.melihte solacıktı solbek olmuş sonradan.ben özellikle melih gökçimenden ümitliyim.hepsinin yolu açık olsun...

yunus normalde forvet ama sag kanatta da oynayabilyo zaman zaman.melihte solacıktı solbek olmuş sonradan.ben özellikle melih gökçimenden ümitliyim.hepsinin yolu açık olsun...
U16 gençlerimiz daha da iyimiş galiba bu arada. Bide rierkink hazırlık macında oynatığı 14 yaşında delikanlı vardı. Muthiş o çocuk.

u 17den sonra evet u16 lar da cok iyi.süleyman luş özellikle..süleyman ve 14 yaşındaki mustafa u 17nin sampiyonluk maçlarında oynadı,eksiklerden ötürü.
Mustafaydı demi ismi. Yakışıklıda çocuk . Bu çocukda anadan doğma futbolcu yetenek var resmen. Bayada efendi kişiliği varmış. Bozmazsa ilerde avrupanın büyük takımlarına gidebilecek bir aday.

evet mustafa kapı idi adı.tudor keşke kampa alsaydı : )
Kaldıramaz antrenmanı şimdilik.
Tudorun antrenman temposu çok sert. Fizik yapısı ile de ezilir.
16-17 yaş itibari A takım kamp ve çok iyise kadroda kalıcı olmalı. Bizim türk gençlerimizin en büyük sorunu fiziki gelişimleri oluyor zaten. Buda beslenme sorunundan kaynaklanıyor. Kulüp bu konuda gitsin avrupa kulüplerini örnek alsın biraz. Orada adamlar beslenmeye kadar okul eğitimine kadar manevi ve madi destek çıkıyor.

Semih kaya ,emre çolak, aydın yılmazların mesela örnek olarak en büyük sorunlarından birisi bu altyapıda ki programmlı ve kontrollü beslenme eksikliğidir.

Üst Alt