Uğur Boral Sezonu Kapattı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Cevap: FLAŞ! Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Allah Allah cok garip Fenerbahceli futbolcularin sakatlanmasini ve boylece fenerin gucsuzlesmesini istemek neden editleniyor acaba ?? Ben humanist olmak zorunda miyim ???

Haberin ayrıntıları da eklendi.Kısacası bizi nasıl forvetsiz izleyeceklerse kendileri de sol açıksız bir sezon geçirecekler.Geçmiş olsun.

Allah Allah cok garip Fenerbahceli futbolcularin sakatlanmasini ve boylece fenerin gucsuzlesmesini istemek neden editleniyor acaba ?? Ben humanist olmak zorunda miyim ???

Elbette hayır.Sadece seviyeyi koruma taraftarıyız :) Bunu yapmazsak onlardan ne farkımız kalır.''İyi ki kırıldı oh be'' diyecek kadar düşmedi Galatasaray taraftarı.Sonuçta sağlık.

Sen jo ile sayfalarca dalga geçersen Allah böyle tokatı çarpar işte..

Daha fazla konuşmasınlarda daha da beter olmasın, mesela bir alex !! Bırak şampiyonluğu avrupa'ya bile gidecek durumları olmaz ...

Iyi ki kirildi oh be demek dusmek degildir ayrica ben oyle demedim darisi diger fenerbahce futbolcularin basina dedim . Fakat bunu demek bile yasaklaniyorsa yazik ... Bu kadarcik insan kendini ifade edemiyorsa cok yazik ...

işte aramızdaki fark geçmiş olsun ama dün kına yakan fenerlilerin bu sayfaları okumasını dilerim okusunlarda aradaki farkı bi gorsunler bazı oyuncularımız için sevinen müzmin sakatı kakaladılar size diye tempo tutan fenerlilerin okumasını dilerim.

işte aramızdaki fark geçmiş olsun ama dün kına yakan fenerlilerin bu sayfaları okumasını dilerim okusunlarda aradaki farkı bi gorsunler bazı oyuncularımız için sevinen müzmin sakatı kakaladılar size diye tempo tutan fenerlilerin okumasını dilerim.

Onların ne söylediği önemli değil de; Uğur iyi futbolcuydu üzüldüm gerçekten.

Uğur Boral kim ki Jo'nun yanında. Ben olsam hiç kafaya takmazdım.

Hiç bu kadar üzülmemiştim umarım uefa finaline yetişir çabuk dön rüzgarın oğlu. :(

:(

Don lutfen, don! Messi Ugur, geri don.. :(

Cok buyuk gecmis olsun, daha gencecik cocuktu, 3 ay oynayamayacak olmasinin bizim taraftarlar uzerindeki tesirini tahmin etsem, Bursa macinda fener formasi giyip onun yerine ben oynardim.. :(

Üst Alt