uğur karakullukçu - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kendisinin çoğu yorumuna katılırım ama mensah yorumlarına hiç katılmıyorum. Mensah evet çok gol atan bir isim değil 8 asisti var ve en az o kadar asisti de kravets,mesanovic gibi yetersiz yüzünden harcandı.

25 maç oynamasına rağmen 13 gole katkı ve ligin en çok adam geçen oyuncusu. Savunması kötü ona bende katılıyorum ama bu adam 8 değil 10 numara. Ancak maçın sonlarında risk almak istersen 8'e çekersin.

Mert Hakan gibi oyuncuyu yere ğöğe koyamayıp, Mensah'ı yerin dibine koyması yanlış. İkisinin de oynadığı Sivas-Kayseri maçını izlerse kimin daha iyi olduğunu anlar.

Mensah, Mert Hakan'dan belki 2 kat daha yeteneklidir de mevzu o değil.

Bu tarz dengesiz bir oyuncu 3 yıldır bizde oynuyor zaten, bir tanesine daha tahammülümüz kalmadı.

Ha 300-500 bin euroluk transfer de değil, bonservis ve maaşla 5 milyon euroya mal olacak, Mert beleşti.

Neresinden tutsan elinde kalır Mensah transferi.

Bu tarz dengesiz bir oyuncu 3 yıldır bizde oynuyor zaten, bir tanesine daha tahammülümüz kalmadı.

Ha 300-500 bin euroluk transfer de değil, bonservis ve maaşla 5 milyon euroya mal olacak, Mert beleşti.

2 çöp 2 yıllığına kiralık + 2M'a bitecek gibi duruyor.

İnatci biri. Belhandayi sever, her firsatta feghouliye laf cakar. Mert hakani yere göğe sigdiramaz, emre kilinci beğenmez.

Uğur'la yüz yüze konuşmuşluğum vardır, karakter olarak kötü birisi değil lakin belki bu ASpor mevzusundan sonra ya da genel tepkiler almasından sonra daha agresif birine dönüştü.

Bir de objektif olmak için dengeyi çok kaçırıyordu.

Mensah konusunda benzer fikirlerdeyim kendisiyle ama işte Belhanda çok mu farklı, 3 yılda toplasan ancak 15 gol 15 asist rakamına ulaşmıştır ki ulaşamamıştır muhtemelen.

Uğur'la yüz yüze konuşmuşluğum vardır, karakter olarak kötü birisi değil lakin belki bu ASpor mevzusundan sonra ya da genel tepkiler almasından sonra daha agresif birine dönüştü.

Bir de objektif olmak için dengeyi çok kaçırıyordu.

Mensah konusunda benzer fikirlerdeyim kendisiyle ama işte Belhanda çok mu farklı, 3 yılda toplasan ancak 15 gol 15 asist rakamına ulaşmıştır ki ulaşamamıştır muhtemelen.
Mensah 2M'a alınırsa yine söver misin.

mensah bana kalırsa belhanda'dan çok farklı. Belhanda daha defansif 10 numara. Mensah'ı en iyi prosinecki kullandı. Onu serbst bıraktı. Kayseri üst üste galibiyetleri bu sayede aldı. Mensah neredeyse tek başına ligde bırakıyordu ama son 2 maç olmayınca kayseri yenildi ve düştü( sonra düşmedi)

rize maçında takım 10 kişiyken 85.dakika orta sahadan topu alıp, penaltıyı aldı ve 2-1 öne geçirdi takımı. Fb maçında nefis bir frikik attı.

Kabul ediyorum mental olarak eksikleri çok ama elde alacak biri kesinlikle değil. Avrupa maçlarında kendini biraz gösterse ciddi paralara satılır.

Afrika'dan falan bir anda Türkiye'ye gelmiş biri de değil. Atletico, Portekiz liginde beğenip 6M Euro verdi bu adama.

mensah bana kalırsa belhanda'dan çok farklı. Belhanda daha defansif 10 numara. Mensah'ı en iyi prosinecki kullandı. Onu serbst bıraktı. Kayseri üst üste galibiyetleri bu sayede aldı. Mensah neredeyse tek başına ligde bırakıyordu ama son 2 maç olmayınca kayseri yenildi ve düştü( sonra düşmedi)

rize maçında takım 10 kişiyken 85.dakika orta sahadan topu alıp, penaltıyı aldı ve 2-1 öne geçirdi takımı. Fb maçında nefis bir frikik attı.

Kabul ediyorum mental olarak eksikleri çok ama elde alacak biri kesinlikle değil. Avrupa maçlarında kendini biraz gösterse ciddi paralara satılır.

Afrika'dan falan bir anda Türkiye'ye gelmiş biri de değil. Atletico, Portekiz liginde beğenip 6M Euro verdi bu adama.

Bahsedilen rakamlara şu an değmez.

3.6 vericez adamın % 60'ı bizde olucak. Olacak iş değil.

Mensah iyi bir sezon gecirsin ayni Badou da oldugu gibi 10m+ rakamlara satarsin. Mensah'in iyi yonlerine bakarsak bu takima cok sey katar.

ya fiyatı tartışılır ama benim bahsettiğim karakullukçu'nun oyunucuyu bu kadar gömmesi. Bu fiyatı etmez dersin lafım olmaz ama aylardır sürekli gömdüğü için en sonunda bende ona cevap olarak yazdım.

Mensah yetenekli oyuncu zaten ama riskli transfer olunca bedelin düşük olması lazım. Bize o açıdan uymuyor.

Adam Kayseri'de 1.1m kazaniyor 700 bini niye kabul etsin. Ayni yillik ucret + 2.5m bonservis bence makul Mensah icin.

Ben hakedeceği parayı yazıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt