Ufuk Ceylan'a Tam Destek - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan'a Tam Destek

Cevap: Ufuk Ceylan'a tam destek

Ufuk geldiğinden beri saçma sapan goller yiyor ama çok da şanssız.

Vederson 10 tane şut çeksin ordan 2 tanesi kaleyi tutar.

Zaten hayvan gibi abanıyor.

Mesela bu hafta 2. şutunu çekip sezonu kapattı.

Bu hafta 40 metreden doksana çakıyordu kaleci çıkardı. Bu golü nasıl yemeyi başardı hala anlamadım.

Bu durus iki sekilde yorumlanir,ya gözleri görmüyor,haliyle topun nerede oldugunu kestiremiyor,yada o eller topu karsilamak icin degil,kendini korumak icin o sekle girmis.Ya bu adama kaleci demek,kalecilik meslegine büyük bir ayip,futbola ihanettir.

Zapata=Yaramaz

Ufuk=Yaramaz

Aykut=Yaramaz ama diger ikisine oranla kaleyi ona teslim etmek suan icin en akillica cözüm.

Yan toplar + Aykut = ?

:)

yahu biri arda'yı sinem konusunda eleştirse, yapar arkadaşım gençtir, rahibe hayatı mı yaşasın diyorsunuz...

başka adam olunca yok o kızla gezmiş, şunla tozmuş...

ne fark var ?

demet akalın nere,kıyas yaptıgın ardanın sinem nere.

sinemi kmle nerde yazılmıs gordun,ardadan öncede işiyle gündeme gelen bır bayandı

.demet akalın malum sureklı farklı kucaklrda yasta 40 mı ne yaada gecmıstır 40

alakasız bır kıyaslama olms.keske sınem kadar olabılse.

demet akalın nere,kıyas yaptıgın ardanın sinem nere.

sinemi kmle nerde yazılmıs gordun,ardadan öncede işiyle gündeme gelen bır bayandı

.demet akalın malum sureklı farklı kucaklrda yasta 40 mı ne yaada gecmıstır 40

alakasız bır kıyaslama olms.keske sınem kadar olabılse.

sen o yazdığımda sinem demet akalın kıyaslamasını çıkardınya diyecek hiç bişeyim yok...

sen o yazdığımda sinem demet akalın kıyaslamasını çıkardınya diyecek hiç bişeyim yok...

Verdigin örnekte ilişkiyi kocum takılsın,rahıp mı bu dıe ovenler sınıfındaysan sen bencede bişey deme.

ortada gayet düzgün bir ilişki var onuda gectim sinem kobalın demet akalınla aynı cumlede kullanılması bıle komiktir bu konuda.ve ardanında sinemle ilgili takılayım rahıp hayatı sürmeyeyim gibi liseli fikirleri gütmediğide ortada.

ama bu ukonuda evet takılsın,zaten demet akalınla da ufuk takılıordur .hatta demet zaten ufukla takılıordur.

bahane olur anadolu turuna baslar,dilerim

Verdigin örnekte ilişkiyi kocum takılsın,rahıp mı bu dıe ovenler sınıfındaysan sen bencede bişey deme.

ortada gayet düzgün bir ilişki var onuda gectim sinem kobalın demet akalınla aynı cumlede kullanılması bıle komiktir bu konuda.ve ardanında sinemle ilgili takılayım rahıp hayatı sürmeyeyim gibi liseli fikirleri gütmediğide ortada.

ama bu ukonuda evet takılsın,zaten demet akalınla da ufuk takılıordur .hatta demet zaten ufukla takılıordur.

bahane olur anadolu turuna baslar,dilerim

hala aynı şeyden bahsediyorsun...

mesele kişiler değil...

anlatmak istediğim eleştireceksen adil olacaksın...

arda'nın ilişkisine "sanane istediğini yapar" diyorsan ufuk içinde aynı tepkiyi vereceksin...

banane kim kimi kucağına almış, kimin yaşı kaç, kim kimle yatmış...

Valla Zapatayı kalede göreceğime Ufuku görmeyi tercih ederim Zapatadan daha kötu bi performans sergilemediki Ufuk ....

Transferin son günü transfer etiğimizde hatırlıyorum herkez nekadar sevinmişti ama takımın kötu olması Ufukunda biraz gece hayatına atılması performansını duşurdu bence kalede Ufuk oynamalı ama Hagi bikere daha oynatmaz Ufuğu :)

Ben Ufuk' a hala güveniyorum. Neden derseniz en azından Zapata' dan daha iyi olduğu ortada. Ben Ufuk' a yeteri şansın verilmediğini düşünüyorum. Oyuncular bir iki maçla yargılanmamalı. Zaten futbolda çoğu kişi kalecileri günah keçisi ilan ediyor. Özellikle bu bizim ülkemizde daha büyük boyutlarda yapılıyor. Ülkemizin futbol anlayışının Ufuk' a sabredecek seviyede olmadığını düşünüyorum. Kaleciler öyle kolay yetişmiyor. Casillas' ın ilk zamanlarını hatırlatmak isterim. Avrupa' da Casillas gibi onlarca örnek var. Dünyanın en iyi kalecileri afedersiniz annesinin karnından kaleci olarak değilde, onlara sabredilerek, tecrübe kazandırılarak öyle oldular. Ben Ufuk' ta o yeteneği görüyorum açıkçası. Manisa' da oynadığı maçları hatırlarım adam uçmadan top kurtarıyordu. Böylesine bir kaleciye sabretmemiz gerektiğini düşünüyorum.

En önemlisi güven... Ufuk Manisa' dayken kendine güveniyordu. Bize geldiğinde ise o güvenini kaybetti çünkü her defasında basın üzerine oynadı...

Uzun lafın kısası, Ufuk' a sabredebilirsek iyi sonuçlar alacağımızın kanaatindeyim.

Beceriksiz adama niye destek olacağız ya..

Bir kaleci 40 metreden çok yavaş gelen bir topu üstelik üzerine geliyor,içeriye alıp lige tutunmamızı sağlayan maçta bizi yakamaz arkadaş..

Bursa maçını alsaydık,eminim Antep maçına çok asılacaktık..Ve şuanda ki puan tablosuna 6 puan ekle..

Neredeyse 40 puan ediyorduk ve çok daha çekişmeli olacaktı imkansız olmayacaktı herşey..

Bizi yakan adam oldu!

Beceriksiz adama niye destek olacağız ya..

Bir kaleci 40 metreden çok yavaş gelen bir topu üstelik üzerine geliyor,içeriye alıp lige tutunmamızı sağlayan maçta bizi yakamaz arkadaş..

Bursa maçını alsaydık,eminim Antep maçına çok asılacaktık..Ve şuanda ki puan tablosuna 6 puan ekle..

Neredeyse 40 puan ediyorduk ve çok daha çekişmeli olacaktı imkansız olmayacaktı herşey..

Bizi yakan adam oldu!

40 eder ve mhpnın 40.yılı kutlu olsun:)

iğrenc espirim bi yana bizi yakan adamlardandır.defolup gitmesi dileğiyle

bu başlığı kim değiştirmişse kendi vicdanıyla yüzleşsin diyorum.

o zamanlar despot gibi bu başlığı kim değiştirdiyse utanıpta çıksın özür dilesin ve mümkünse muslera başlığına da yazmasın. Çünkü aynı kişiler muslera alınırken verilen bonservis+cana'yı abartı görmüşler dolayısıyla terime transfer üzerinden saldırmaya kendilerine fırsat bilmişlerdi.

Biz hayatımızı Galatasaray'a adayanlar despotca söylemlerde ve eylemlerde bulunabiliriz ama Galatasaray'ın g'sini bilmeyenler bir zahmet fikirlerimize ve konu başlıklarımıza dokunmasınlar.

Bu benim şahsi uyarımdır!

Üst Alt