UEFA kupası eşleşme ihtimalleri... - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA kupası eşleşme ihtimalleri...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Metalist artık şansına balına mı bilmiyorum, 10 puanla lider bitirdi. Grupta hiç gol yemedi.

Herşey olacağına varır demiştim, bu sebeple gelinen noktada tüh demeye lüzum yok.

Bu yıl hedefimiz büyük. Ş.L 3. 'leri ile baş edemeyeceksek bu kupada nasıl iddalı oluruz.

Çıkarız takır takır oynarız. Kura şansımız da yanımızda olursa belki grubu 2. bitirdiğimize bile sevinebiliriz. ;)

Ben niye fiorentina dedim önceden aldıgımız kupada bolognayla baslamıstık bu sefer de yine bir italyanla baslıyalım dedim fiorentina hos olur italyan takımlarına herzmn sempatim olmustur ...

öncelikle bu futbolun adaleti fln yok..!!

Benfica ezdi tek kale oynadı ama şerefsiz op girmeyince girmiyor!! 3 direk olur mu ayıp kaçan şansızlıklar.

1 kere geldi Karkiv saçma bir gol..

Ama onların abilerine 3-5 tane döşeyelim.. Kiew i kesinlikle istiyorum o olmazsa ukala GERETS in takımı gelsin 5 tane yiyince aklı başına gelir.

turu geçelim Şu Karkiv geçebilirse ki bu balla geçerler bize gelmeli bu sefer acımıcaz.. acıtcaz...!!

Bordeux,Werder Bremen,Shaktar,Marsilya,Fiorentina,Zenit ve Kiev.

bence en güçlüsü zenit,en zayıfı kiev bakalım kim çıkacak piyangodan :S

İlk maçı dışarıda oynayacak temsilcimizin muhtemel rakipleri arasında son UEFA Kupası şampiyonu Zenit, Fiorentina, Fenerbahçe'yi eleyen Dinamo Kiev ve Werder Bremen gibi ekipler var. İşte saat 14.00'te çekilecek kuradaki muhtemel rakipler:

UEFA Kupası'nda grubu 2. bitirdik.

Kaynak : LIG TV

1. Kiew gelsin içerde dışarda fark etmez.. Kar da buzda döşeriz..

2. Marsilya gelsin o defansla folluk ederiz.

3. Fiorentina gelsin. o kadar istikrarsız ve defansı beceremeyen bir itayan isterim

4. Zenit de olur.. 2 yeriz 4 atarız her takımdan gol yiyen tek ekip o kadar köüt defasnları

Bordo - Shacktar - Aaborg gelmesin. fizikleri çok güçlü ve hep kontra oynuyorlar bizi çok zorlarlar.. mücadele güçleri çok fazla...

bize yumuşak atak oynayan bizim tarzımız ekipler gelsin.. GS yer ama fazlasını çok rahat atar.

Yanlız o kadar keyifli bir UEFA oldu ki.

Grup 2.si takımlar:

Stutgart,Tottenham,Ajax,Milan,Deportivo,Valencia,Twente ve Galatasaray.

CL'den gelecek takımlar:

Bordeux,Werder Bremen,Shaktar,Marsilya,Fiorentina,Zenit ve Kiev.

Çok keyifli ve bizim için çok zorlu maçlar olacak.Korkum Werder ve Zenit'ten birini çekmemiz.

Biz en zorlu UEFA Kupalarından birindeyken kupayı kaldırdık. Yine CL kadar kaliteli oldu UEFA. Bir TESADÜF(!) daha olabilir mi ki? :)

İçimden kötü bir ses mantigima karsi geliyor "eleniceksiniz!" diyor ama mantigim "KAHROL ADİ ŞEYTAN" demekle yetiniyor... :S :S

hehe oğulcaz rahat ol. Sakatlık olmasın ve UEFa daki oyun sürsün merak etme kim gelirse gelsin.. SEvilla gibi takım dandik grup da maskara oluyorsa.. Benfica gibi 100 milyon euroluk dev 1 puan la utanıyorsa.. herşey olur. çıkar oynarız. Becerikli isek rahatca gideriz olmazsa da olmaz ölüm yokya yeter ki takım mücadeleni aynısını göstersin. elensede kalbimiz takımımızla ben açıkcası aşırı inanıyorum çünkü o güveni verdiler avrupa da 3 haftadır da lig de de o ışığı görüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt