UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç

Mustafa Denizli Bırakma Sen bizi :asd:

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 0 Beşiktaş | 30 Eylül | İkin

Abdullah abi....

Chelsea : Fenerbahce Sampiyonlar Ligi Ceyrek Final Rövans Maci...

Ilker Yasin : " Bu Mac Galatasaray´in Uefa Final i macindan daha da Önemli bir Mac, degilse bile bir Okadar Önemli bir Mac "

diyen bir Spikerden nasil bir Mac Yorumu beklersin..??

Sen de haklısın İbrahim. :)

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç

artık ispanyadan golcü gelmesin:D guiza geldi gol atamıyor nihat geldi gol atamıyor..ispanya da kraldı bu adamlar..:) forlan da gelmesin istemem bu saatten sonra..:p

Bir Mustafa Denizli klasiği. Her yönden tarihe geçecek. 2 takımla birden Şampiyonlar liginde sıfır çekme başarısı 100 senede bir olur. Biraz daha zorlasa fenerdeki başarısınıda geçebilirdi. Hiç gol atmadan sıfırda çekebilirlerdi ama olmadı. Yazık gerçekten yani Türkiye ligi şampiyonu bu futbolu oynuyor. Biraz akıllı olsaydık geçen sene şimdi biz tozunu atıyorduk Şampiyonlar liginin. Geçen seneki feneri ve bu seneki bjkyı gördükçe daha çok üzülüyorum bizim takımımızın olmadığına.

hürriyet : anasayfa

8932458.jpg

koVa:D

fenerin 0 puanlık rekoru gelir mi acaba ?

beşiktaşta işler hiç iyi gitmiyor.

fenerin 0 puanlık rekoru gelir mi acaba ?

beşiktaşta işler hiç iyi gitmiyor.

ALLAH korusun sırf o rekora ortak olmamaları için gargaların bir maçta kazanması yada berabere kalması için dua ediyorum ama böyle giderse fenerin rekoru egale edecekler gibi:D

besiktas maci olunca kimse izlemez diye moskova´ya bile gondermemisler ilker yasin´i. ona bozuldugu icin boyle anlatiyordu heralde.

deplasmana spiker‚ sesci falan filan gondermek yayindan kazanilan paradan pahali tutuyordur heralde bjk maclarinda

hahahahahahahahha bu da komikti

Ben Tello 5 para etmez sadece TSLde iş yapar deyince yok Tello çok iyi futbolcu bilmemne bilmemne hikayeler anlatıldı bana

Görüyoruz işte Telloyu

Yağ bu rüştü kaleci mi yoksa bana mı öyle geliyor :D

Ben Tello 5 para etmez sadece TSLde iş yapar deyince yok Tello çok iyi futbolcu bilmemne bilmemne hikayeler anlatıldı bana

Görüyoruz işte Telloyu

Takım çökmüş hocam telloya faturayı kesme adamlarda motivasyon felan herşey 0 kulübede denizli varken

Beşiktaş'ın ilacı Fink-Danyal ikilisi..

Üst Alt