Ufuk Ceylan Galatasaray'da ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ufuk Ceylan

Galatasaray Kulübü, Manisaspor kalesinde sergilediği başarılı performansla siyah-beyazlı ekibin Süper Lig'e çıkmasında önemli rol oynayan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından da (A) Milli Takım kadrosuna alınan Ufuk'a resmen talip oldu.

Sarı-kırmızılı kulüpten gelen teklifi doğrulayan Manisaspor Başkan Kenan Yaralı, "Galatasaray Ufuk için bir miktar paranın yanı sıra futbolcu takası teklif etti. Oyuncu seçimini de bize bıraktılar. Konuyu değerlendiriyoruz. Ufuk'u sattığımız taktirde çok iyi bir kaleci almak zorundayız. Kesin kararımızı bir iki gün içinde vereceğiz" dedi.

Genel menajerlik teklif edilen Sinan Engin'den yanıt beklediklerini sözlerine ekleyen Başkan Yaralı, "Kendisiyle iki kez görüştük. Manisa'ya gelip tesisleri inceledi. Şartları ortaya koyduk ama bize henüz yanıt vermedi. Kendisinden haber bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Bu arada bazı internet siteleri Engin'in teklifi kabul ettiği ve bunun için program yaptığı televizyon kanalından izin aldığını iddia etti.

26.05.2009

Kaynak : DHA

Galatasaray Kulübü, Manisaspor kalesinde sergilediği başarılı performansla siyah-beyazlı ekibin Süper Lig'e çıkmasında önemli rol oynayan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından da (A) Milli Takım kadrosuna alınan Ufuk'a resmen talip oldu.

Sarı-kırmızılı kulüpten gelen teklifi doğrulayan Manisaspor Başkan Kenan Yaralı, "Galatasaray Ufuk için bir miktar paranın yanı sıra futbolcu takası teklif etti. Oyuncu seçimini de bize bıraktılar. Konuyu değerlendiriyoruz. Ufuk'u sattığımız taktirde çok iyi bir kaleci almak zorundayız. Kesin kararımızı bir iki gün içinde vereceğiz" dedi.

Genel menajerlik teklif edilen Sinan Engin'den yanıt beklediklerini sözlerine ekleyen Başkan Yaralı, "Kendisiyle iki kez görüştük. Manisa'ya gelip tesisleri inceledi. Şartları ortaya koyduk ama bize henüz yanıt vermedi. Kendisinden haber bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Bu arada bazı internet siteleri Engin'in teklifi kabul ettiği ve bunun için program yaptığı televizyon kanalından izin aldığını iddia etti.

26.05.2009

abi sinan işe karışırsa bizim işi yokuşa sürebilir.

Sinan'ın pislik yapçağını sanmıyorum.Eğer istedikleri oyuncuyu kabul edersek Ufuk Ceylan hayırlı olsun.

Sinan Engin kaç kulüpte kaç görev üstlenecek böyle..

Şu an Giresunspor'un Asbaşkan veya onursal başkanı olması gerek...

İnşallah bağlarız Ufuk Ceylan transferini, artık her sene tecrübeli yabancı kaleci arayarak zaman harcamayalım, bu son olsun. Leo Franco gelirse 2 sene oynasın arkasından Ufukla Orkun veya Aykut götürür yıllarca. Ufuk gelecekte de milli takımın kalecisi olacaktır alıp kulübeye hapsetmezsek.

Ufuk, Ferhat, Leo, Mustafa..

Bu oyuncularla çoktan anlaştık.

[Bildiğim ve engin istihbarat bilgilerime göre..]

