uğur karakullukçu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mensah adam geçebiliyor ve şut atıyor. Bizim orta sahalarda olmayan özellikler bunlar. Handa arada bir çalım atıyor, bir de Ömer'in topla gidişleri var tabii ama Mensah çok daha iyi o konuda. Niye Trden transfer yapıyoruz ayrı bir olay ama profil olarak oyuncu doğru bence yetersiz olsa dahi.

Uğur'la yüz yüze konuşmuşluğum vardır, karakter olarak kötü birisi değil lakin belki bu ASpor mevzusundan sonra ya da genel tepkiler almasından sonra daha agresif birine dönüştü.

Bir de objektif olmak için dengeyi çok kaçırıyordu.

Mensah konusunda benzer fikirlerdeyim kendisiyle ama işte Belhanda çok mu farklı, 3 yılda toplasan ancak 15 gol 15 asist rakamına ulaşmıştır ki ulaşamamıştır muhtemelen.
Yüz yüze komusmusken tuttugu takımı sorsaydin keşke çünkü kendisi samimiyetten uzak bir arkadaş tekrar konusursan soyle objektif asla değil
Objektif insan nasıl olunur önce onu ogrensin gerçi daha dünkü bebe yaşı 29 30 var yok
İyi bir spor yazarida yorumcusuda olamayacak çünkü emir alıp o Emire göre nefret saçan adam objektif olamaz Ali'nin maaşlı elemanı ercanlardan ne farkı var ugurun
Yediği küfürleri çoğu haklı ortads mevzu yokken inatla Galatasaray'a satasiyor daha komple stattan küfür yememiş o

Mensah %100 bizde olacak, sadece ne kadara patladigi belli degil. Fatih Terim gercekten istiyorsa aldirir. Benim tek umudum taraftarin ve camianin buyuklugunden kendini futbola daha cok verebilir. Gonlumden gecen bu sene de 1 - 2 kiralik ile devam edip seneye FFP bittiginde Brezilyali 20 22 arasindaki gencleri almakti veya Kolombiyali, Arjantinli

Yüz yüze komusmusken tuttugu takımı sorsaydin keşke çünkü kendisi samimiyetten uzak bir arkadaş tekrar konusursan soyle objektif asla değil
Objektif insan nasıl olunur önce onu ogrensin gerçi daha dünkü bebe yaşı 29 30 var yok
İyi bir spor yazarida yorumcusuda olamayacak çünkü emir alıp o Emire göre nefret saçan adam objektif olamaz Ali'nin maaşlı elemanı ercanlardan ne farkı var ugurun
Yediği küfürleri çoğu haklı ortads mevzu yokken inatla Galatasaray'a satasiyor daha komple stattan küfür yememiş o
Yaşı 33.

Gs maçına gidiyorduk, öyle olunca sormaya gerek duymamıştım :)

Uğur'la yüz yüze konuşmuşluğum vardır, karakter olarak kötü birisi değil lakin belki bu ASpor mevzusundan sonra ya da genel tepkiler almasından sonra daha agresif birine dönüştü.

Bir de objektif olmak için dengeyi çok kaçırıyordu.

Mensah konusunda benzer fikirlerdeyim kendisiyle ama işte Belhanda çok mu farklı, 3 yılda toplasan ancak 15 gol 15 asist rakamına ulaşmıştır ki ulaşamamıştır muhtemelen.
Onun kimyasını ben bozdum ağır sinkaf kullandı atılmadı en sonunda kaçtı gitti bana özelden yazdı öncesinde eleştirmeyeyim diye bir çeşit ruh hastası

Defoldu zaten ayrıca zülfiyare dokundu ırmak kazuk videosunda bile söylemiş karıma laf etti diye dediğim karının gözünü doyurmak için Galatasaray’a laf eden bejekeyi öven bir korkaksın adam olsan güçlüleri eleştirirsin nikah şahitlerinden ne mal olduğun belli iban ver aç karnını doyurayım o eleştirdiğin Aydemir Akbaş kadar adam olsaydın karın için Galatasaray’ı değil Galatasaray için karını satardın dedim hala çıkarmaya çalışıyor...

Defoldu zaten ayrıca zülfiyare dokundu ırmak kazuk videosunda bile söylemiş karıma laf etti diye dediğim karının gözünü doyurmak için Galatasaray’a laf eden bejekeyi öven bir korkaksın adam olsan güçlüleri eleştirirsin nikah şahitlerinden ne mal olduğun belli iban ver aç karnını doyurayım o eleştirdiğin Aydemir Akbaş kadar adam olsaydın karın için Galatasaray’ı değil Galatasaray için karını satardın dedim hala çıkarmaya çalışıyor...
hangı vıdeo ustad atta ızleyelım

Galatasaraylı olduğu öne çıkmasın objektif olduğu algısına gölge düşmesin diye çok kasıyor. Ama bu ülkenin gerçeği bu. Kariyerini socrates dergisinde ki arkadaşları gibi Türkiye liginden uzak Avrupa ligleri yorumlayarak geçirebilirdi. Bu kadar çok takıcaksa bu mevzuyu. Twitterda takip ediyorum. 2 fenerli ters yorum atınca bize giydirmeye yer arıyor. Bu kadar kasmasına gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt