Ufuk Ceylan Galatasaray'da ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ufuk Ceylan

Sinan Engin gibi ne olduğu belli!Okan Koç'un transferi bize garantiyken abisini dövdürtüp BJK'ye aldıran, ülke içinde suç örgütü liderinin yurt dışına çıkmasına yardımcı olmuş bir kişinin,hapis bile yatmaması sonrada Manisaya gitmesi.Zaten hayra alamet değildi.Ufuk bize gelse bile maliyeti eksisinden fazla olacaktır emin olabilirsiniz.

Eger Ufuk gerçekten Galatasaraylıysa belirler ama değilse para konuşurz...

Ne gerçek Galatasaraylıyım diyenler gördük Benjamin Franklin'in görünce "BABAAA" diye bağırmaya başladılar ve "Doğuştan bu takımı tutuyorum, ailemde bu takımlı, kanım bu renk akar" diye demeç verdiler ama önem derecesini belirlersek ilk olarak mantık sonra para gelir..

Her futbolcu aynısını düşünmeyebilir tabii ki ama dediğim gibi Fenerbahçe'de çürür gider bizde oynama ihtimali var ayrıca İstanbul'a geldiği zaman bile Hakan Balta'nın evinde kalan adam şimdiden önümüzdeki yıl için bir Galatasaraylıyla aynı evde kalmak için konuşmuştur derim başka birşey demem..

Bu haberler sadece bonservisi yükseltmek için ama boşuna Ufuk kafaya takmış gelecek..;)

Azize başkanın oyunları.Başkanlığı tekrar aldı ve rakiplerinin önünü tıkamak için harekete geçti,normaldir.Alacağından değil belki maksat fiyat artsın.Bakın görün yurtiçi ciddi bir trasnferimiz olsun fener arkadan teklif verir.Burada oyuncunun verdiği söz ve karakteri önemli.Adam bizde oynamak istiyorsa gelir paşalar gibi çalışır formasını giyer ama yok bazıları gibi ben bu takıma gideceğim diyip sonradan para için yan çizerze zaten bizim camiamıza uygun bir adam değildir.Büyük bir klüple anlaşmışken para uğruna başka bir takıma gitmek bence aptallıkdan başka bir şey değildir.Zaten büyük bir klüp seni almaya karar vermiş,kariyerse onuda yapacak 3-5 kuruşun hesabını neden yapsınki?

Bu adamı çok takip ettim izmirli olarak. Gerçekten sahip olduğu yetenekler belli çok iyi bir kaleci. Türkiyedeki büyük takımlarda oynayabilecek kapasitede bir kaleci. Ama şöle birşey var! Ben bu adamı hemen hemen her haftasonu görüyorum. Gece hayatına düşkün ve hiç profesyonel bir sporcu gibi gelmiyor bana. Transferi hakkında soru sormak hiç aklımdan geçmedi ama benim görüşüm şu kim daha çok verirse ona gider! Alınırsa yine de çok isabetli olur çünkü aykut ile orkundan daha üst düzey bir kaleci. Bence Leo Francoyu bile zorlar.

Sinan Engin gibi ne olduğu belli!Okan Koç'un transferi bize garantiyken abisini dövdürtüp BJK'ye aldıran, ülke içinde suç örgütü liderinin yurt dışına çıkmasına yardımcı olmuş bir kişinin,hapis bile yatmaması sonrada Manisaya gitmesi.Zaten hayra alamet değildi.Ufuk bize gelse bile maliyeti eksisinden fazla olacaktır emin olabilirsiniz.

Bu görüşümden en ufak sapma yoktur.

Fenerbahçe'nin kaleciye ihtiyacı mı var sanki..

Gazetelerin yaptığı oyun haberler bunlar.

Bu adamı çok takip ettim izmirli olarak. Gerçekten sahip olduğu yetenekler belli çok iyi bir kaleci. Türkiyedeki büyük takımlarda oynayabilecek kapasitede bir kaleci. Ama şöle birşey var! Ben bu adamı hemen hemen her haftasonu görüyorum. Gece hayatına düşkün ve hiç profesyonel bir sporcu gibi gelmiyor bana. Transferi hakkında soru sormak hiç aklımdan geçmedi ama benim görüşüm şu kim daha çok verirse ona gider! Alınırsa yine de çok isabetli olur çünkü aykut ile orkundan daha üst düzey bir kaleci. Bence Leo Francoyu bile zorlar.

Sen o zaman ilk ağızdan bilgi alıp bizi bilgilendirsen ya hocam:)

Gece hayatı olayına gelince bence bir mahsuru yok çünkü modern hayat yaşayan her oyuncuda gece hayatı var...

Cristiano Ronaldo başta:)

Gerçek Galatasaray'lılığı falan bırakalım.Sercan Yıldırım da hasta Galatasaray'lı ama fenerle anlaşmış klübü.Ufuk için de böyle şeyler olsa şaşırmamak lazım.Tabii bize gelse çok iyi olur.

Açıkcası karşıyakanın mümkün olduğunca fazla oyuncu almasını istiyorum.Oraya gidenlerin sürünmesini, bu kadar şişik kadrolu takımda kim ne derse desin büyük sorunlar olucaktır.İlhan Parlak diyorum.Bu adamı Real ciddi ciddi izlemişti.

Ufuğu kaleye koyup güvenerek sabretmek lazım, bunu kaldırabilecek yetenekte bir kaleci, Leo Francoya filan gerek yok diye düşünüyorum..

Sağda solda Ufuk için f5 de devrede diyor. İnşallah yönetim bu yeteneği kaybetmez. Şu zamanda kaldıracak hazmedecek sabrı yok kimsenin. Hele ki bu gün basın toplantısından sonra milletin içinde hiç huzur olmadığını bilmeli yönetim.

Fenerbahçe'nin kaleciye ihtiyacı mı var sanki..

Gazetelerin yaptığı oyun haberler bunlar.

Bence var...Çünkü onların gözunden bakarsak Volkan Babacan da çok fazla güven vermiyor...

Galatasaraylılık muabbeti bu saatten sonra sökmez.Fener devrede ise bizden çok para vereceği bir gerçek ve almasıda muhtemel kanımca:mad:

Acaba Aykut yada Orkun + para falan olabilirmi _?

Gerçek Galatasaray'lılığı falan bırakalım.Sercan Yıldırım da hasta Galatasaray'lı ama fenerle anlaşmış klübü.Ufuk için de böyle şeyler olsa şaşırmamak lazım.Tabii bize gelse çok iyi olur.

Sercan'ın da garantisi yok Adnan Polat eğer isterse Ufuk Ceylan'dan tutun Mehmet Topuz, Özer Hurmacı, Sercan Yıldırım gibi trand topçuları kaybetmez.. İsterse alır..

Sercan'ın da garantisi yok Adnan Polat eğer isterse Ufuk Ceylan'dan tutun Mehmet Topuz, Özer Hurmacı, Sercan Yıldırım gibi trand topçuları kaybetmez.. İsterse alır..

İsterse alır diye bir şey yok işte.Her istediğimizi alamıyoruz malesef.Türkiye'de çok şişiriliyor fiyatlar.Hem başkanın bu oyuncuları isteyeceği kesin.Ne bekliyor o zaman? :)

Başkanın istemesi birşeyi ifade etmez..

Bu oyuncular bizim sistemimize uyuyormu, antrenörün kurduğu kadroda varmı?

Bu daha önemlidir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt