UEFA kupası eşleşme ihtimalleri... - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA kupası eşleşme ihtimalleri...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu metalistdeki sansa bak 3 mac kazandilar 1-0 skorla hepside 80 den sonra geldi goller, napalim önümüze bakacagiz ins kiew yada w.bremen cikar

ama bızde masaalh ukrayna rusya ıklım zor,ıtlya almanya fransa zaten buyuk ulkeler bıze yıne en ıyısı kımse gelmesın dıekt fınale cıkalım.arkadaslar kım gelırse gelsın hepsını ayıklarız subatda bu takım cok daha ıyı olur.mesela suan rusya lıgı bıttı dıye bılıorum bu bıle b awantaj

bu metalist te ne şans var be kardeşim.biz golleri kaçırırız bize atarlar,benfica kaçırır benficaya atarlar!..böyle defans yapıp galip gelen takımlara gıcık oluyorum.hep bu otto rehhagel in halt yemesi :) inşallah gelecek turda elenirler.bize de kim gelirse gelsin artık,eğer hedef kupayı almaksa kimin geldiği önemli değildir.

Çünkü küçük maçlarda adam gibi oynamayan takım büyük takım değildir.Bizim taraftarımız dynamo kiev den bile korkuyorsa ben Galatasaraya büyük takım demem.Zaten Türkiyedeki yönetim biçimiyle hiçbir Türk kulübüde büyük takım olamaz.Sadece tesadüfi başarılar yaşarız sonrada 10 yıl bu başarıyla övünürüz...

Hangi tesadüfü basari peki hangi basarimiz tesadüftü söle bi arkadasim

1 senede mi bize avrupa fatihi dediler ya da bir mac kazandik diye mi havalardaydik

Galatsaray taraftarinin kimseden korkusu yok diye biliyorum ve buna da eminim

buradaki yorumlarda heks kisisel goruslerini belirtiyor ve kendilerine göre hakli sebebleri olabilir bir iki yorum ya da ama o cikmasin bu cikmasin demeleri ile Galatasaray takimi küçülmez ve kimse de küçültemez

Hele bi kura cekilsin bi maçlar oyansin bakalim ne olcak elensen ne olcak ki hersey bitecek mi seneye diyecez olacak bitecek

Ne bi maçla büyüdük ne de bi maçla küçülürüz...

Kim gelirse gelsin aslanlar gibi mücadele edeceğimize eminiz nedeni ise bu sene ki finalin eziklerin stadin da olmasi o gaz tüm futbolcular da var bu acikca belli

Kupayi kaldiramasak bile ki (kaldirabilecek güçteyiz ) en az yari final oynariz avrupadaki mücadelemizle...

Saygilarimla

ilk maçımız deplasmanda beyler

bence dinamo kiev gelsin.fener bu haliyle bile biraz zorlasa yenerdi kiev i.bordeaux gelirse son 2 senenin rövanşını alırız.3-0 yenildiğimiz maç dışında hep şanssız şekilde yenilmiş veya puan kaybetmiştik.werder i rahat eleriz.zenit shaktar ve aalborg uda eleyecek güce sahibiz ama iklim ve saha koşullarını da düşünürsek eşleşmesek daha iyi!marsilya gelirse alırız boylarının ölçüsünü.bir tek fiorentina dan çekiniyorum.ama bu sene avrupadaki deplasman performansımıza ve fiorentina nın bayern ve lyon u 1 kez bile yenemeyişine(biz bu futbolla en azından 1 kez yenerdik heralde) güvenerek ümitleniyorum

benim bildiğim baska takımın taraftarlarına ait bi olay skor büyüklüğü ben galatasarayım 5de yese 10da yese aşığım bu renklere yeterki yürekle oysanınlar.. bi mac vardı son maç beraberlik yetiyodu deplasmanda fatih efendi adama göğüsü ile asist yapmasaydı evet doğru tahmin atletik bilbao maçı o maçın 92.dakikasında okanın çaresizlikden yetişemeyeceği topa uçması vardıkı o anlatılamaz bir duygu elinden bişey gelmiyor artık biz ekranda nasıl havaya sıçrıyoruz bişey olduğunda okanda ogün öyle olmuşdu.yeterki isteyelim,mücadele edekim inan skor kendiliğinden gelir.ve ben hiç bir galatasarylıyım diyen taraftarın kimseden korkduğunu çekindiğini düşünmüyorum bu takım real madridi 2-0 dan 3-2 yendi konustuğumuz takımlar bence galatasaray gelmesin diyorlardır şimdi

biz kimsenin sorgulamıyoruz zaten.ben takımıma güveniyorum ve yakaladığımız hiç bir başarının tesadüf olduğuna inanmıyorum lütfen emeğe saygı.nokta

