UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı

Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı

Sakin olun. sürecin geçen yıldan farkı yok.

Karar açıklandığında A takımın yerini B takımı alır.

Hayır, FB liler yine timsaha gelecek ona üzülüyorum. Kaç oldu bu sayamadım.

Ben öyle düşünmüyorum abi,o zaman acil karar vermesi gerekiyordu Uefa'nın.Ama şimdi daha çok var başlamasına.Ve kararları feneri almak yönünde.

ya burda ortalığı yıkığ yakmanın anlamı yok daha disiplin kurulu kararlarını vermemiş geçen sene ne oldu kuradan 1 gun önce men yedi ortada bu gerçekler varken daha neyin tartışmasını yapıyoruz

Bu formalite icabıdır.

İş ki olmadı, seneye transfer yapmamıza gerek yok,rakip kalecilere en çok para çeken kazanır;şike terbiyeli bir olay haline gelir çünkü,yapmayan ise suçlu olur,biz de ütopyada yaşamış oluruz :D

Eğri oturup doğru konuşalım, eğer ki UEFA' dan da bir ceza çıkmazsa bu onların suçsuz olduğu anlamına gelir net olarak.

O zaman soruşturmayı yürüten savcının, delil diye topladıkları şeyi savcıya veren emniyet yetkililerinin, hatta ileri gidiyorum Adalet Bakanının istifa etmesi gerekir.

1 sene boyunca olmayan bir şey ile toplumu gerdiler, insanları kutuplaştırdılar anlamına gelir çünkü bu.

Timsah a yatıyorlar gene timsaha

UEFA geçen sezon için temiz kağıdı gönderdi, şike süreciyle ilgili değil... Federasyona ve tahkime güvenmedikleri açıkça ortada... Mahkeme kararı açıklanınca son kararlarını verirler...

Fenerin ballı rakibi bakalım kim olacak...

Uefa'nın işi bu kadar ağırdan alması da saçma kanıtlar ortada şike kanıtları tapeler var görüntüler var. Bu kanıtların hepsi sana gönderilmiş cezayı vermeleri gerekir.

Şike yapan takım ceza almayıp ödüllendirilecekse işimiz var demektir.

Fenerin aklanmasına tek sevindiğim nokta bizim yönetimin bunlara ceza gelecek mantığıyla yapmadığı flaş transferleri belki yapabilecek olmasıdır...

2-2 mi oldu gene böylebir sonuç çıkar rahat olun

doğrumu la bu acaba?

Son Dakika : DHA: ''Karar şu an için geçerli. Mahkeme sonucu açıklandığında UEFA, FB'yi Şampiyonlar Ligi'nden men edebilir''

yalnız ts formunda millet birbirine girdi galiz kufurler savuruyorlar:)

Fener geçen sene de bu tarihlerde clye gidebileceğine dair yazı almıştı uefadan.sonra 3 temmuz süreci başladı ve uefa men etti feneri.yine aynısı olacak.uefa bu dönemlerde gönderir çünkü onay yazılarını.hele bir yargı süreci bitsin ondan sonra uefa koyacak çocuğu.fenerliler de timsaha yatmış olmalarıyla kalacak.

Bence mahkeme kararından bağımsızdır disiplin kararları işin üzerini örttüler diye tahmin ediyorum..

Pazarlıklar işe yaradı gibi.

doğrumu la bu acaba?

Son Dakika : DHA: ''Karar şu an için geçerli. Mahkeme sonucu açıklandığında UEFA, FB'yi Şampiyonlar Ligi'nden men edebilir''

Nasıl olacak ki bu benim aklım almıyor yakında ön elemeler başlıycak maçlar oynandıktan sonra nasıl karar verir Uefa,geçen sene şüpheden adamlar gidemediler bu sene Uefa temiz kağıdını kabul ettiyse bu iş bitmiştir benim düşünceme göre.

bu sene icin temiz kagıdı vermişler. bakalım fener gidecekmi şampiyonlar ligine. gecen sene icin daha karar cıkmadı sanırsam. her an timsaha yatabilirler. fenerbahce orgta yazılanlar bunun göstergesi. onlarda temkinli.

Üst Alt