Önce Leo Franco ile anlaşan Galatasaray ikinci isim olarakda Ufuk Ceylan düşünülüyor. 22 yaşındaki Ufuk Bank Asya'da oynamasına karşın gösterdiği iyi performansa karşın Milli Takım'a da seçilmişti. Manisasspor'un da Süper Lig'e çıkmasında büyük başarılar gösterdi. Galatasaray'ın transferi önceden halletmesi çok güzel. Ufuk Ceylan müthiş yetenek Leo Franco'dan sonra uzun yıllar Galatasaray'ın kalesini devralacak kapasitede. Transferi konusunda futbolcu takasıda düşünülüyor acaba bazı gençler kiralık mı verilecek yoksa bonservisiyle mi bilmiyorum. Aydın Yılmaz'ın ismi geçiyor bu takasta. Keşke Manisasspor'dan Ferhat Öztorun'u da alabilsek. Zamanında Hakan Balta karşılığı takas etmiştik yani Galatasaray ve Manisasspor bu takaslara alışıktır.

Bu iki kaleci transferiylede Aykut Erçetin ve Orkun Usak'ın bileti kesilmişe benziyor. Aykut bu saatten sonra oynayacağı takıma gidecektir. Orkun ise Galatasaray'da kalecilik yapacak kapasitede olduğunu düşünmüyorum çünkü Beylerbeyi'nden genç Fırat geliyor.

G.Saray kaleci Ufuk'u bitiriyor

Atletico Madrid’in İspanyol kalecisi Leo Franco ile büyük ölçüde anlaşan Galatasaray, Manisaspor’un milli eldiveni Ufuk’un da işini bitiriyor.

Kaleci Ufuk için Manisa ile prensipte anlaşan Cim-Bom, Aydın ve Mehmet Güven’i bonservisleriyle teklif etti. Ege kulübünün ayrıca bir miktar para istediği bildirildi

Cim-Bom, 22 yaşında ve 1.93 boyunda olan Ufuk için Ege ekibiyle el sıkıştı. Kısa süre önce bir araya gelen tarafların, futbolcu artı para formülünde anlaştıkları bildirildi.

Galatasaray’ın, Manisa’ya genç oyuncular Aydın Yılmaz ve Mehmet Güven’i bonservisleriyle birlikte vermeyi planladığı öğrenildi. Ege ekibinin daha önce siyah-beyazlı formayı giyen ve sorunlu ayrılan Aydın’ın yerine Yaser’i istediği vurgulandı. Manisaspor, Ufuk’a karşılık Galatasaray’ın bonservisleriyle birlikte vereceği iki genç oyuncunun yanı sıra 1 milyon euro istediği ifade edildi.

Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, sarı-kırmızılı kulüpten bir miktar paranın yanı sıra futbolcu takası teklifi aldıklarını açıkladı. Yaralı, “Oyuncu seçimini bize bıraktılar. Konuyu değerlendiriyoruz. Kesin kararımızı bir iki gün içinde vereceğiz” açıklamasını yaptı.

Kaynak: İnternetspor

"G.Saray'a gitmek istiyorum"

Büyüklerin transfer listesinde bulunan genç yeteneklerden biri olan Ufuk Ceylan, gelecek sezon nerede oynayacağıyla ilgili olarak ilk kez konuştu. Kulübüne para kazandırarak gitmek istediğini belirten Ufuk, "Kendime Mondragon'u örnek alıyorum ve Galatasaray'da oynamak istiyorum" dedi.

Galatasaray’ın transfer gündeminde olan Ufuk Ceylan, Radyospor’da "Aydın Cingöz ile Haber Aktif" programında Galatasaray’a transferine ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı. Ufuk Ceylan, örnek aldığı kalecinin Galatasaray’ın eski file bekçisi Mondragon olduğunu söyledi. Galatasaray’ın kendisini istemesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Ufuk Ceylan, "Galatasaray’ın teklifi, beni çok gururlandırdı. Her futbolcu gibi bende Galatasaray gibi büyük bir takımda oynamak istiyorum. Bugüne kadar bütün hedeflerime ulaştım, bu sene şampiyon olduk, milli takıma seçildim." dedi.

"GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR"

Transferin gerçekleşmesi noktasında umutlu konuşan genç kaleci, "Umarım hem Manisaspor hem de Galatasaray açısından hayırlı olur. Ben Galatasaray’da oynamak istiyorum. Galatasaray Kulübü ile ben hiç görüşmedim ama menajerim Ahmet Bulut görüşmeleri yürütüyor. Tabiki büyük bir takımda oynamak ve Galatasaray’da forma giymek istediğimi kulübüme ilettim" şeklinde konuştu.

"KALEYİ KORUMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIM"

Galatasaray’a transfer olması durumunda rekabete hazır olduğunu söyleyen Ufuk, sözlerine şöyle devam etti: "Galatasaray’da gidersem tabiki kaleye ben geçmek isterim. Galatasaray gibi büyük bir camiada kim hak ederse o formanın sahibi olacaktır. Galatasaray’da kale konusunda Manisaspor’a göre daha fazla ter dökmem gerekecek, ben buna hazırım, transfer olduğum taktirde formanın hakkını vereceğim."

"EN DOĞRU ZAMANDA TRANSFER OLACAĞIM"

Manisaspor’un vereceği karara saygı duyacağının altını çizen Ufuk, bu sezon Galatasaray’a transfer olmak için "doğru bir zaman" olduğunu şöyle anlattı: "Kulübümün kararına saygı duymak zorundayım. Ben gitmek istediğimi başkanımız Kenan Yaralıya söyledim. Bir yıl daha sözleşmem var, ben Manisaspor’dan ayrılırken kulübüme katkıda bulunarak ayrılmak istiyorum. Manisaspor’un menfaatleri açısından da benim bu yıl transfer olmam daha doğru"

MONDRAGON’U ÖRNEK ALIYORUM

Kendisine Galatasaray’ın eski file bekçisi Mondragon’ı örnek aldığını ifade eden Ufuk Ceylan sözlerini şöyle tamamladı: "Her kaleciden yeni ve farkıl özellikler öğreniyorum. Hedefimlerim arasında Mondragon gibi olmak var. Çünkü Çok iyi bir kaleciydi. Çok az hata yapan, çok iyi oynayan bir futbolcu."

Kaynak: Radyospor.com

F.Bahçe'den Ufuk hamlesi

Manisaspor'un başarılı file bekçisi Ufuk Ceylan'a Galatasaray'dan sonra Fenerbahçe'nin de talip olduğu öğrenildi.

Azerbaycan maçı için A Milli Takım kadrosunda bulunan genç kaleci için Fenerbahçe'nin ciddi bir teklif yaptığını dile getiren bir yönetici, "Daha önce söylediğimiz gibi, bu konuda hem kulübümüzün hem de futbolcumızun çıkarlarını ön planda tutarak karar vereceğiz. Şu ana kadar netleşmiş bir şey yok. Teklifi yönetimde değerlendirip, gerekeni yapacağız" diye konuştu.

Öte yandan genel menajerliğe getirilen Sinan Engin, yarın resmen görevine başlayacak. Tarık Almış Tesisleri'nde Başkan Kenan Yaralı ve Teknik Direktör Levent Eriş ile bir görüşme yapacağı bildirilen Engin, transfer çalışmalarına hemen başlayacaklarını söyledi.

23-24 kişilik bir kadro oluşturmak amacında olduklarını söyleyen Sinan Engin, "Elimizde iyi bir takım ve kaliteli oyuncular var. Manisaspor'un önemli bir vitrin olduğunu herkes gördü. Bu takımda forma giyen oyuncular çok iyi yerlere geliyor. Teklif yapacağımız futbolcular açısından bu durumun önemli bir artı olacağını düşünüyorum" dedi.

Hafta içinde sözleşmesi sona eren futbolcularla görüşmesi beklenen yönetimin Cenk ve Muhammet Hanifi ile yolları ayıracağı öğrenildi.

Yaptığı açıklamalardan sonra Ufuk Ceylan bizim oyuncumuzdur.. 3. kaleci olmayı kabul edecek hali yok ya Fenerbahçe'de!

Bize gelirse Leo Franco gelse bile 3 sene sonra 1. kaleci olur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt