Uğur Karakullukçu: "Selçuk İnan, devre arasında büyük ihtimal takımdan ayrılacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Karakullukçu: "Selçuk İnan, devre arasında büyük ihtimal takımdan ayrılacak"

Selcuk bizim takim icin cok seyler yapmis emektar bir oyuncu. Bu kadar elestirilip her Selcuk konusunun neden makaraya sarildigini anlamiyorum acikcasi. Cidden cok vefasiz taraftar bizim taraftar. Sadece oyuncu gittikten sonra degeri anlasiliyor. Eski selcuk'la alakasi olmasada niye bu kadar tepki goruyor anlamis degilim hala.

Giderse yerine kimi alacak Tudor.
Selcukun berbat oldugunu bende biliyorum ama Tudor mutlaka bir yedek ister?
Ayrica bu isimin turk olmasi lazim.

ver alanyaya 2 milyon euro koy emre akbabayı selcuktan neyi kötü yapabilir

genc cocuk kuması kalitesi ortada al sana mis gibi yedek oyuncu 3 milyona manda bakacagına 1.5 milyona yepyeni ac bir cocuk al

atalayı dikkatle izliyorum ama bence kiralanmalı ister 10 numara olsun ister 8 numara temposu ve fizigi cok zayıf

igor bey recebe sans verir ama atalaya cok zor bence tempo ve fizigini gelistirmezse isi cok zor onun dısında eksig yok oyun zekası pasları filan gayet iyi
Açıkçası ben Celil'i daha çok beğendim. Emre Akbaba çok istediğim bir adam ama yüksek fiyat çok isteyebilirler, 8 ve 10 numarayı yedekler.

Ekici'ye çökmemekle de hata yaptık bu arada.

Selcuk bizim takim icin cok seyler yapmis emektar bir oyuncu. Bu kadar elestirilip her Selcuk konusunun neden makaraya sarildigini anlamiyorum acikcasi. Cidden cok vefasiz taraftar bizim taraftar. Sadece oyuncu gittikten sonra degeri anlasiliyor. Eski selcuk'la alakasi olmasada niye bu kadar tepki goruyor anlamis degilim hala.

Yeteri kadar sabır gösterildi bence.3.5 yıldır top oynamayıp yılda 3 milyon kazanan bir futbolcunun gönderilmesini istemek taraftarın en doğal hakkı.

Açıkçası ben Celil'i daha çok beğendim. Emre Akbaba çok istediğim bir adam ama yüksek fiyat çok isteyebilirler, 8 ve 10 numarayı yedekler.

Ekici'ye çökmemekle de hata yaptık bu arada.

allah korudu demek lazım ekicide cok sık sakatlanıyor birde bizlik adam degil ekici teknigi iyi ona lafım yok ama tempolu degil statik bir adam

medya inanılmaz sisirdi bunu aykut bile bence alperi daha cok tercih eder ekiciye göre statik adamlar fizigi zayıf adamlar artık tutulmuyor

ben seviniyirom bu kazıgı yemedik ama emre akbaba gördügm kadarıyla dribling yapan sürekli gezen kosan bir ortasaha tam bizlik adam

celilde dikkatimi cekti hırslı,ısık var yani igor bey bence atalaya degil recebe celile filan sans verebilir atalay bu fizik ve tempoyla cok zor

allah korudu demek lazım ekicide cok sık sakatlanıyor birde bizlik adam degil ekici teknigi iyi ona lafım yok ama tempolu degil statik bir adam

medya inanılmaz sisirdi bunu aykut bile bence alperi daha cok tercih eder ekiciye göre statik adamlar fizigi zayıf adamlar artık tutulmuyor

ben seviniyirom bu kazıgı yemedik ama emre akbaba gördügm kadarıyla dribling yapan sürekli gezen kosan bir ortasaha tam bizlik adam

celilde dikkatimi cekti hırslı,ısık var yani igor bey bence atalaya degil recebe celile filan sans verebilir atalay bu fizik ve tempoyla cok zor
Emre de biraz ofansif ama o açıdan eksisi var.

Ekici iyi adam aslında mesela Beşiktaş maçında tüm hücumlara o takımı taşıdı neredeyse oyun içinde kopuyor en büyük eksisi bu. Ama sakatlık büyük problem evet.

Ekici den ümitli misin gercekten? Bence 1-2 seneye Selcuk'un haline dönüsme ihtimali bayagi yüksek.
Kötü topçu değil ama kendisine iyi bakmalı. Yaklaşık 9 ay yatıp Beşiktaş maçında iyi gözüktü ama.

Oyuncu yönetimi önemli.

En iyi seçenek Tolgaydı ama zamanında almadık. Okay da iyidi gün geçtikçe geriye gidiyor gariptirki o da. Stoper falan oynatılıyor tam komedi.

fenere en büyük kazık gulianomu nedir ondan girdi fenerli arkadaslar bile kuduruyor ,mancini hocam iyi kitlemis bu heriften 10 numara olmaz 8 hic olmaz

bjkdeki cingene gibi 9.5ta olmaz 7 milyon verdiler buna,herifin beli dönmüyor

yanında çalıştığım bi profesörün lafı vardı bana karakterli adam,adam gibi adam,ssevecen adam lazım değil işini yapan adam lazım derdi benim iyilikle karaakterle işim yok derdi. adam haklı

Üst Alt