UEFA rest çekti! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA rest çekti!

Cevap: UEFA rest çekti!

arkadaşlar bir sakin olun Aydınların bu söylemlerindeki amaç zaten açık ve net. Ben sizleri küme düşürmedim uefa ve fifa yüzünden oldu diyecek. Düşünsenize ülkede 4 büyük kulüp var 3 ü küme düşürülecek? Bunu Türkiyede hangi federasyon başkanı çıkıpta hemen uygulayabilir.

Hukuksal düzey gayet açık ve net. Gereken neyse yapılmak zorunda yoksa kendileri suç işlemiş olur. Aydınlar Türk futbolunun düşecek olan değerinin sorumluluğunu almıyor.Topu uefaya atıyor biz yapmadık onlar yapmış oldu meselesi olacak.

Bu bir irade ve güç meselesi.

hiçte öle 3 ünüde kğme düşürmeyecek

beşiktaş kupa finalinde şike yaoptıysa kupayı alırsın 3 yıl kupadan menn edersin

trabzonu eksi puanla başlatırsın

fenerle sivası da düşürürsün bu kadar basit

ama sırf rant bozulmasın para azalmasın diye şimdi pişkin pişkin gülerek klüplerle kişiler ayrıs diyor oldu gözlerim doldu.

o zaman verelim her sene bi meczupa parayı götürsün gitsn şike yapsın yakalanınca da ama klüple alakası yok ona ceza verin der gecersin.

italya salak fransa salak küme düşürdü hukusuz herifler.

2.07: Eğer şike ve teşvik girişimi, kulüp yöneticilerinden haberdar veya bizzat kulüp yöneticilerin katılımı ile gerçekleşmişse söz konusu kulüp bir alt lige düşürülür. Eylemlerin sayısına göre alt lige düşürmeler devam eder.
burası çok keskin eğer suç sayısı ve işlenişi birden fazla ise amatör kümeye kadar gider fb benmi yanlış anladım yahu

Fb şike sayısına göre amatör kümeye kadar düşer artık. Ama Bank Asyadan bir takımı el altından satın alıp, ismini değiştirip süper lige geri dönerler belki. Bu şikebahçeyi kapıdan kovsan, bacadan girer.

şikebahçe yüzünden Milli Takıma bir yaptırım olsun açık söylüyor ne ana bırakırım ne bacı.

o zaman görürüm ben o artistlenen şerefsizleri bakalım sokakta rahat dolaşabilecekler mi.

Milli takım dahil bütün futbol takımlarını men etsinler organizasyonlarından...

Bu ülkede futbol böyle olacaksa düzen böyle işleyecekse hiç olmasın daha iyi.

turk futbolu bitmi$tir, ister acik kanallarda yayin verseler bile izlemem , lan koskoca JUVENTUS du$tu ikinci lige marsilya dustu ikinci lige,

lan senin S.kt.ri boktan fenerin ne ba$arisi var?? varmi BA$ari??? YOOOOOKKKKKKK

ibreti alem icin du$ur bank asya'ya nedir bu korku nedir bu yalakalik?? birde GALATASARAYA kinama yoluyolar baksennn

VARSA T.$.KLARIN dusur su serefsiz takimi

admin kusura bakma cok doluyum

Üst Alt