Beyler takımımıza hepimiz güveniyoruz ancak, eğri oturup doğru konuşun... Bu Şampiyonlar ligi takımları çok kuvvetli... Ve bizim defansın nasıl goller yediği ortada... Son Ankara takımlarına karşı oynadığımız oyun, kısa zamanda bulabildiğimiz goller sizleri aldatmasın, bu adamların yaptığı savunma ile, Gençlerbirliğinin, Ankaragücü'nün savunması bir diğil... Deplasmandan bir beraberlik çıkartmak dahi çok zor.. Bu takımlar ne Benfica'ya, nede Hertha'ya benzer.. Fazla yüksekten uçmamak lazım ve anormal konsantre olmak lazım... Bu takımları yenmenin anahtarı, savunmamızdan geçiyor.. Deplasmanlarda gol yemez isek, şansımız olabilir.. UNUTMAYIN, BU TAKIMLAR ALAN SAVUNMASINI İYİ YAPAN TAKIMLAR... İçeri girmek dahi mümkün olamıyor bazen... Bireysel yeteneklerimizide iyi örtecek güçleri var... Fazla hayale kapılmayalım, sükutu hayale uğrayabiliriz.. Ancak elbette içimizdeki coşku sonuna kadar sürecek... Yanlız kişisel bir not eklemek istiyorum, SERVET ÇETİN'in en geride durduğu bir savunma sisteminde, bu takımlara karşı hiç şansımız yok... Benden söylemesi.. Bu adamların forvetleri, azman gibi siyahi, oyuncuları, tek pası muhteşem yapan hızlı forvetleri var.. Servet'in topun önüne perdeleme yapmasını falan sallamazlar.. Ona göre..

felaket tellallıgı yapmaya gerek yok her macın havası farklı olur önce bi kuralar cekilsin. ne demiş atamız geldikleri gibi giderler

Otto Rehagel Eserleri Çoğalıyor :mad:

İnş karşımıza D.Kiev gelir sonradaki turda Metalist'i istiyorum onlara Otto Rehagel dersi vermemiz gerek.

Beyler takımımıza hepimiz güveniyoruz ancak, eğri oturup doğru konuşun... Bu Şampiyonlar ligi takımları çok kuvvetli... Ve bizim defansın nasıl goller yediği ortada... Son Ankara takımlarına karşı oynadığımız oyun, kısa zamanda bulabildiğimiz goller sizleri aldatmasın, bu adamların yaptığı savunma ile, Gençlerbirliğinin, Ankaragücü'nün savunması bir diğil... Deplasmandan bir beraberlik çıkartmak dahi çok zor.. Bu takımlar ne Benfica'ya, nede Hertha'ya benzer.. Fazla yüksekten uçmamak lazım ve anormal konsantre olmak lazım... Bu takımları yenmenin anahtarı, savunmamızdan geçiyor.. Deplasmanlarda gol yemez isek, şansımız olabilir.. UNUTMAYIN, BU TAKIMLAR ALAN SAVUNMASINI İYİ YAPAN TAKIMLAR... İçeri girmek dahi mümkün olamıyor bazen... Bireysel yeteneklerimizide iyi örtecek güçleri var... Fazla hayale kapılmayalım, sükutu hayale uğrayabiliriz.. Ancak elbette içimizdeki coşku sonuna kadar sürecek... Yanlız kişisel bir not eklemek istiyorum, SERVET ÇETİN'in en geride durduğu bir savunma sisteminde, bu takımlara karşı hiç şansımız yok... Benden söylemesi.. Bu adamların forvetleri, azman gibi siyahi, oyuncuları, tek pası muhteşem yapan hızlı forvetleri var.. Servet'in topun önüne perdeleme yapmasını falan sallamazlar.. Ona göre..

Ne yaptin sen ya senin yorumuna gore biz hiç kura cekmeyelim çekilelim UEFA kupasindan olsun bitsin...

Servet li defansla işimiz zor

Lincoln ve yanindaki leri durduracaklar var

Alan savunmasi yapiyorlar Baros zorlanir

Saglam forvetler De Santics Gol yer..

EE biz o zaman hiç maçlara çıkmayalim Ya da dediğin gibi amaç sadece deplasmanlarda beraberlik olsun...

Yanliş anlama yorumundan ben bunu anladim yanliş anlamiş olabilirim...

arkadaslar ben zaten yorumumu ankaragucu ve g.bırlıgı macıan gore yapmadım.bana gore o maçlarda takım kendini sıkmadı bile.benfica maçı,hertha maçı ve deplasmandı bunlar stauyada ıyı oynadık hepside deplasmandı ve fatih terim geçen gün güzel birşey soyledi lig tw de bir soru uzerıne''suan yenı yapılanan galatasaray bızım 1996 da yaptımız galatasaraydan daha iyi,daha güzel top oynuyor dedi.bunu söyleyen fatih terim.o yılki takımı hatırlayın psg en ıyı zamanındaydı ve hayrettin malı yuzunden elenmısdık gavurlara:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt