Uğur Boral Sezonu Kapattı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Cevap: FLAŞ! Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Sabaha kadar yorum yap, bilmem neyden aşağı kasımpaşa. Ben sana öneri de bulundum. İnsan ol. Zoruna mı gitti?

angutda bizden biri sakatlaninca gülenlere selamlarimi yoliyorum

bu gidisle cok beddua alirsiniz daha cokkk

umarım maç bası paraya anlasmamıştır. çünkü sene basından beri ilk defa gecen hafta oynadı bide bu maçta oynuyodu ki sezonu kapattı adam.çok geçmiş olsun.sonucda hiç bi spor benim için bi insan sağlığından önemli değil.umarım en yakın zamanda iyileşir sahalara döner

Şimdi nedemek lazım? onlar jonun sakatlanmasına sevinirken kendi oyuncuları sezonu kapadı nedemek lazım şimdi?

"Bu işten para kazanıyor" muhabbeti yapmayın burada ya. Adamın şimdiden 2 milyon €'dan fazla parası vardır eminim. Amatör'de değil bu adamlar.

Şimdi nedemek lazım? onlar jonun sakatlanmasına sevinirken kendi oyuncuları sezonu kapadı nedemek lazım şimdi?

Onlar insan mı ki onların yaptıklarını yapacağız. Bilmiyorum ben mi çok hassasım bu konuda. :idea: Her neyse daha da post atmıyorum bu konuya. İnsanlıktan nasibini almayan insanlarla daha fazla tartışmak istemiyorum.

Merak etmeyin 3 ay oynamadi diye

-Ugur Boral iflas etmez

-Omrunden 10 yil gitmez

-Fenerlilerden baska kimseye birsey olmaz.

Hani adam olur, veya kariyeri biter sakatlik sebebiyle o zaman uzulursun de 3 ay sakat diye agit yakip insan ol demek cok sacma.

Üst Alt