UEFA Takım ve Ülke Puanlarımız - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şampiyonlar Ligi gruplarına kalan Atalanta, 10 yıllık sıralamada Galatasaray'ın gerisinde yer aldığı için katsayı sıralamasından ötürü Galatasaray'ın kasasına 1.1 milyon euro girecek. (Emrah Kayalıoğlu)

3.torba icin elemelerden gelecek 6 takimdan 5'inin puaninin bizden dusuk olmasi lazim.

images

bu 2 önümüzdeki 2 yıl güzel puan almak zorundayız avrupada kalabildiğimiz kadar kalmalıyız 5 ve 9 silinecek 2 yılda iyi bir puan alıp biraz yükselebiliriz ama ondan sonra ki 2 yıl da 0 puan ile 0.5 puan silinecek yani uefa avrupa liginde gruplara kalıp oradan son 32 ye kalsak bile çok fazla puan anlamında yükseleceğiz demek 3. yıldan itibaren eğer düzgün bir 4 yıl geçirirsek gayet iyi bir performans ödülü alabiliriz 3 ve 4. yıldan itibaren

bu 2 önümüzdeki 2 yıl güzel puan almak zorundayız avrupada kalabildiğimiz kadar kalmalıyız 5 ve 9 silinecek 2 yılda iyi bir puan alıp biraz yükselebiliriz ama ondan sonra ki 2 yıl da 0 puan ile 0.5 puan silinecek yani uefa avrupa liginde gruplara kalıp oradan son 32 ye kalsak bile çok fazla puan anlamında yükseleceğiz demek 3. yıldan itibaren eğer düzgün bir 4 yıl geçirirsek gayet iyi bir performans ödülü alabiliriz 3 ve 4. yıldan itibaren

Performans ödülü son 10 yıla bakıyor şu an kötünün iyisi 5 takımı geçiyoruz ama son 5 yıl puanımız berbat halde 3 takımı anca geçiyoruz.

Ben torbaya çok takılmiyorum. Geçen sene birinci torba takımı gibi kura çektik bir şey değişmedi. Zor grup gelsin çıkarız bize kolay yaramıyor.

Ben torbaya çok takılmiyorum. Geçen sene birinci torba takımı gibi kura çektik bir şey değişmedi. Zor grup gelsin çıkarız bize kolay yaramıyor.
bende öyle baktımda yinede çok şey değişti

daha farklı takımlar gelseydi city psg liver falan büyük rezillik yaşardık

yıllardır güzel kura çekiyoruz bu sene sağlam bi kura gelir

papaz her zaman pilav yemez

Eren'le cl maçlarına çıktık sonuncu olmadığımıza dua edelim o grupta Şalke ve Porto'nun kadrosu bizden kat kat iyidi evet şalke kötüydü ligde ama kaliteleri var sonuçta.

Eren'le bizim kıytırık tsl'de bile 17 maçta 29 p anca topladık.

Üst Alt