UEFA Başmüfettişi Türkiye'de! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Başmüfettişi Türkiye'de!

Cevap: UEFA Başmüfettişi İstanbul'a Geldi

Müfettişi kim mahkeme,ye sevkediyor ya?Türk mahkemesimi ne hakla?

Olay su sekilde basladi .Bir forumcu esprisine bunu soledi , ben de gercekten olsa , ki cok dusuk olasilik , cok ses getirir dedim. O sekilde luzumsuz yere uzadi. Ama bu vesile ile belirtmek gerekir ki hukuken hic bir engel yok bu mikro kucuklukteki olasilik icin bile..

Ya delinin biri kuyuya taş attı. Sizde ANTU daki ergenler gibi yok uefa müfettişi adliye de vs saçma sapan yorumlar var.

Geyiği bırakalım da Fenere ne yapacakalr onu düşünelim. UEFA 3 günde karar verir bakın görün diyorum.

ŞL sürerken bir takımın diskalifiye edilmesi kabul edilmeyecek derece de rezillik olur. İmajını riske atamazlar.

TFF gibi davranmaz UEFA delili görürse anında basar tokatı.

Ciddi bişey yapacaklarını sanmıyorum. UEFA'dan ihraç edip kararı beklerler en fazla...

Mali de gelmis adliyeye. Bi haltlar cevirmeye bakacak. Tercüman olmayi talep eder utanmadan.

UEFA CL'den ihraç etsin, MAA sıkıyorsa düşürmesin.

Nota vermek gibi bir şey bu, farkında değilsiniz sanırım.

Keske Sampiyonlar Ligi basldiktan sonra gelseydi bu adam. Suanda FB'ye pek bisey olmaz gibi ama BJK'nin cok feci bir sekilde basi dertte.

UEFA eger FByi men ederse, zaten ciddi birsey görmüs demekdir. TFF o zaman hangi sebeble ceza vermiyor olur ondan sonra ve MAA ve arkadaslari istifa edip gitmeleri gelecek adim olur. Cünkü MAA kesinlikle Fenerbahceyi düsürmez. Ben Sampionlugu bile alamaz diye düsüniyorum.

UEFA eger FByi men ederse, zaten ciddi birsey görmüs demekdir. TFF o zaman hangi sebeble ceza vermiyor olur ondan sonra ve MAA ve arkadaslari istifa edip gitmeleri gelecek adim olur. Cünkü MAA kesinlikle Fenerbahceyi düsürmez. Ben Sampionlugu bile alamaz diye düsüniyorum.

Biraz maa acisindan iyimser olmayi deneyerek , pisligin bir kisminin da bu maddelerde buluyorum. Elbette sikenin agir ceza almasi hepimizin inandigi bir gercek. Ama bence sikenin gerceklestigi seneki tum basarilarin iptal edilmesi ve geri kalan agir cezalarin kisilere kesilmesi , hem sportif hem de ceza hukuku yonunden , yeterli olurdu. Simdi sampiyonlugun iptali , kume dusurme , eksi puan derken gercekten idam etmek haline sokulmus olay. Avrupada bile bu kadar agir ceza yok, ben her ne kadar maa yi bu konuda basiretsiz buluyorsam , sadece sampiyonluk iptali seklindeki bir cezanin bugune kadar yururlukte olsaydi uygulanabilecegine inaniyorum.

Cunku maddi kaybi da daha az filan , bilet paralari kombineler kasaya girmis etmis. Ama simdi karar almak , sike varsa dahi cok zor. Cunku oyle ciddi yaptirimlar var ki , pat diye yaptim desen o da karmasa yaratcak , bir de isin tahkim kurulu safhasi var.

TFF fb'yi kesinlikle düşürmeyecektir... "-" puanla başlatma dezavantajını da getirecekleri "play off" sistemiyle kapatacaklar.UEFA'dan men yemeyi göze almışlardır belki ama yayın gelirleri,sponsorluklar şu bu çok daha önem arzediyor bu lokal yapı için demek ki.

Yani TFF'ye göre herşey fenerbahçe için. Bu yüzden de ligi izlemenin bir esprisi kalmamıştır...Ne yaparsak yapalım bu süreç devam edecek.Transfer ile o kadar ilgileniyoruz ama bu kirli düzende herşey boşa.

İğreniyorum şu yapıdan.

Düsürmesinler zaten, -30 puan verilsin, sampionluk geri alinsin, sacma playoff oynanmasin. Cezanin ceza oldugu anlasilsin! Yoksa ceza verilmis yada verilmemis ne fark eder? PlayOff gibi bir sistem anca iki takim ayni puanda olursa oynansin. Buna hayir demem, cünkü ic saha dis saha tamamen sacma bir olay. Istanbul takimlarinda dahada sacma birsey.

Yanliz diger sikecilerde böylece kurtulmus oluyor. Gerci Sivas -30 puan olursa kesin ligde kalamaz.

Üst Alt