UEFA ve FIFA'ya Mail Yağdırıyoruz | İçerik 1. Sayfa'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA ve FIFA'ya Mail Yağdırıyoruz | İçerik 1. Sayfa'da

Cevap: Uefa'ya Mail Yağdıralım!

Özellikle şu yukardaki resmi gönderip yanlı ve taraflı olduğunu belirtmek lazım.. Hiç yazı yazmadan şu resmi mail yollicam.

MGltk.jpg

bu resimden daha büyük şey olur mu cornu reisi harekete geçirmek için

geçende toplam 14000 mail atmışız.bu sefer 50000 i aşarız .haydi bastırın renktaşlar

20 tane attım toplam hepside farklı, 1 gun icinde toplam 1000 tane atmıs olurum farklı maillerden. USENMIYORUM LAN.

farklı başlıklar mail bombardımanına uğruyor şuan uefa.

platini reis haydi atla uçağa gel !!!

İşten çıkayım akşam ben de bir şeyler yazarım, 5000 tane atarım artık sabaha kadar. :)

ulan bu mailler dışında platini please send cornu to istanbul again diye 1000 küsür tane de mail mi atsam :D

Bence MAA kulüplere sezon sonunda ceza vereceğiz diye diretirse Savcı "görevi ihmal"den soruşturma başlatabilir.

Keske Göksel Gümüsdag' da bu islerin icinde ve halen TFF'de deseydik. 21 yil hapis istemi peanuts degil.

beyler mafya'nın kulup baskanları ve antrenorlerle anlasıp kendi futbolcularını pazarlamasını falan yazın, iddianame'den bolumler yazmayı ihmal etmeyin.

Üst Alt