UEFA Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Belli Oldu! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Belli Oldu!

Portoyu 2 maçta paspas yaptık 2 tane düzgün topçu alsınlar eleriz benficayı .

Paspas yaptık demek biraz fazla iyimser olur. Aygut'un konyasına gol pozisyonu yaratamadık. Porto arkada bekleyip oyunu çirkinleştiren bir takım değil. Adamlar futbol oynuyor. O sebepten sinan bile parladı porto maçında. Şu benfica takımı ibb dahil super ligin tamamını düdükleyecek güçte bir takım. O kadar kolay olmayacak turu geçmek. Hatta onlar favori bana göre.

Ustat yapma gozunu seveyim . 3-1 yahut 6-4

2 farkli kazanmak 1-0 a tercih edilir mi ? Yorum ile bunu sekillendirme lutfen

Matematik var , biri tek oteki cift fark

Matematik olarak bakmam futbola.

Hoş matematik olarak da merak ediyorum.

1-0 dan dönenler ile 3-1 den dönenler ne UEFA organizasyonlarında tarihte.

Benfica tarzı gol buldukça açılan taraftarı ateşli takımlar ile deplasmanlarda kafa da yeter bu anlayışı ile çıkmak daha tehlikeli.

Ve yine millete ortaya koyduklari fikirler üzerinden, bilmek zorunda olmadiklari konular üzerinden saldirmaya baslamis.
Simdi biri kalkip buna bir sey dese, utanmadan kendi devamli ayni naneyi yemesine ragmen bana müdahele etmeyin deyip türlü türlü laflar edecek.

Avukata ihtiyaclari yok birader , kendi haklarini savunurlar , isine bak

Avukata ihtiyaclari yok birader , kendi haklarini savunurlar , isine bak
Kes sesini yüzsüz herif.
Kendine yapilinca agliyorsun, sonra kalkip bana kimse bir konuda satasmadikca ben de kimseye satasmam diye yalan konusuyorsun.
Her ikisi de seninle alakasiz mesajlar yazdilar, birinin kendi fikri, digeri de yazdigi konuyu bilmek zorunda degil, geldin millete satastin.
Hem yüzsüz hem de yalancisin.

Forumdaki dostlarimiz herseyi bilirler ustad buna niye sasirdin?

Nasil ahbap?

DunkT9VX4AEGUnh

Matematik olarak bakmam futbola.

Hoş matematik olarak da merak ediyorum.

1-0 dan dönenler ile 3-1 den dönenler ne UEFA organizasyonlarında tarihte.

Benfica tarzı gol buldukça açılan taraftarı ateşli takımlar ile deplasmanlarda kafa da yeter bu anlayışı ile çıkmak daha tehlikeli.

Usta tabi ki ev sahibi ilk maci 3-1 kazananlar overallda 1-0 kazananlardan cok daha fazla sayida kere turu gecmislerdir

Sunu dusunmelisin , buradan 1-0 ile gittiginde (ki kotu skor degil katiliyorum) , rakibin sadece 1 gol atmak icin kendisini riske etmek zorunda kalacak , fakat 2 farkli skor ile yenersen , rakibin maca cikarken 1 golun dahi yetmeyecegini bilmesinin yani sira 1-0 one gecse dahi halen eleniyor oldugu icin hala gol atmak icin risk almaya devam edecek

Yani tartisilmaz olcude fark var 2 fark kazanarak gitmekle 1 fark kazanarak gitmenin

Kes sesini yüzsüz herif.
Kendine yapilinca agliyorsun, sonra kalkip bana kimse bir konuda satasmadikca ben de kimseye satasmam diye yalan konusuyorsun.
Her ikisi de seninle alakasiz mesajlar yazdilar, birinin kendi fikri, digeri de yazdigi konuyu bilmek zorunda degil, geldin millete satastin.
Hem yüzsüz hem de yalancisin.

Adminleri goreve cagirmama gerek yok , haddin olmayan islere karisma , alpay ile mustafa ile biz anlasir tartisiriz , uza

Üst Alt