Ufuk Ceylan'a Tam Destek - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan'a Tam Destek

Cevap: Ufuk Ceylan'a tam destek

Nasıl olsa hiçbir maçta 6 yabancıyla çıkmıyoruz, 1 yabancı hakkını Zapatadan yana kullanalım nolacak.. Ufuk son maçta 2 golü altın tepsiyle sunduğu için demiyorum, hiçbir maçta doğru düzgün oynamadı. Savunma hata yaptığı anda golü yiyoruz. 1 kez kurtarış yok. Savunma hata yapmasa da yiyoruz 40-50 metreden, o ayrı konu..

Stekelenburg,Akinfeev gibi bir yabancı kaleci getiremiyorsan,Ufuk'u gözü kapalı yazacaksın kardeşim.

Bir daha 18'e alınmamalı kesinlikle.Gerçekten kaleci değil kaleci olacak hiçbir özellik yok.Adamın yüzünden kaç puanlar kaybettik.Bundan sonra zaten düzelmez.Zaten de düzelecek hiçbir özelliği yok

Bak işte bunlar tecrübesizliktir.Sevilla maçında yediği goller de hata arayabilirsin ama orada penaltılardaki performansınıda hatırla derim.Kaldı ki Ufuk'un yediği goller çok daha kolay

Volkan'in Sevilla'ya karsi yedigi goller daha berbatdi. Penalti kaleceiligi biraz farkli. Penaltiyi atan oyuncunun konsantrasyonuna da bakar biraz.

Ille Ufuk olsun kalede demiyorum, yuklenilmesini haksiz buluyorum. Millet hata yapan kalecisine sahip cikip kaleci kazaniyor. Ayrica bence de yabanci alacaksak daha iyi kaleci almaliyiz.

Siz sadece bursa gençlerbirliği maçında mı hatalı gol yedi sanıyorsunuz.Oynadığı her maç hatalı gol yedi

Volkan da hatali gol yimistir, Orkun da, rüstü de, herkes. Ama hic biri her mac da aptalca gol yiyer mi. Volkan dünyanin en dengesiz kalecisidir, ama yeri geldiginde de, takiminin puanini tek basina koruyor. Ufuk bir macta iki top tuttu diye, Taffarell ilan ettik.

Gercek varsa o da Ufuk dan Kaleci filan olmaz. her kaleye gelen top da gol olur mu ya ?

Üst Alt