Uğur Çiftçi, Galatasaray Yolunda! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2018 de transfer edilmesinin iyi olacağını söylediğimde, ''Defansı iyi ama hücum özelliği hiç olmayan, dümdüz bir adam'' diye yorumlar yapılmıştı. SS da hücum katkısı da verdiği görülünce tam tersine yorumlar yapılmaya başlanmış ilginç şekilde?!..

Bunun, biraz da bek oyuncularında ısrarla ancak 'elit' düzeyde futbolculardan beklenebilecek performans arayan, dolayısıyla da umduğunu bulamayan FT den kaynaklı olduğu kanaatindeyim. Sadece 1-1.5 sezon verim alabildiği iki oyuncu; kucağında bulduğu Mariano ve kendi getirttiği Nagatomo dışında memnun olduğu bek oyuncusu yok, en çok transfer yaptırdığı mevkiiler olmasına rağmen...

2018 de transfer edilmesinin iyi olacağını söylediğimde, ''Defansı iyi ama hücum özelliği hiç olmayan, dümdüz bir adam'' diye yorumlar yapılmıştı. SS da hücum katkısı da verdiği görülünce tam tersine yorumlar yapılmaya başlanmış ilginç şekilde?!..

kime dion arkadaş
sen de periodik olarak ortaya sallıyosun biri cvp versin de kavga ediyim diye
2018de kim ne demiş onu yaz da ona göre cvp verelim

kime dion arkadaş
sen de periodik olarak ortaya sallıyosun biri cvp versin de kavga ediyim diye
2018de kim ne demiş onu yaz da ona göre cvp verelim
Yok, aksine ben kavga etmekten olabildiğince kaçınırım...Yüzlerce transfer nöbetinden birinde yazmışımdır, verilen reaksiyonları gayet iyi hatırlıyorum, itimadın olsun, kimler olduğunu değil elbette. Şimdi arayıp onları bulmamı isteme lütfen...

Genel olarak, her yerli futbolcu önerisine, peşinen 'çöp' demeyi marifet sayan bir çoğunluk olduğunun farkındasındır, seni onlardan biri olarak görmediğimi belirtmek isterim...

Ben de her yerli futbolcuyu öven biri değilim. Biri Ft in, biri ÜA ın kazığı olan Yiğit Gökoğlan ve Tarık Çamdal transferlerine en çok infial göstermiş; bedava bile olsalar alınmamaları gerektiğini söylemiş kişiyimdir forumda mesela...

Üst Alt