UEFA'dan Trabzonspor Kararı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Trabzonspor Kararı!

Bu genç oyuncular şampiyonluk stresini kaldıramaz. Fark ettiyseniz güzel oyunları hep şampiyonluktan koptuktan sonra oynadı Besiktas ve Trabzonspor. Bu bütün takımlar için geçerlidir. Alt sıralardan(kümeden) ve üst sıralardan(şampiyonluktan) koptuğun an rahat olursun psikoloji işidir futbol. Fener bile son 6 hafta herkesin gözünü boyamış bir takımdır.

Dediklerine katılıyorum Alper de ne kadar genç olurlarsa olsunlar geçen sene baya takım görüntüsü verdiler bu daha çok rahat oynamaya başladıkları haftalarda olsa da senin dediğin gibi. Yetenek olarak da fenerden, beşiktaştan falan öndeler bence.

Rakip derken 34. Haftaya puan puana gireriz anlamında söylemedim zaten. Ama sezon genelinde en yakın takipçimiz onlar olur gibi geliyor.

Dediklerine katılıyorum Alper de ne kadar genç olurlarsa olsunlar geçen sene baya takım görüntüsü verdiler bu daha çok rahat oynamaya başladıkları haftalarda olsa da senin dediğin gibi. Yetenek olarak da fenerden, beşiktaştan falan öndeler bence.

Rakip derken 34. Haftaya puan puana gireriz anlamında söylemedim zaten. Ama sezon genelinde en yakın takipçimiz onlar olur gibi geliyor.

Seneye rakiplerimiz

İlk sıra Fenerbahçe
Sonra Trabzonspor

Seneye bir Galatasaray şampiyonluğu daha kaldıramaz en yakın rakibimiz. O yüzden son haftaya kadar gidecekler bizimle. İkinci bir kadıköy'de şampiyonluk durumu olabilir. İnşallah fikstür'de ikinci yarı gideriz kadıköy'e.

Eger 10. aya kadar UEFA nin kurallarina uyulmazsa, onumuzdeki sezon veya bir sonraki sezon avrupa dan men edilecekler

Verstuurd vanaf mijn ONEPLUS A6003 met Tapatalk

bunların anlasmalarında 2019 yılında sıfır zarar sartı vardı. o sartı yerine getirirlerse zaten ceza almayacaklar. 2019 rakamı henuz belli olmadıgından uefa kararı ertelemis. yani bir nevi tedbirsiz olarak bu sezon avrupaya gitmelerine izin vermis.

2019 rakamları belli oldugunda ceza kararı cıkacak ki onun icin de 15 ekime kadar sure vermisler. trabzonun son finansallarında 63 milyon tl zarar gorunuyor. 3 ayda en az 63 milyon tl kar yazamamıslarsa ceza almaları muhtemel.

bunların anlasmalarında 2019 yılında sıfır zarar sartı vardı. o sartı yerine getirirlerse zaten ceza almayacaklar. 2019 rakamı henuz belli olmadıgından uefa kararı ertelemis. yani bir nevi tedbirsiz olarak bu sezon avrupaya gitmelerine izin vermis.

2019 rakamları belli oldugunda ceza kararı cıkacak ki onun icin de 15 ekime kadar sure vermisler. trabzonun son finansallarında 63 milyon tl zarar gorunuyor. 3 ayda en az 63 milyon tl kar yazamamıslarsa ceza almaları muhtemel.
Yusuf ya da Abdülkadir'i +10 milyona satacaklar. Ceza almaları pek muhtemel değil o yüzden.
Fenere gelince büyük ihtimalle 3 yıllık bir sıkı denetim yiyecekler. Ayrıca Fener men yemelerinden ziyade 40-50 milyon arası bir maaş limiti yemeleri çok daha ağır bi ceza olur bence

Yusuf ya da Abdülkadir'i +10 milyona satacaklar. Ceza almaları pek muhtemel değil o yüzden.
Fenere gelince büyük ihtimalle 3 yıllık bir sıkı denetim yiyecekler. Ayrıca Fener men yemelerinden ziyade 40-50 milyon arası bir maaş limiti yemeleri çok daha ağır bi ceza olur bence
uefa muhtemelen mayıs bilancolarını dikkate alacaktır
yani bu saatten sonraki satıslar tablolara yansımaz

Yalnız bizim de bana göre UEFA ile görüşerek belki anlaşma şartlarının hafiflemesi istenebilir. Diğerlerine göre en iyi durumda kulübüz ama bana göre en ağır şartlar şu an bizde. Al sat olayında ufak da olsa 5M Euro gibi belki ekside olmamıza izin verilmeli. Her dönemde önce adam satıp birini almaya kalktıkça bütün planlarımız bozuluyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt