UEFA Takım ve Ülke Puanlarımız - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belcika ya ulasamayiz bence, umarim Shakhtar gruptan cikamaz da Zagreb cikar. Kiev'in AL deki grubu cok dandik onlar cikar oradan herhalde.

Ben bizim diger takimlardan hic bir halt beklemiyorum ne Besiktas dan ne Trabzon dan ne de IBB denen serefsiz olusumdan. Isimiz zor vallah.

En iyisi bizim ücüncü olup AL de birseyler yapmaya calismamiz olacak gibi.
Atalanta'yi daha izlemedim ama belki ilk UCL macindan dolayi heyecanliydilar. Bir ihtimal Shaktar'dan 4 veya 6 puan alirlarsa eleyebilirler.

Biz 3 maç yapıyoruz 3 puan oradan 1 takım yense 2 puan oradan eder 5 puan

Onlar 2 maç yapıyor kafadan 2 puan 1'ini kazansalar 2 puan da oradan eder 4 puan

37.100 eder iki takım da eşitlenir

Ukrayna'yı geçebiliriz Uefa'da ki takımları filan boş verin biz şampiyonlar liginden toplayabildiğimiz kadar puan toplayalım ama Uefa'dan ama Şampiyonlar Liginden devam etmeye bakalım

Bu sene Ukrayna'yı geçmemiz şart Zagreb'in böyle devam edip Shaktar'ı sonunculuğa itmesi lazım. UEL'de de 3 takımdan biri çıksa yeter Kiev'e karşılık olarak..

Belcika ya ulasamayiz bence, umarim Shakhtar gruptan cikamaz da Zagreb cikar. Kiev'in AL deki grubu cok dandik onlar cikar oradan herhalde.

Ben bizim diger takimlardan hic bir halt beklemiyorum ne Besiktas dan ne Trabzon dan ne de IBB denen serefsiz olusumdan. Isimiz zor vallah.

En iyisi bizim ücüncü olup AL de birseyler yapmaya calismamiz olacak gibi.

Haklısın yazdıklarında. Ben bu sene özelinde konuşmamıştım. O fark bu yıl takımlarımızın şu anki halleriyle kapanmaz, belki açılır. Bu puan olayına 5 yıllık dilimler olarak bakmak lazım. Belçika rakibimiz olduğu için o takımlardan deplasmanlarda alınacak bir puan ve içeride alınacak üç puan altın değerinde.

ŞL’de devam etmektense AL’ne devam etmeyi ben de istiyorum. Bu kadro ile orada çeyrek final hayal değil.

Ulke puanimiz

9739649646642.jpg

Daha önce de dedim abi hak etmiyoruz zaten. Şu Ajax'ın 2 ön elemeyle geldiği yerde Türk takımları şampiyonunu direkt yollamayı hak etmiyor. Futbola bu kadar az emek harcanan hazırcı ülke, bu kadar armut piş ağzıma düşü hak etmiyor. Ön eleme gelsin de belki bizim takımlar da erinip kendini geliştirmeye uğraşırlar. Böyle bir yere gideceğimiz yok zaten.

Belcika hollandaya bakmaya gerek yok artik. Rakip ukrayna. Bu kadar harcanan paralara yazik yav. Bi onlem alinmasi sart gercekten bas asagi dusus var

Üst Alt