UEFA, Savcı Mehmet Berk ile görüşecek - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, Savcı Mehmet Berk ile görüşecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: UEFA, Savcı Mehmet Berk ile görüşecek

altunterim Osman Altunterim

Valla neden kaldırdıklarını bilmiyorum ama garip.. Bu haberi uydurmak kolay değil..

:)

yanlış bilgiden kaynaklanıyodur.

yalan haberdir ,başka bi açıklaması olamaz bence...

Yalan bence öyle birşey olsa şimdi çoktan düşerdi twitter a sitelere falan.

fanatiğin ana sayfasında var milliyete yönlendiriyor ama haberi kaldırmışlar

haberin saati 2.30 fakat 1.20 de sitedeydi erken koydular bence haberi diğer gazetelere malzeme olucak endişesiyle kaldırmış olabilirler.

Yalan diye kaldırmazlar bence.Sonuçta ne yalan haberler çıkıyor hangi biri kaldırılıyor ki ? Bence tüpçü kaldırtmıştır.

Haberi yeniden düzenleyip Galatasarayın ihbarı üzerine uefa geldi gibisinden bir algı yaratmaya çalışırlarsa şaşırmam.

1589021_w2.jpg

Pierre baba bu :)
Benden önce koymussun,Bende bunu arıyordum:)

şuanda böyle bir görüşme olacağına pek ihtimal vermiyorum ama uefada Tff den ayrı olarak bazı bilgilere ulaşmak isteyecekdir.

asena yarin cikip galatasaray bize sikayet etti ondan uefa dan adam geliyor derse sasirmayin. kendi yüreksizligini bizim sanli ismimizler örtmeye calisacaktir. uefa ayari versin size bakalim kac gün daha o koltukta oturabileceksin asena. sayende tüm dünya ya rezil olacagiz

Aydınların korkusunun nedeni belli oldu...Renkdaslar Uefa eger bir yaptırım uygularsa,Sadece kulüplerin Avrupadan 3-5 yıl men cezasına mı karar verir,Yoksa küme düsüp,düsmeme konusundada bir yaptırımı olabilir mi?

Aydınların korkusunun nedeni belli oldu...Renkdaslar Uefa eger bir yaptırım uygularsa,Sadece kulüplerin Avrupadan 3-5 yıl men cezasına mı karar verir,Yoksa küme düsüp,düsmeme konusundada bir yaptırımı olabilir mi?

Küme düşürmez bence yetkisi varmı bunuda bilmiyorum ama avrupadan men etmesi demek zaten yer yerinden oynar demek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt