Ufuk Ceylan Galatasaray'da ! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'da

Hakkında hiç bir fikrim yok.Ama duruşuyla fiziğiyle güven veriyor sanki insana.Bu yüzden umutluyum.İnşallah Milli Takıma kadar yükselir.

Ufuk´u cok uzun zamandir takip ediyor yönetim..Altay ile macimiz vardi galiba kupa da, o mactan beri tekip ediliyor.Kolu kitilip ameliyat oldugunda ziyaret edenler yine Galatasaray yöneticileriydi.Hatta ailecek Galatasaray´li olduklarini söylüyorlardi..Ufuk tam bir Galatasaray´li.Bilmeyenler icin belirtmis olayim..2 metrelik kalecimiz olacak iste:)

Kapi gibi..Bi de atletik, cevik..Valla cok iyi performans gösterirse kessin Leo´yu ama suan icin zor.Ama Rijkaard isme bakmaz bunu biliyoruz...Iyiyse kapar formayi...Basarilar Aslanim

Ufuk´u cok uzun zamandir takip ediyor yönetim..Altay ile macimiz vardi galiba kupa da, o mactan beri tekip ediliyor.Kolu kitilip ameliyat oldugunda ziyaret edenler yine Galatasaray yöneticileriydi.Hatta ailecek Galatasaray´li olduklarini söylüyorlardi..Ufuk tam bir Galatasaray´li.Bilmeyenler icin belirtmis olayim..2 metrelik kalecimiz olacak iste:)

Kapi gibi..Bi de atletik, cevik..Valla cok iyi performans gösterirse kessin Leo´yu ama suan icin zor.Ama Rijkaard isme bakmaz bunu biliyoruz...Iyiyse kapar formayi...Basarilar Aslanim

Valdes Rüştü'yü kesmişti ve şu an Valdez hala barcada kaleyi koruyor. eğer Ufuk da da ışık görürse dil avantajı nedeniyle de Ufuk geçebilir kaleye.

Cok ama cok sevindim, Leo sakatlansa veya cezali olursa Ufuk un kendisini göstermesi lazim.

video mideo yok mu renkdaslar? :D

Ufuk Ceylan GS'ımıza hayırlı olsun ve Ufuk Leo'dan formayı kaparsa kimse şaşırmasın !!!

şimdi kaldı 3 isim ara transferde onlarıda katabilirsek takımımıza harika olur.

1) Sercan

2) Sezer

3) Murat Ceylan (Antep'ten)

Murat Ceylan zor hatta imkansız. demirören varken bize bırakmaz. Biz 3 veririz. demirören 13 verir alır gelir. :allecto::allecto::allecto:

leo yan toplara pek çıkmasa da ben beğeniyorum ufuk la ikisi iyi bir rekabete girecekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt