UEFA Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Belli Oldu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Belli Oldu!

Robinhos'a göre Fatih Terim rui carlos'a top banyosu verirmiş, başka hocayla şansları %50 -%50'ymiş. Evet genel kanı favori olmadıkları yönünde, demek ki bizi zerre tanımıyorlar.

Eyvah simdi aklima geldi

Orta sahada ndiayenin 5 kati olan 19 yasinda Gedson fernandes vardi, adam fenerin orta sahasina ok gibi geciyordu,

Ben beğendim. İlk maç dışarda olursa geçeriz.

(Bu mesaj forvet alındığı, sakatların döndüğü, güzel takviyelerin olduğu Galatasaray hayal edilerek yazılmıştır)

Ben beğendim. İlk maç dışarda olursa geçeriz.

(Bu mesaj forvet alındığı, sakatların döndüğü, güzel takviyelerin olduğu Galatasaray hayal edilerek yazılmıştır)

Alpaydan sonra ikinci fail mesaj . Biri 2 fark yerine 1 fark ister , oteki 15 senedir seribasilar ikinci maci evde oynari bilmez , disarida olursa ilk mac der

Muhtemelen bir sure sonra maclar oynanirken biri cikar , iki macin sonucu esit olursa , uzatmada goller atilirsa deplasman golu gecerli mi der

3-1 de gol atmak için çaba sarfetmeyip elenme ihtimalimizin çok olacağını görmek için müneccim olmaya gerek yok.

1-0 en kuvvetli skorlardan biri ikili elemelerde.

Ustat yapma gozunu seveyim . 3-1 yahut 6-4

2 farkli kazanmak 1-0 a tercih edilir mi ? Yorum ile bunu sekillendirme lutfen

Matematik var , biri tek oteki cift fark

Ve yine millete ortaya koyduklari fikirler üzerinden, bilmek zorunda olmadiklari konular üzerinden saldirmaya baslamis.
Simdi biri kalkip buna bir sey dese, utanmadan kendi devamli ayni naneyi yemesine ragmen bana müdahele etmeyin deyip türlü türlü laflar edecek.

Üst Alt