UEFA’dan Men Yok! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA’dan Men Yok!

Doğruysa eğer muazzam bir haber muazzam. Moralim katlandı yemin ediyorum. At şikecileri ile normal şikeciler Ekşi'de dört dönüyorlardı Galatasaray ceza yiyecek falan filan diye. Neymiş Galatasaray şampiyon olsa da şampiyonlar ligine gidemeyecekmiş de fener doğrudan gidecekmiş de bilmem ne :D İçlerinde patlamıştır herhalde :asd:

Doğruysa eğer muazzam bir haber muazzam. Moralim katlandı yemin ediyorum. At şikecileri ile normal şikeciler Ekşi'de dört dönüyorlardı Galatasaray ceza yiyecek falan filan diye. Neymiş Galatasaray şampiyon olsa da şampiyonlar ligine gidemeyecekmiş de fener doğrudan gidecekmiş de bilmem ne :D İçlerinde patlamıştır herhalde :asd:
Doğru tabii ki renktaş malumun ilanı...

Yav takım şampiyon olmuşken men cezası alması mümkün değil defalarca yazdım bunu. Sinan bilgin gibi bazıları yüksek ihtimal men yiyeceğiz diye sürekli olumsuz yazılar yazdı. Birde burda gelmiş men edilmeyeceğimizi biliyordum o yüzden borsada hisse aldım kar ettim yazmış. Ne ayak anlamadım. Ha bana sorarsanız eğer 4. sırada olsaydık 1 yıl men gelirdi. Bizimde işimize gelirdi belkide.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dc6zm9mXcAAgBIs

Acaba yapilacak anlasmanin bizi zorlayacak taraflari olur mu ?

Sozlesmesi bitip bize ferahlik saglayacak pek bir oyuncu stogumuz yok sanirim

Bu telefon olayı bana pek mantıklı gelmiyor.
Umarım sonunda real madridin, fenere çektiği fax olayı gibi bir şey cikmaz.
Koskoca Uefa telefon ile haber mi verir.
Üstelik toplantı yapmadan

Mümkün senin elde ettiğin başarıya göre verilmiyor ceza
Yav takım şampiyon olmuşken men cezası alması mümkün değil defalarca yazdım bunu. Sinan bilgin gibi bazıları yüksek ihtimal men yiyeceğiz diye sürekli olumsuz yazılar yazdı. Birde burda gelmiş men edilmeyeceğimizi biliyordum o yüzden borsada hisse aldım kar ettim yazmış. Ne ayak anlamadım. Ha bana sorarsanız eğer 4. sırada olsaydık 1 yıl men gelirdi. Bizimde işimize gelirdi belkide.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Uefa telefon ile elbette cengize haber vermez , fakat servet yardimci uefa da ikinci kademe yonetim kurulu uyesi , istedigi bilgiye ulasir ve spor camiasinda herkeste herkesin telefonu var , baskan onunla konusmustur

Kafamı baya meşgul eden Galatasaray açısından 3 konu vardı. Şampiyonluk, UEFA'nın vereceği ceza ve başkanlık seçimi. Biri çözüldü çok şükür diğer ikisi de bizim için en iyi şekilde sonuçlansın da rahatlayayım. Dursun yine seçilirse alkol sigara ne varsa başlarım yemin ediyorum..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haziranda açıklanacak sadece resmi olarak.

Üst Alt